Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μαρίνα είναι μια κοπέλα που ήρθε στην Ελλάδα από την Αλβανία πριν μερικά χρόνια, και μπήκε στην δουλειά στις αρχές του 2017. Ηλικία μεταξύ 25 και 27 κόβω. Είχα και παλιότερα προσπαθήσει να την συναντήσω, αλλά δεν είχε τύχει να ταιριάξουν οι ώρες μας. Από το γραφείο έχω πάρει την Αλέξια (δεν πρόλαβα να την πάρω σε duo με...) την Δήμητρα (κορυφαίο καυλίδι στην Αθήνα, την οποία την τελευταία φορά την πήρα σε ένα επικό all-in duo με...) την Μόνικα, την Ξένια, και 1-2 άλλες ψιλοαδιάφορες.

Πρόσωπο - 7: Δεν καταλαβαίνω γιατί οι συνάδερφοι λένε ότι έχει "άγριο" πρόσωπο. Έχει πολύ όμορφα ματάκια, μικρή "γαλλική" μυτούλα, και μεγάλο, φαρδύ στόμα (ότι πρέπει), με μικρά δοντάκια. Το σύνολο εμένα μου έβγαλε κάτι "γλυκό", ειδικά όταν χαμογελούσε, και όχι κάτι "άγριο". Είναι μια σχετικά όμορφη κοπελίτσα, με μακρύ, ίσιο, μαύρο μαλλί, που φτάνει σχεδόν μέχρι τον κώλο (φτάνει στον κώλο σε πισωκολλητό με σπαστή μέση).

Σώμα - 8: Το σώμα της καταρχάς είναι petit. Η Μαρίνα πρέπει να είναι γύρω στο 1,55, 44 κιλά (μου είπε), στα όρια του skinny. Είναι λίγο παραπάνω από την Ξένια του γραφείου, και λίγο λιγότερο (και χωρίς της ψεύτικες αλλά υπέροχες βυζάρες) από την Δήμητρα, για όσους τις ξέρετε. Όμορφα πατουσάκια, ωραία πόδια σε αρμονία με το σύνολο, κώλος μικρός αλλά τουρλωτός, και χωρίς ψεγάδια, και με όμορφη κωλοτρυπίδα, και μουνάκι με μπόλικο "κρέας" (μουνόχειλα). Στομάχι flat και fit, βυζάκια περίπου 2άρια (το πολύ), με ρόγες σκούρες που σκληραίνουν όταν γίνεται παιχνίδι. 1 χαζοτατουάζ (ένα πουλάκι...) μόνο είδα. Εάν σας αρέσουν τα petit χτυπάτε διάνα.

Γενική συμπεριφορά - 10: Άψογη. Καθαρή. Με χαμόγελο. Με διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη. Δεκτική σε προσταγές. Έξυπνη και με χιούμορ. Φιλική. Ότι πρέπει. Στο ημίχρονο πολύ καλή κουβεντούλα όπου έμαθα ότι έχει σχέση, και ότι ετοιμάζεται να φύγει στο εξωτερικό στο τέλος του μήνα, μάλλον για πάντα, και θα σταματήσει την δουλειά αυτή. Κρίμα.

Επικοινωνία - 10: Τα ελληνικά της είναι καλύτερα από πολλές Ελληνίδες. Άριστα.

