Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μιλενα ειναι μια σχετικα νεαρη Αλβανιδα ιεροδουλη με αδιαφορο σε ομορφια προσωπο , σγουρο μακρυ ραστα μαλλι , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , μικρο φυσικο πεσμενο στηθος , σωμα με πιασηματα και κωλαρα.Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.Εχει ξεκινησει απο Φυλης 74 και εχει δουλεψει επισης στο Φυλης 134 ισογειο.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο καθαριοτητας.Δεν εχει γινει καμια ανακαινιση οπως σε πολλα σπιτακια του Μεταξουργειου.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μου εγλυψε λιγο το σωμα μου.Αυτα ηταν τα προκαταρκτικα.Υστερα ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και αφου μου εφαρμοσε το προφυλακτικο ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια.Ειχε σχετικα γρηγορο ρυθμο και λιγο χρηση χεριου.Βαθια δεν μπορει να τον παρει.Η πιπα της ειχε ικανοποιητικη διαρκεια για τα επιπεδα του Μεταξουργειου.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο μεγαλο ξεχειλωμενο μουνακι της.Εχει μεγαλα μουνοχειλα! Την γαμησα για μερικα λεπτα σε αυτη την σταση.Η κοπελα δεν εδειχνε να βιαζεται.Ηθελα ομως να της σκισω το κωλι.Την εστησα στα τεσσερα.Αυτη σαλιωσε τον κωλο της.Εκανα μια προσπαθεια να μπω μεσα της αλλα η χοντρη μου πουτσα δεν εμπαινε.Της εριξα σαλια στην δουλεμενη της κωλοτρυπιδα και στο καυλι μου.Με την δευτερη προσπαθεια και με την βοηθεια του σαλιου η χοντρη μου πουτσα μπηκε στο κωλαρακι της.Στην αρχη την γαμουσα σιγα αλλα αυτη εδειχνε να ποναει πολυ.Κοιτουσα και το θεαμα απο τον καθρεπτη.Αυτη ομως δεν εκανε παιχνιδι με τον καθρεπτη.Απλως κοιτουσε κατω το κρεββατι.Μετα απο λιγο μου ειπε οτι δεν αντεχει και να της τον ξαναβαλω στο μουνακι της.Της ειπα να κανει υπομονη και ανεβασα ρυθμο για να μπορεσω να χυσω.Την ξεκωλιαζα κανονικα με τους ηχους πλατς πλουτς να ακουγονται.Αυτη εβγαζε καποια βογγητα αλλα υπεμενε το χυσιμο μου.Την ξεκωλιαζα και αυτη επαιζε με το μουνακι της.Βαρουσε δυνατα το μουνακι της.Αυτο ηταν καυλωτικο θεαμα.Προφανως το εκανε για να με καυλωσει περισσοτερο και για να χυσω γρηγοροτερα.Μετα απο μερικα λεπτα δυνατου ξεκωλιασματος αρχισα να χυνω παρατεταμενα στην κωλαρα της.Βγηκα απο μεσα της και αυτη αναστεναξε ανακουφισμενα...χαχα...Ευτυχως η καποτα δεν ειχε ιχνη μερεντας.Η κοπελα ντυθηκε , δεν μου ειπε οτι με περιμενει ξανα...χαχα...Απλως με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μιλενα ειναι μια ιεροδουλη αδιαφορης εμφανισης.Οπως η πλειοψηφια στο Μεταξουργειου.Αν δεν εδινε το κωλι της δεν θα περνουσα στα πορνοεδνοτερα.Μετρησε και το γεγονος οτι εχει καλες κριτικες απο την Φυλης και οι κριτικογραφοι γραφουν οτι δινει χωρις υπεκφυγες το κωλι της.Με λιγα λογια ειναι ενα τιμιο κωλι στο 10ρικο! Τελειωτικο στο σωμα της δεν κανει καθολου.Ελπιζω να σας βοηθησα!





Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιλένα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, sotis99 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2018
Άξιος συναγωνιστή ΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημα
04 Οκτωβρίου, 2018
Tί βάρδια την επισκέφτηκες??? Μήπως δούλευε και κολοκυνθούς στον όροφο παλιότερα???
04 Οκτωβρίου, 2018
Καλή φάση. Μήπως θυμάσαι τη βάρδια της επίσκεψης;
04 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχει σχέση νομίζω.
Αυτή που λες ήταν μια ξανθιά με κώλο χωνί, τα έπαιρνε όλα.
Η συγκεκριμένη είναι μελαχροινή αν δεν κάνω λάθος.
Το Κολοκυνθούς εκείνο τον καιρό είχε 20 Ευρώ.
05 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε την είχαμε ξεκωλιάσει για 20 ευρώ ήταν καλή δεν έφερνε αντιρήσσεις μη αυτό μη εκείνο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5