Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Ιρινα ειναι μια καινουργια Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ καστανο μαλλι , μικρομεσαια σκουρα πεσμενα βυζακια , ελαφρως μελαμψο δερμα , ψηλο αναστημα , αδυνατο κορμι και καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ειναι αυτο που λεμε μοντελα.Καπου εδω τελειωνουν ολα τα καλα!

Εδωσα το 10ρικο στην ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Αγγλικα.Ελληνικα οχι.Προκαταρκτικα η κοπελα δεν κανει.Αμεσως περασμα προφυλακτικου για να μου παρει πιπα.Τρομαξε με το μεγεθος του καυλιου μου...χαχα...Μου ειπε να μην ειμαι αποτομος στο γαμησι που θα ακολουθησει...χαχα...Αυτη με πιπωνε και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Πηγα να της ακουμπισω το κεφαλι αλλα αυτη μου πηρε το χερι.Πρωτο αρνητικο.Η πιπα της αδιαφορη και μικρης διαρκειας.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αυτη εβγαλε το στρινγκακι της.Εμφανιστηκε το σκουρο και αξυριστο μουνακι της! Δευτερο αρνητικο.Μαυριλα λεμε...χαχα...Ενταξει δεν ηταν θαμνος αλλα κριμα νεα κοπελα να μην ξυριζει το μουνακι της.Λεει δεν της αρεσει να την γλυφουν και γιαυτο δεν το ξυριζει! Το σουτιεν δεν το εβγαλε.Μονο το κατεβασε.Φιλακια δεν δεχεται σε λαιμο και βυζακια.Τριτο αρνητικο.Μονο να τα χουφτωνεις αφηνει.Της τον καρφωσα και την γαμουσα.Αυτη εδειχνε να ποναει.Δεν συμμετειχε ομως καθολου.Απλως χαζευε και χουφτωνε τους κοιλιακους μου...χαχα...Ειχα βαρεθει ηδη και σκεφτομουν πως θα την στησω στα τεσσερα.Την εστησα στα τεσσερα.Ηταν χαμηλα.Σηκωσα το σωμα της ψηλα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω δυνατα.Εβλεπα και το καυλωτικο θεαμα στα τεσσερα.Εχει ωραιο σωμα στα τεσσερα.Φορουσε και κατι πορνοτακουνα.Την γαμουσα και αυτη βογγουσε.Της εριξε και μερικα κωλοχαστουκακια αλλα αυτη αντεδρασε και ειπε οτι δεν της αρεσει.Τεταρτο αρνητικο.Ανεβασα ρυθμο και την ξεμουνιαζα δυνατα.Την ενοχλουσε που την κρατουσα δυνατα απο τα κωλομερια.Αυτη ηθελε να τραβηχτει μπροστα αλλα εγω την κρατουσα δυνατα.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα της.Ηθελε παλι να τραβηχτει αλλα κρατουσα δυνατα το κωλι της μεχρι να ξεστραγγισω.Σιγα μην αφησω το πουτανακι να μου χαλασει το χυσιμο...χαχα...Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη πεταξα κατι μαλακιες.Οτι δεν της αρεσουν τα κωλοχαστουκια γιατι δεν ειναι σκυλι....χαχα...Ελεος....Τι φεμινιστικες μαλακιες λεει...Φεμινιστρια ειναι?!!!

Συνοψιζοντας , η Ιρινα ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης.Εδω τελειωνουν ολα τα καλα.Δεν κανει προκαταρκτικα , η πιπα της αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Δεν αφηνει φιλακια στα βυζακια της και τον λαιμο της.Δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Εδειξε σημαδια βιασυνης.Ηθελε να χυσω ηδη απο την πρωτη σταση.Βεβαια δεν της εκανα το χατηρι.Γενικα εχει μη μου απτου συμπεριφορα.Ειναι δηλαδη φολαρα λεγοντας το λαικα.Ελεγε και κατι φεμινιστικες μαλακιες!!! Η τσατσα παντως δεν μας ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2018
Καλά τής έκανες τής φεμινίστριας. Έτσι πρέπει. Ναι!
Y
Yuma
20 Μαρτίου, 2018
το καλύτερο κομμάτι, δηλαδή τι φεμινιστικές μαλακίες έλεγε, δεν μας τις είπες ρε φίλε Εμμμμ
(Updated: 21 Μαρτίου, 2018) 21 Μαρτίου, 2018
Όντως το καλύτερο έκοψες Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3