Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζενη ειναι μια Ρωσιδα περιπου 27/30 ετων με μετριο σε ομροφια προσωπο με μια ελια πανω απο τα χειλη της,ισιο μακρυ μαυρο μαλλι ,μικρο πεσμενο φυσικο βυζι,λευκο δερμα ,ψηλο αναστημα και σωμα με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Μιλαει ομως Αγγλικα.Την εβαλα να ξαπλωσει απο πανω μου και αρχισα να την χουφτωνω.Αυτη μου εκανε προκαταρκτικα.Με εγλυφε στον λαιμο,στο προσωπο και στο στηθος μου.Εγω χουφτωνα και βαρουσα την κωλαρα της.Της αφαιρεσα τον στηθοδεσμο και της εγλυψα για λιγο το στηθος.Αυτη μου εδειξε το προφυλακτικο και το μωρομαντηλο.Της εδειξα το προφυλακτικο.Αυτη το εφαρμοσε οπως το κανουν οι εμπειρες πουτανες και ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ηταν αμεσως βαθια! Με πιπωνε βαθια και εκανε στρογυριστες κινησεις με το στομα της και το κεφαλι της.Ειχα πεθανει απο καυλα!Με πιπωνε αρκετα βαθια και καποια στιγμη το τερματισε! Ντιπφροατ! Και εμεινε και για μερικα δευτερα ετσι μπουκωμενη.Αυτη οταν με μπουκωνε εγω της πατουσα το κεφαλι ,της το κρατουσα βαθια και της εκανα mouthfucking! Πολυ υποτακτικο πουτανακι! Ουτε γκομενα μου να ηταν!...χαχα...Την εβαλα να μου γλυψει και να μου ρουφαει τα αρχιδια.Ειναι δεκτικη και στο καραμελωμα.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Εγω αφου ειδα οτι αυτη δεν βιαζεται το πηγα σιγα σιγα για να απολαυσω την τσιμπουκαρα της.Καποια στιγμη της ειπα να με κοιταει στα ματια ετσι οπως ηταν μπουκωμενη...χαχα...Καυλωτικο θεαμα.

Μετα την εβαλα να ξαπλωσει ανασκελα και ανεβηκα απο πανω της και της τον ξαναεδωσα στο στομα.Και τωρα που τα γραφω ξανακαυλωνω...χαχα...Την εβαλα να μου ρουφηξει τα αρχιδια και μετα παλι της γαμουσα το στομα.Mouthfucking διαρκειας! Σταματησα απο μονος μου για να γαμησω και λιγο.Γιατι αυτη ακομα πιπα θα μου επαιρνε.Αυτη καθαρισε το μουνακι της με μωρομαντηλο και εγω εγλυψα για λιγο το καθαρο και ξυρισμενο μουνακι της.Αυτη εδειχνε να το απολμβανει και να της αρεσει.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη κουνιοταν προς το μερος μου.Την ρωτησα που μπορω να τελειωσω.Ηταν αρνητικη στο να τελειωσω στην μαπα της...τι κριμα...χαχα...Δεχτηκε στο στηθος ,στομα και στην πλατη της με την προυποθεση μην πετυχω μουνι και κωλοτρυπιδα...χαχα...Την εστησα στα τεσσερα με θεα την ζουμερη της κωλαρα προς τον καθρεπτη.Εβλεπε και αυτη τον καθρεπτη.Την βαρουσα στα κωλομερια και τραβουσα μαλακια πανω απο τον κωλο της και την πλατη της.Μετα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω πανω στην πλατη της πανω απο την κωλαρα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Ντυθηκε με ηρεμια, μου ειπε οτι της αρεσει πολυ το σεξ,μου εδωσε ενα φιλακι στο μαγουλο και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Τζενη ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Σε καποιους μπορει να φανει και αδιαφορη.Ειδικα το προσωπο της.Ειναι ομως μια φιλικη ιεροδουλη υποτακτικης ψυχολογιας που σεβεται τον πελατη και θελει να περασεις καλα.Κανει καποια προκαταρκτικα.Το δυνατο της σημειο ομως ειναι η βαθια ντιπφροατ τσιμπουκαρα της που ειναι μεγαλης διαρκειας.Αν δεν την σταματησεις δεν σταματαει απο μονη της.Κανει καραμελωμα και ειναι δεκτικη σε mouthfucking.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Η τσατσα μας ενοχλησε μετα το δεκαλεπτο.Προφανως αν αρεσετε στην κοπελα τοτε θα περασετε πολυ καλα.Αυτο καταλαβα εγω.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, professorx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2018
ρε συναγωνιστη καλη η κριτικη σου αλλα για ποιον λογο καθε 3 γραμμες γραφεις χαχα;; χαλας ολο το κλιμα της κριτικης....Χμμμ;
28 Αυγούστου, 2018
και εκει που ξεκινάς με το σταματαω να διαβαζω την συνεχεια τις κριτικης


εάν είναι να ακουμπαμε τα χρηματα μας σε μετριες με πεσμενα βυζια τοτε μενουμε και στο σπιτι και βλέπουμε t.v
K
kostas8000
16 Σεπτεμβρίου, 2018
ενταξει... δε ειναι ακριβως οπως τη περιγραφεις... διαβαζοντας το, εγω δε θα πηγαινα μαζι της. δε εχει ιδιαιτερα πιασιματα....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3