Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Μπαρμπορα την γνωριζω κοντα 10 χρονια,την επισκεπτομαι συχνα τουλαχιστον 1 φορα τον μηνα και παντα φευγω ικανοποιημενος.Τον τελευταιο καιρο ειχα να την επισκεφτω 5 μηνες.Φτανω Τεταρτη πρωι Βεργας,μπαινω μεσα και βγαινει η τσατσα μου λεει η Μπαρμπορα δουλευει,δινω το μπλε εισιτηριο και μπαινω στο δωματιο,μετα απο μερικα λεπτα αναμονης σκαει μυτη η κοπελα με το τσιγαρο στο χερι.Αφου με χαιρετησε καθισε διπλα μου στο κρεβατι και μιλουσαμε για το που χαθηκα και αλλα διαφορα.Οση ωρα συζητουσαμε εγω χουφτωνα,χαιδευα τις τεραστιες βυζαρες της,αφου εσβησε το τσιγαρο με σηκωσε ορθιο και ξεκινησε να παιρνει τσιμπουκι ακαποτα,σαλιωσε τις βυζαρες της και τον εβαλε αναμεσα και ξεκινησε ενα ισπανικο ονειρο.Μετα απο μερικα λεπτα την σταματησα μου φορεσε το προφυλακτικο και στηθηκε στα 4.Την ρωτησα αν μπορω να την παρω απο κωλο και αφου σαλιωσε την κωλοτρυπιδα της τον κουμπωσα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης μεσα στην στενη της σουφρα,εριχνα και σκαμπιλια στα κωλομαγουλα της.Μετα απο μερικα λεπτα τον εβγαλα,πεταξα την καποτα(καθαρη χωρις μερεντα)και την εχυσα πανω στις βυζαρες της.Σηκωθηκε πηρε χαρτι να σκουπιστει και με χαιρετησε μεχρι την επομενη φορα...
Υ.Γ>Την ωρα που ντυνομουν ξαναηρθε στο δωματιο και μου εφερε σοκολατακια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos, sohoviz, statusorama και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
άλλοι τα φέρνουν κι άλλοι τα τρώνε τα σοκολατάκια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1