Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαρίνα ενσαρκώνει τη γυναικεία μορφή σε προεφηβικές ονειρώξεις…
Μιλφογκιλφ, ξανθό μαλλί καρέ με μπούκλες, κωλάρες, μπουτάρες, βυζάρες Νο 3, χαμόγελο, θελκτική.
Με ενθουσιάζει, με σατανίζει αυτός ο συνδυασμός της σέξυ θείτσας, από μικρό παιδί μέχρι σήμερα.

Η πρεσβυωπία είναι το δώρο που δίνει η Φύση στους μεγαλύτερους, ώστε να μη βλέπουν τις αλλοιώσεις και τα μικροελαττώματα στις γυναίκες που γαμάνε.
Αυτήν την πρόνοια της Φύσης, ο μπουρδελομάνατζερ την ενισχύει με το black light.
Το black light μεταμορφώνει μια τουπεταματού σε βασίλισσα, μια λάμια σε άγγελο, μια ασήμαντη σε σπουδαία, μια γύφτισσα σε αρχόντισσα.
Όμως η αλήθεια έχει δύο όψεις: Η μία με το black light του μπουρδέλου και η άλλη με το φλας της Αστυνομίας.
Τις πουτάνες που γαμάς στα μπουρδέλα τις βλέπεις θεσπέσιες με το black light, αλλά στις φωτογραφίες της σήμανσης της Αστυνομίας τις βλέπεις μαϊμούδες, φρικαρισμένες, σπυριάρες, ξεμαλλιασμένες, μαύροι κύκλοι στα μάτια, στραβά πόδια, φτηνά και ακαλαίσθητα ρούχα.

Το τρένο πέρναγε έξω από το μπουρδέλο, με σαματά και κορναρίσματα, την ώρα που πασπάτευα την περιγεννητική περιοχή της Μαρίνας, εκεί που η απόσταση από τον κώλο στο μουνί είναι δυό δάχτυλα και κάτι.
«Έχεις πολύ μαλακά χέρια, φαίνεται ότι δεν δουλεύεις με αυτά».
«Τα τρυφερά χέρια βγάζουν τα λεφτά».
Χαμογέλασε πλατιά και εγκάρδια και πήρε την ψωλή στο μισάνοιχτο στόμα.
Εκεί την έχυσα μετά.

Οι εφτά θανάσιμες αμαρτίες για τον Χριστιανισμό είναι: η απληστία, η περηφάνια, ο φθόνος, ο θυμός, η λαιμαργία, το πάθος και η τεμπελιά. Εμείς υποστηρίζουμε την παράδοση σε όλες αυτές τις «αμαρτίες», καθώς όλες οδηγούν σε φυσική, πνευματική και συναισθηματική ικανοποίηση.
Anton S. LaVey, 1930-1997, Αμερικανός σατανιστής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Οξαποδω
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
11.241
Πόντοι:
9.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, SKEF, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2018
Qu' est-ce que c'est cette Marina , Monsieur?
25 Μαΐου, 2018
By the way, νομίζω ότι το τελευταίο αμαρτημα που αποδίδεται ως "τεμπελιά", είναι η "ακηδία", ήτοι η έλλειψη κάθε συμπάθειας /φροντιδας για τους άλλους. Μάλλον κακή μεταφραση. Νομίζω.
25 Μαΐου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
26 Μαΐου, 2018
Ο Μεγαλοδύναμος φρόντισε να μας δώσει την πρεσβυωπία για να τα βλέπουμε όλα ωραία...
27 Μαΐου, 2018
Τώρα μου θύμισες που μου είχε κάνει την ίδια ερώτηση για τα χέρια μου μια Ρωσσίδα μίλφ (πουτάνα), σε μπουρδέλο του Άργους. Προσπαθούσε σαν χειρομάντης να καταλάβει τι επάγγελμα κάνω...χαχαχα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5