Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Ινα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με μετριο σε ομορφια προσωπο , μακρυ σγουρο μαυρο μαλλι , μεσαιο φυσικο στηθος , ψηλο αναστημα και σωμα με εμφανη πιασηματα και κωλαρα.Οι λιγες επιλογες στην μεταμεσονυχτια αλλαγη με οδηγησαν σε αυτο το στουντελο.Ειχα διαβασει μερικες καλες κριτικες και καλα σχολια για την Ινα και αποφασισα να την δοκιμασω.Αν και δεν τρελαθηκα απο την εμφανιση της.

Εδωσα το 20ρικο στην ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο ενα γρηγορο δωματιο ηρθε σε μενα.Δεν μιλαει Ελληνικα.Δεν μου εκανε καθολου προκαταρκτικα.Της εγλυψα για λιγο τα βυζια.Αυτη εμενε απαθης.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο.Της ειπα να γλυψει μπαλακια.Αυτη για λιγο τα εγλυψε επιφανειακα! Αυτο δεν ειναι καραμελωμα! Της πατησα το κεφαλι να τον παρει βαθια αλλα αυτη πεταξε κατι μαλακιες στην γλωσσα της.Παιζει και να με εβρισε!!! Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα για λιγο το μουνακι της.Ηταν ελαφρως αξυριστο.Δεν μου φανηκε και πολυ καθαρο.Αυτη συνεχιζε να μενει απαθης.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Μετα την εστησα στα τεσσερα και την γαμησα για λιγο πισωκολητα.Την ξαναγυρισα σε ιεραποστολικο.Αυτη ομως δεν ανοιγε τα ποδια καλα.Της ειπα να τα ανοιξει πιο πολυ αλλα αυτη εκανε κατι κινησεις οτι και καλα δεν μπορει πιο πολυ! Η φολαρα! Ζητησα να την χυσω στα βυζια αλλα ουτε και αυτο το δεχτηκε! Μονο στην κοιλια της εδειχνε χαρακτηριστικα και ελεγε για κατι αλλεργιες στα Αγγλικα! Συνεχισα στην ιεραποστολικη σταση μεχρι να χυσω.Αυτη ντυθηκε στα γρηγορα και εφυγε χωρις ουτε καν να χαιρετησει.Η κατα τα αλλα ευγενικη τσατσα ειχε εξαφανιστει και αυτη!

Συνοψιζοντας,η Ινα ειναι μια μετρια σε εμφανιση ιεροδουλη που δεν κανει προκαταρκτικα,η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας ,δεν κανει καραμελωμα παρα μονο τα γλυφει επιφανειακα,δεν ειναι δεχεται ουτε καν τελειωτικο στα βυζια της! Με λιγα λογια ειναι φολαρα! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, LanciaRallye037 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2018
Την κριτική από κάτω δε την είδες;
07 Αυγούστου, 2018
Την είχα πάρει παρτούζα με Έμμυ όταν ήταν φρέσκια... Τζάμπα τα 10 ευρώ παραπάνω... Κομοδίνο από τα λίγα
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Δεν είχες διαβάσει τη κριτική μου...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3