Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Μονικα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο Ανατολικοευρωπαικο προσωπο , ισιο μακρυ καστανοκοκκινο μαλλι , λευκο δερμα , ψηλο αναστημα , τατου στο σωμα και σωμα με πιασηματα.Εχει νταρντανε δηλαδη εμφανιση.Φοραει ενα ολοσωμο σαν μαγια για να κρυβει τις ατελειες του σωματος της.Δηλωνει οτι ειναι Τσεχα τουριστρια.Η ξανθια τσατσα δεν ανακοινωσε ουτε καν προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο γιατι η κοπελα ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε εμφανιση.Καπου εδω ομως τελειωνουν ολα τα καλα!!! Αυτη με το που μπηκε στο δωματιο αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο και το εφαρμοσε στην πουτσα μου.Μηδεν απο προκαταρκτικα.Εκατσε στα πλαγια προς τα εμενα και ξεκινησε το κλαρινο.Η πιπα της ειναι γρηγορη , αγαρμπη και με χρηση χεριου.Πηγα να την χουφτωσω στα κωλομερια αλλα μου εριξε ακυρο.Ελεγε κατι για το δερμα της.Ολα αυτα στα Αγγλικα γιατι Ελληνικα δεν ξερει.Πηγα να της πιασω τα μαλλια την ωρα που με πιπωνε αλλα την ενοχλουσε και αυτο!

Οταν σταματησε την πιπα τοτε ξαπλωσε ανασκελα για να την γαμησω ιεραποστολικα.Ουτε καν με ρωτησε αν θελω να ξεκινησουμε σε αλλη σταση! Παραμερισε το ολοσωμο που φορουσε και εγω της τον καρφωσα στο μουνακι.Αυτη ειχε βαλει το χερι της στο προφυλακτικο για να μην βγει! Ελεος!!! Ουτε τα βυζια της δεν εβγαλε εξω.Αρχισα να την γαμαω αλλα αυτη δεν ηθελε ουτε φιλια στον λαιμο.Ασε που μου ηρθε και μυρωδια απο το στομα της!!! Μετα απο λιγο της ειπα να αλλαξουμε να την παρω στα τεσσερα.Αυτη αρνηθηκε.Λεγοντας οτι δεν κανει πισωκολλητο και οτι κανει μονο απλο προγραμμα.Ελεγε οτι την γαμανε δυνατα στα τεσσερα και αλλες σαχλαμαρες.Γιατι να την γαμησεις απο μουνι στα τεσσερα δεν θεωρειται απλο προγραμμα?!!! Τεσπα , δεν θα καθομαστε να παρακαλαμε μια πουτανα.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω με δυνατους ρυθμους.Αυτη εδειχνε να ποναει αλλα αντεχει το δυνατο γαμησι.Καπου εκει την φωναξε και η ξανθια τσατσα με τα γυαλακια που φωναζει παντα.Και στο Κολωνου 30β ετσι εκανε.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη κρατουσε το προφυλακτικο κ καλα για να μην βγει!!! Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ειπε κανα δυο μαλακιες και εφυγε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μονικα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη και ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε θεμα εμφανισης.Σε θεμα ομως υπηρεσιων ομως ειναι πολυ κατω του μεσου ορου!!! Δεν κανει προκαταρκτικα ,η πιπα της ειναι αγαρμπη , δεν θελει φιλια στο σωμα.Και το κυριοτερο δεν κανει την σταση του πισωκολλητου!!! Που το ακουσατε αυτο! Η κοπελα εδειξε σημαδια βιασυνης και μου υπενθυμησε οτι ο χρονος ειναι δεκα λεπτα.Η τσατσα επισης μας φωναξε να τελειωνουμε.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2017
Την πετυχες στο πανω η στο κατω σπιτακι?Γιατι ειχα δει και γω μια Μονικα στο κατω το ισογειο ντουετο με την Ντιανα αλλα εκεινη η Μονικα εδινε πονο στο δωματιο με τα κωλοσκαμπιλα να δινουν και να περνουν αφου τα ακουγαμε στο σαλονι οσοι περιμεναμε...
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μήπως εννοείς τη Μόνικα το στυλιάρι (τελευταία έβαλε λίγα κιλάκια) που δουλεύει εκεί καιρό και ξεκίνησε στο Κολωνού 27 ισόγειο και πέρασε για λίγο από Φυλής;Άλλο ένα δεκάρικο που σώσαμε...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2