Διάθεση στο σεξ / συμμετοχή - 10: Η κοπέλα γουστάρει να γαμιέται. Μπορείς να την πας και στα κόκκινα, και στο βγάζει να το κάνεις. Η συνάντηση ξεκίνησε με μένα όρθιο μπροστά στον καθρέφτη (μου είπε "έτσι! μ' αρέσει να με βλέπω στον καθρέφτη!") και κείνη στα γόνατα για πίπα. Η πίπα της ότι χάνει σε τεχνική (της βάζω 8) την κερδίζει σε ποικιλία: χτύπημα στην γλώσσα, μικρές "γλωσσιές" σαν δονητής, "μαγουλάτο", γλύψιμο και ρούφηγμα στις μπάλες, γρήγορο deep, αργό και βαθύ deep "άπνοιας", τα πάντα όλα. Την πίεσα και γω λίγο (κράτημα κεφαλιού και mouthfucking) και ανταποκρίθηκε εξαιρετικά. Είχα πολλές μέρες να γαμήσω, και ήξερα πως ο πρώτος γύρος θα είχε μόνο πίπα. Της ζήτησα να ξαπλώσει στο κρεβάτι ανάσκελα, με το κεφάλι να κρέμεται, και σε στάση κάθισμα βαθύ (ζήτω το γυμναστήριο!) για περίπου 5 λεπτά της γαμούσα το στοματάκι, χωρίς ποτέ να τον βγάλω έξω. Όχι συνέχεια πολύ βαθειά, για να μην έχουμε κανένα ατύχημα (ξερατά), αλλά τόσο όσο. Στην στάση αυτή είναι και εύκολο να παίζεις με μουνάκι, κωλοτρυπίδι, βυζάκια, κλπ. Τες πα, έτσι έληξε ο πρώτος γύρος στο 20', με ένα επικό χύσιμο στο στόμα βαθειά. Τα πήρε όλα, σηκώθηκε και πήγε και τα έφτυσε (CIM/CIF είναι μέσα στην βασική τιμή €120 / ώρα). Ακολούθησε μια ωραία κουβεντούλα για διάφορα θέματα, και στο 40' ξεκίνησε ο β' γύρος. Πρώτα μια καλή πίπα, που πέτυχε πλήρη ανόρθωση, και μετά κώλο. Χωρίς τζελ, με λίγο σάλιο (μου είπε ότι έτσι της αρέσει!). Πισωκολλητό, με εξαιρετικό στήσιμο, όλος μέσα, σφιχτό κωλαράκι, με την Μαρίνα να ζητάει να την σκίσω, και να παίζει και λίγο με το μουνάκι της, όπως έκανα και γω. Κάποια στιγμή την έσκιζα στα κόκκινα, πολύ γρήγορα και βαθειά, μούγκριζε και έδειχνε να γουστάρει. Κατόπιν, άλλαξα καπότα, την έβαλα ανάσκελα, και την πήρα από το μουνάκι, ιεραποστολικό. Και το μουνάκι ωραία αίσθηση. Ήθελα να την γαμήσω λίγο και να της τα δώσω στο πρόσωπο, αλλά η ηλικία δεν βοηθάει την 2η φορά σε 1 ώρα, παρότι η μικρή μου έλεγε διάφορα σούπερ καυλωτικά και έδειχνε να γουστάρει. Στο 53' την έβαλα να με πιπώσει ξαπλωμένος, αλλά έβλεπα ότι μάλλον δεν θα γινόταν. Στο 55' έχει χτυπήσει το τηλέφωνο 2 φορές, και είμαι έτοιμος να τα παρατήσω, αλλά η Μαρίνα είχε άλλη άποψη. "Θα με χύσεις και μετά θα φύγω" μου είπε κοιτώντας με, και άρχισε μια τούρμπο μαλακία με την γλωσίτσα κολλημένη στο πουτσοκέφαλο να γλύφει. Ε, δεν μπορούσα να μην της κάνω την χάρη. ¨"Σε χύνω καύλα" της είπα, τον ξαναμπούκωσε, και έφυγαν άλλα τόσα στο στοματάκι της. Έπος! Μπανάκι, φιλάκι και άντε γεια.

Σχέση απόδοσης/τιμής - 10: Το όλο πακέτο, με κώλο (που μπορείς απλόχερα να τον χορτάσεις) με CIM/CIF, σε αυτή την εμφάνιση, για μια ώρα στα €140, για μένα είναι εξαιρετικό VFM. Ναι, θα ξαναέπερνα, και μάλιστα θα ήθελα πολύ να την βάλω σε duo με την Δήμητρα, αλλά φοβάμαι πως δεν θα προλάβω πριν φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.062
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, eridon1877, chris1955 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Όντως πολύ δυνατή στο πρόγραμμα και πολύ καλό παιδί.
Μακάρι να τα καταφέρει να σταματήσει και να συνεχίσει "αλλιώς" την ζωή της!
(Updated: 14 Σεπτεμβρίου, 2018) 14 Σεπτεμβρίου, 2018
ίσως η καλύτερη κριτική πού έχω διαβάσει για την συγκεκριμένη κοπέλα, εύγε αγαπητέ Προσκύνημα
θα προσπαθήσω να την συναντήσω για μια τελευταία φορά... Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2