Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Χριστινα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαλλι , μικρα φυσικα βυζακια , ψηλο αναστημα και ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι.Η κοπελα δουλευε παλαιοτερα Κολωνου 32β και Κολωνου 11 ισογειο στα 15 ευρω.Εχει κανει και ενα μικρο περασμα απο Φωκαιας.
Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Το κλιματιστικο δουλευε και δεν ειχε ζεστη στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ανεκφραστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Η κοπελα δεν εβγαλε τον στηθοδεσμο της.Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Εβγαλε μονο το στρινγκακι της.Ειχε αξυριστο μουνι! Ενταξει δεν ηταν θαμνος αλλα θα ειχε να το ξυρισει καμια βδομαδα!!! Αυτη ξαπλωσε πλαγια και απεναντι απο εμενα.Μου εφαρμοσε αμεσως το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Προκαταρκτικα δεν κανει καθολου.Η πιπα της ειναι μετρια.Ειχε γρηγορο ρυθμο και πολυ χρηση χεριου.Κανει αγαρμπη πιπα.Το μονο θετικο ειναι οτι μερικες φορες βαρουσε την πουτσα μου πανω στην γλωσσα της και με κοιτουσε στα ματια.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.
Πρωτη σταση την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε και ηταν ανεκφραστη.Μετα απο λιγο μου προτεινε να αλλαξουμε σταση.Εγω συνεχισα να γαμαω στην ιδια σταση.Μετα απο λιγο αφου ειδε οτι δεν τελειωνω μου ειπε παλι να αλλαξουμε.Εμφανη σημαδια βιασυνης δηλαδη.Αυτη στηθηκε χαμηλα στα τεσσερα.Σηκωσα ψηλα το σωμα της και της τον καρφωσα.Αυτη εδειχνε να ποναει πολυ.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους γιατι αυτη πονουσε.Αυτη δεν κοιτουσε τον καθρεπτη , δεν εκανε παιχνιδι με τον καθρεπτη.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια χωρις αυτη να παραπονεθει.Την επιασα απο τα μαλλια και αρχισα να την ξεμουνιαζω πιο δυνατα για να μπορεσω να χυσω.Αυτη παραπονεθηκε για τον δυνατο ρυθμο.Συνεχισα με τον ιδιο γρηγορο ρυθμο και αυτη εβγαζε δυνατα βογγητα.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω.Την κρατησα μεχρι να ξεστραγγισω τελειως.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της και εξαφανιστηκε απο το δωματιο χωρις να πει ουτε ενα γεια.Και αυτο το βαζω στα αρνητικα γιατι δεν εδειξε στοιχειωδη ευγενεια.
Συνοψιζοντας , η Χριστινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε εμφανιση.Δυστυχως τα καλα τελειωνουν στην εμφανιση της κοπελας.Σε επιπεδο υπηρεσιων δεν ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Στα αρνητικα βαζω οτι δεν κανει καθολου προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι γρηγορη , αγαρμπη και μικρης διαρκειας.Επισης στα αρνητικα βαζω οτι ειχε αξυριστο μουνι και εδειξε σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα παντως δεν μας ενοχλησε.Η κοπελα ειναι μονο για ενα ξελαρφρωμα , για να πεταξεις τα χοντρα δηλαδη με μια μοντελε πουτανα.Δεν ειναι για απαιτητικους πελατες.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sapiosexual και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2017
δουλευει ακομη γιατι σχεδον ολες οι αλλες ειναι για τα μπαζα απο εμφανιση. την εχω γαμησει πολλες φορες.
πονηρη,ο ορισμοςτης ξεπετας κ 30αρι να σκαγες ιδια συμπεριφορα.
ψευτικα βογκητα, η κασετα " γαμαμε καριολη" να παιζει.
η αληθεια ειναι το δεκαρικο σαν εμφανιση ειναι μικρο ποσο για αυτην. αυτο δεκτο.
αλλα σαν σεξ τιποτα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1