Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Μπαρμπόρα είναι μια ωραία γκόμενα (γούστα είναι αυτά...) μελαχροινή, ζουμερή και παρέχει φούλ πρόγραμμα...ΌΤΑΝ θέλει!!! Τότε γαμιέται πολύ καλά και φεύγεις με το χαμόγελο στ' αυτιά.Είναι η τρίτη φορά που την παίρνω και τελευταία.Το πρόβλημα είναι όταν δεν έχει πάρει τα χάπια της...!!!Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πρωί στη Λιοσίων ελλείψει εναλλακτικών στανταρακίων και με πολύ κόσμο στο σουλάτσο μπαίνω μέσα, έρχεται, με πιάνει από το χέρι και μου λέει έλα μεσα στη γλύκα.Δεν το είχα καλοαποφασίσει μέχρι εκείνη τη στιγμή αλλά μόλις την είδα χαμογελαστή και ήρεμη λέω όκ εδώ είμαστε στα κέφια της είναι...Αμ δε!!!ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου

Δωμάτιο, πίπα, προφυλακτικό,ανεβαίνει από πάνω...και τότε σκάει η παράνοια!!!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Της χαιδεύω τα βυζιά όπως είναι από πάνω, το ξανατονίζω της χαιδεύω όχι της ζουλάω, και γυρνάει σα να τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα:
-Μη μου πιάνεις τα βυζιά!!!!!!
-Σε πόνεσα;
-Όχι αλλά μη μου πιάνεις τα βυζιά!!!!!!
-Λιγάκι μωρό μου έχεις πολύ ωραία βυζιά.
-ΟΧΙ ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΙΠΑ!!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Οκ λέω άρχισε και μιλάει η ψυχασθένεια.Ήρεμα, δεν είναι τίποτα, την ξέρω, τουλάχιστον να μη φύγω άχυστος και δεν ξανάρχομαι.Τη βάζω στα τέσσερα, όρθιος εγώ, στην άκρη του κρεββατιού αυτή όπου αρχίζω και πιάνω τελική ευθεία.Πάνω στη καύλα ξεχνιέμαι και διαπράττω την ιεροσυλία να σκύψω πάνω στην πλάτη της και...να της ξαναπιάσω τα βυζιά!!!!!!

Για πότε πετάχτηκε στην άλλη πλευρά του κρεββατιού και άρχισε να ουρλιάζει "ΜΗ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ" ούτε κατάλαβα!!! Τη διαολόστειλα, ντύθηκα, έφυγα και δεν ξαναπατάω!!!! ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Όταν την ξεκώλιαζα και βόγγαγε σα μοσχάρα δεν την ενοχλούσε τώρα που της χάιδεψα τα βυζιά έγινε κυρία!!! Μάλλον ξαναγύρισε η ανάπτυξη και κυκλοφορεί χρήμα και έγιναν και οι πουτάνες ιδιότροπες!!!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Ήξερα τη Σόνια μη μου άπτου.Αν έγινε και η Μπαρμπόρα μυγιάγγιχτη με τα βυζιά της τότε να βρούμε γυναίκα να παντρευτούμε καλύτερα!!!Πιο καλά θα πηδάμε!!!!

Συμπέρασμα:Εισέρχεστε στον οίκο με δική σας ευθύνη για τη σωματική σας ακεραιότητα και την ψυχική σας διάθεση!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stefanos the grait, Οξαποδω, Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2017
Χα,χα,χα!! Μπήκες στο τρελλοκομείο,φίλε μου!
Δ
Διαγόρας
19 Δεκεμβρίου, 2017
Όπως τα λες!!!Μπήκα στη ζώνη του λυκόφωτος...και μάλιστα εν γνώσει μου!!!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
A
alths_epi_kyrias
21 Δεκεμβρίου, 2017
Τα αλληλοδιαδοχικά ψωλοχύματα της τρύπησαν το μυαλό.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3