Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με αυτη την κριτικη κλεινω την τριλογια για τις τρεις κοπελες του ανωτερω οικου.Η Νικη λοιπον ειναι μια Βουλγαρα προμιλφ με μετριο σε ομορφια προσωπο με πολλα σπυρακια , μακρυ ξανθο μαλλι , μικρα φυσικα βυζακια , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και κανονικο κορμι.Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.

Εδωσα λοιπον το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και μου εκανε μερικα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε και μου δαγκωνε δηλαδη με μανια τον λαιμο και το στηθος μου.Οποτε προσοχη στους δεσμευμενους γιατι αφηνει σημαδια! Τα προκαταρκτικα ειχαν μικρη διαρκεια.Μετα με ρωτησε αν θελω να μου παρει ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Μετα την καταφατικη μου απαντηση ξεκινησε το τρομπονι.Αυτη ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της πολυ καλη! Με καυλωσε τρελα! Ηταν πολυ βαθια πιπα.Ντιπφροατ! Καταβροχθισε σχεδον ολοκληρη την μεγαλη και χοντρη μου πουτσα! Με πιπωνε βαθια και εγω της πατουσα το κεφαλι.Αυτη με πιπωνε βαθια και εμενε για μερικα δευτερολεπτα μπουκωμενη! Επισης ασχοληθηκε σχολαστικα με τα αρχιδια μου! Μου ρουφουσε και μου εγλυφε με μανια τα μπαλακια μου.Με πιπωνε και μου εφτυνε την πουτσα μου και τα αρχιδια μου.Ειχα πεθανει απο καυλα.Μου εκανε πολυ ωρα πιπα.Ειχα ομως αντοχες.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε εβαλε τζελ στο ξυρισμενο της μουνακι και εγω της τον καρφωσα στο μουνι στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και πεφτανε μερικα γλωσσοφιλα που δεν ειχα ιδιαιτερη αναγκη! Την γαμουσα και αυτη εβγαζε δυνατα βογγητα που ομως φαινονταν ψευτικα.Προφανως ηθελε να χυσω σε αυτη την σταση στο μουνακι της.Εγω ομως ειχα αλλα σχεδια.Ηρθα για να παρω το κωλι της και να την χυσω στη μαπα...χαχα...Μετα απο λιγο ζητησα το κωλι της.Αυτη δεν εφερε καποια αντιρρηση.Αυτη στηθηκε στα τεσσερα με χαμηλα την μεση της.Αυτη εβαλε κρεμα στην κωλοτρυπιδα της αλλα δυσκολευτηκα να μπω στο στενο κωλαρακι της.Οντως εχει στενο κωλαρακι οπως γραφουν και οι αλλοι συναγωνιστες.Τελικα μπηκα σιγα σιγα στον κωλο της.Αυτη αρχισε να βογγαει δυνατα.Αυτη την φορα ηταν αληθινα τα βογγητα της...χαχα...Φαινοταν και απο τις εκφρασεις του προσωπου της οτι ποναει πολυ.Ανεβασα τα ποδια μου πανω απο τα κωλομερια της και αρχισα να την ξεκωλιαζω.Εβλεπα και το θεαμα απο τον καθρεπτη.Αυτη απο μονη της αρχισε να παιζει με το μουνακι της.Αυτο το βαζω στα θετικα.Αυτη ομως πονουσε πολυ και χαμηλωσε το σωμα της μεχρι το κρεββατι.Οποτε κατεβηκα και εγω χαμηλα και κωλησα το σωμα μου στα κωλομερια της.Συνεχιζα να την ξεκωλιαζω και αυτη επιανε με δυναμη τα σεντονια για να αντεξει τον πονο...χαχα...Αυτη ειχε πιασει τα σεντονια και γυριζε το κεφαλι πισω και ζητουσε γλωσσοφιλα....χαχα...Ηθελε ρομαντσαδα το κοριτσι....χαχα...Την ξεκωλιαζα και της εδεινα γλωσσοφιλα.Της ζητησα να την χυσω στη μαπα της.Αυτη ομως αρνηθηκε ευγενικα.Κριμα!...χαχα...Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Την εστησα στα τεσσερα και αρχισα να τραβαω μαλακια πανω απο το κωλαρακι της.Μετα απο λιγο της πεταξα τα χυσια μου πανω στην κωλοτρυπιδα της και το μουνακι της.Ελουσα την κωλοτρυπιδα της και το μουνακι της με τα χυσια μου.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστει , η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νικη ειναι μια μετρια σε εμφανιση ιεροδουλη.Χανει δηλαδη σε εμφανιση σε σχεση με τις αλλες κοπελες του οικου αλλα και γενικα σε σχεση με το επιπεδο στη Φυλης.Κανει ομως πολυ καλες υπηρεσιες.Το δυνατο της σημειο ειναι η πολυ καλη και βαθια της πιπα.Μεγαλη καυλα η ντιπφροατ πιπα της.Κανει και ωραιο καραμελωμα στα μπαλακια.Στο κυριως σεξ συμμετεχει με αληθινα βογγητα και δινει γλωσσοφιλα.Δινει και το κωλι της χωρις υπεκφυγες.Το μονο αρνητικο ειναι οτι μου αρνηθηκε να την χυσω στο προσωπο της.Επισης αρνητικο ειναι οτι η τσατσα βαρεσε πορτα μετα το 10 λεπτο.Η κοπελα ομως δεν της εδωσε σημασια και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Παντως πιστευω αξιζει να την δοκιμασετε για την πιπα της! Επιτρεψτε μου στον επιλογο της τριλογιας μου να κανω μια συγκριση των 3 κοριτισιων του ανωτερου οικου.Πρωτη σε εμφανιση θεωρω την Αννυ,δευτερη την Βερονικα και τριτη την Νικη.Σε επιπεδο υπηρεσιων θεωρω πρωτη την Αννυ , δευτερη την Νικη και τριτη την Βερονικα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, haker301978(1) και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2017
deepthroat - ντιπθρόουτ
Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1