Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως είχα υποσχεθεί, αποφάσισα να δώσω δεύτερη ευκαιρεία στην Cinzia, καθώς την πρώτη φορά μου είχε αφήσει μικτές εντυπώσεις και μια αίσθηση ότι δεν κατάφερε να ξετυλίξει το ταλέντο της...Χαμόγελο

Όντως αυτή τη φορά αποδείχτηκε ότι δικαίως έχει την φήμη μίας από τις καλύτερες επιλογές στην Αθήνα για όσους αναζητούν hardcore PSE, kinky experience.
Την συνάντησα στο χώρο της σε γνωστό ξενοδοχείο των Ν. προαστίων. Με περίμενε με ένα σετ πολύ σέξυ εσώρουχα και ψηλοτάκουνες γόβες.

Το σώμα της είναι από τα πιο σφικτά, φυσικά που κυκλοφορούν στην πιάτσα...Ναι! Μειονεκτεί ελαφρώς στο πρόσωπο.

Το μενού περιελάμβανε δυνατό γαμήσι και στις 3 τρύπες της, με μπόλικο γλύψιμο των ποδιών μου και της κωλοτρυπίδας μου και πολλά πουτσοσκάμπιλα, κωλοσκάμπιλα και χαστούκια στο πρόσωπο συμπεριλαμβανομένων φτυσιμάτων στο πρόσωπο και το στόμα της.

Το τελείωμα ήρθε στο προσωπό της όπου με παρότρυνσή της πασάλειψα το σπέρμα με την πούτσα μου, μάλλον για μάσκα ομορφιάς...Ναι!
Όσοι αρέσκονται σε domination games θα την λατρέψουν...Ναι!

Ο κώλος της στο τέλος του ραντεβού είχε πάρει καλούπι την πούτσα μου και πρόσφερε μοναδική εικόνα ass gapping...Ναι!

Αν σας αρέσουν τα domination games θα την λατρέψετε...Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.605
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, iTroop, Gentleman_40 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Και που να δεις τον κωλο της μετά απο fisting οταν εχει κεφια Έρωτας
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Της ανοιξες το κωλαντερο κανονικα, ε? Ναι!Ναι!Ναι! Πρεπει να αντεχει ΠΟΛΥ δυνατο γαμησι παντως, απ' οτι μου ειπε και φιλος που πηγε λιαν προσφατως!
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Πολλά τα λεφτά αλλά πολλά και τα καλά σχόλια.Ξέρει κανένας συνάδελφος τρόπο επικοινωνίας ?
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εγώ θέλω το τηλέφωνο της
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4