Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια εβδομάδα δημιουργικού πυρετού, περίεργα βίτσια είχαν καταλάβει το σωματικό και εγκεφαλικό μου σύστημα, δεν γνώριζα τι ακριβώς ήθελα, είχα μια αόριστη επιθυμία που επέτειναν οι φωτογραφίες από το συγκεκριμένο στουντελομπουρδέλο. Πήρα το αμάξι και κατηφόρισα Μεταξουργείο, το άφησα σε έναν παράδρομο με το λαπ-τοπ που είχε όλα μου τα αρχεία στη θέση του συνοδηγού :headbang Στο σαλόνι η τσατσά μου παρουσίασε την Καίτη και την Αναστασία, θεόχοντρες! Κώλοι διαστημικοί, απόρροια πυρηνικού αντιδραστήρα, τεράστιοι. Της Καίτης πιο μεγάλος και σφιχτός, της Αναστασίας γεμάτος κυτταρίτιδα. Τα σάλια μου έτρεχαν σαν του μπόμπιρα που τον τρέχουν στο κατάστημα με τα ζαχαρωτά. Τις πήρα και τις δύο, παρτούζα, στο άθροισμα τους γύρω στα 240+ κιλά προσγειώθηκαν στο κρεβάτι. Πατσές, βυζόμπαλα, κυτταρομπουτάρες ολούθε. Η αναπνοή της Καίτης μύριζε τσιγαρίλα και ξινό λάχανο, τον πήρε τρομπέτα καθώς η Αναστασία μου έσκαγε ρομαντικά γλωσσόφιλα, βαθιά και αισθησιακά, έχει αρχοντικό πρόσωπο στερεωμένο πάνω σε αυτή την πανδαισία λίπους, ήθελα πάση θυσία να την πάρω με θέα την κυτταριδοκωλάρα της. Το γαμήσι στα τέσσερα με μια bbw είναι βασιλικό, τα χέρια σου απλώνονται κατά τέτοιο τρόπο πιάνοντας τις λαγόνες που νιώθεις όλη αυτή τη γενετήσια αίσθηση αφθονίας, σαν αυτοκράτορας που χαιρετάει τα πλήθη του, αντίθετα το γαμήσι με μοντελέ σκιάχτρα έχει κάτι το ελλειπτικό, τα χέρια σου σχηματίζουν ένα πολύ μικρό άνοιγμα μέσα στο οποίο κρατάς και σπρώχνεις δύο ατροφικά κωλομέρια συμβιβασμένος με το ολιγαρκές. Θεωρίες του κώλου. Όπως και να χει μετά από λίγες σπρωξιές δεν κατάφερα να κρατηθώ, έχυσα σε ατμόσφαιρα πανηγυρική σαν εκείνη που θα στηθεί στην Τούμπα σε δύο εβδομάδες από σήμερα, επέστρεψα στο αμάξι που περιέργως ήταν άθικτο με το λαπ-τοπ να με περιμένει στη θέση του συνοδηγού. Μπορεί και να ήταν η τυχερή μου μέρα, ποιος ξέρει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Καίτη
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, burbulios, κλεοβουλος και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2019
Αυτες ειναι κριτικες , οχι μαλακιες.Γεματη ποιηση και ακρατητη σεξουαλικοτητα. Υποκλινομαι (σοβαρα μιλαω) ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Πες μου που παρκαρεις μονο , γιατι το δικο μου λαπτοπ τα 'παιξε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
03 Απριλίου, 2019
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! Προσκύνημα Tυπε οσο την διαβαζα ,φωναζα ,ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....
03 Απριλίου, 2019
Γέλαγα διαβάζοντας την κριτική, αλλά πριν καλά-καλά τελειώσει είχα καυλώσει! Ναι!
03 Απριλίου, 2019
Εισαι αρρωστος...χαχχαχα!!Θεός!!
06 Απριλίου, 2019
οφειλω πως διεγερθην με την κριτικη σου και σημερα εφυγα καρφωτος για αναστασια....νομιζω πως εισαι λιγο υπερβολικος για τα 240 κιλα (και για τις δυο) 150 σιγουραΝαι!
στο δια ταυτα κωλαρες οι τυπισες ευχαριστηθηκα να ριχνω μπατσες και πλαφ
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Συναγωνιστές μηπως έχετε ιδέα που μπορεί να πήγε η Αναστασία??? Χμμμ;Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6