Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νικολ οπως την αποκαλει η ευγενικη τσατσα στο Φυλης 54β η αλλιως Νικολετα ειναι μια νεαρη Μολβαδη ιεροδουλη με ομορφο γλυκο Σλαβικο προσωποΈρωταςΈρωταςΈρωτας , ισιο μακρυ ξανθο μαλλι , ωραιο στητο φυσικο μικρομεσαιο στηθος , κοντη σε αναστημα και ωραιο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακιΓλώσσα.Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69.Η κοπελα ειναι καινουργια και την ειδα πρωτη φορα.Μου εκανε το κλικ εμφανισιακα.Μου αρεσουν πολυ τα πιπινακια με Σλαβικη φατσουλα.Εκανε ομως καπως ντροπαλο σαλοναρισμα και τιποτα δεν προιδεαζε καλο γαμησι.Εκανε παντως συνεχομενα δωματια.

Εδωσα το 20ρικο στην ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Το δωματιο ειναι καθαρο και το κλιματιστικο δουλευε στο φουλ.Ξαπλωσα στο κρεββατι και μετα απο εναν συναγωνιστη ηρθε η κοπελα σε μενα.Η κοπελα ηταν χαμογελαστη και ευδιαθετη.Δεν μιλαει ομως καθολου Ελληνικα αλλα ουτε και Αγγλικα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και καθισε διπλα μου.Σουτιεν δεν φορουσε.Εγω αρχισα να γλυφω σεληνιασμενος τα βυζακια της και να παιζω με το μουνακι της.Καλα ξεκινησαμε λεω απο μεσα μου.Μετα η κοπελα ξεκινησε τα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τον λαιμο και τα βυζακια μου.Και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Την ξαπλωσα ανασκελα και συνεχισα να γλυφω τα βυζακια της.Αυτη δεν μου ειχε εφαρμοσει ακομα καποτα στην πουτσα μου.Οποτε η πουτσα μου ηταν ακαλυπτη σε αποσταση αναπνοης απο το μουνακι της! Μου φανηκε καπως ''ροομαντικη '' η ολη φαση.Αλλα φοβηθηκα να κανω καποια περαιτερω κινηση.Της ειπα να μου εφαρμοσει την καποτα και να ξεκινησει την πιπα.

Αυτη ξαπλωσε απο μπροστα μου και ξεκινησε την πιπα.Με εξεπληξε θετικα με την πιπα της.Εμοιαζε με την πιπα που κανει η Βουλα Βαβατση στις τσοντες! Δηλαδη γρηγορη και με πολυ χρηση χεριου.Στα θετικα βαζω επισης οτι προσπαθουσε να τον παρει βαθια.Αλλα βεβαια δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Εγω ειχα καυλωσει απιστευτα βλεποντας αυτο το πιπινακι να με πιπωνει και της πατουσα το κεφαλι.Αυτη δεν εδειχνε να δυσανασχετει και συνεχιζε την πιπα.Μπαλακια ομως αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.Μου επαιρνε πολύ ωρα πιπα! Την σταματησα απο μονος μου.Αλλιως ακομα πιπα θα μου επαιρνε! ...χαχα...Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ωραιο νεανικο μουνακι της.Την εγλυφα με μανια και αυτη ειχε τρελαθει απο καυλα! Εβγαζε δυνατα βογγητα και επαιζε συνεχως με τα μαλλια μου! Δεν χορταινα να γλυφω αυτο το λαχταριστο μουνακι.Αυτη συνεχιζε να βγαζει δυνατα επιφωνηματα και επαιζε συνεχως με τα μαλλια μου.Ειναι πολυ καυλιαρικη η συμμετοχη της στο γλυφομουνι! Δεν με αφησε ομως να της βαλω δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Σταματησα απο μονος μου χωρις αυτη να μου πει κατι.Ο χρονος ομως περνουσε και επρεπε να την τεσταρω και στο κυριως μενου.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποτολικη σταση.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και αναστεναζε.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο.Φορουσε καποιο ωραιο αρωμα και μοσχμυριζε.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση γιατι ηθελα να βλεπω το προσωπακι της και μου αρεζε η αληθινη συμμετοχη που εχει στο σεξ.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη στην αρχη ειχε χαμηλα το σωμα της.Την διορθωσα και προσπαθησα να της τον χωσω.Αυτη ομως πονουσε υπερβολικα και καμπουριαζε την μεση της.Τελικα μπηκα μεσα της και αρχισα να την καρφωνω στα τεσσερα.Αυτη εβγαζε πιο δυνατα βογγητα και ειχε το κεφαλι κατω.Δεν εκανε παιχνιδι με καθρεπτη.Δεν μου αρεσε η θεα σε αυτη την σταση και την ξαναξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα παλι σε ιεραποστολικη σταση.Ειναι υπακουο πιπινακι παντως! Την γαμησα για λιγο ακομη σε αυτην την σταση και αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στη μουναρα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε χωρις να βιαζεται , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νικολ ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη και ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε εμφανιση.Το θετικα ειναι οτι κανει προκαταρκτικα , προσπαθει στην πιπα και ειναι μεγαλης διαρκειας , ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και προθυμη σε αλλαγη στασεων και της αρεσει πολυ και συμμετεχει πολυ στο γλυφομουνι αλλα και στο κυριως σεξ.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Εχει καθαρο σωμα , πολυ ωραιο καθαρο μουνακι και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ενταξει μπαλακια δεν γλυφει και δεν αφηνει δαχτυλο μεσα στο μουνακι της.Στο πισωκολλητο δεν το εχει γιατι ποναει , καμπουριαζει και κατεβαζει το κεφαλι κατω.Αλλα στο ιεραποστολικο ειναι ωραια να την γαμας.Απλως η ολη φαση ειναι λιγο αματιουρ οπως αλλωστε με τα περισσοτερα πιπινακια.Παντως ειναι μια ευγενικη ιεραοδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να τον ικανοποιησει.Ειναι μια καλη επιλογη για τους λατρεις των μοντελε πιπινιων.Περασα καλα και ηταν λες και ετρωγα γλυκο! Ελπιζω να σας βοηθησα!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ-Νικολέτα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού