Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβάζοντας ένα σχόλιο του συναθλητή "pilofori" στο σχετικό νήμα του πρακτορείου, και καθώς είμαι βυζάς, είπα να δοκιμάσω.

Η Ρίμα είναι μια Ρωσίδα MILF, που πρέπει να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα, και να έχει δει και πολύ καλύτερες εποχές. Μου έκανε παράπονα ότι δεν έχει μάθει να δουλεύει έτσι, ότι είναι συνηθισμένη στα ταξίδια, στις πολυτέλειες, στις σαμπάνιες... Το μικρό δωμάτιο στο οποίο μένει στο tour της (εγώ την πήρα σε ξενοδοχείο στα ΝΠ) την στεναχωρεί... Ηλικία απροσδιόριστη, αλλά καμία σχέση με 25 που λέει το πρακτορείο. Πιο κοντά στα 35-40 θα έλεγα εγώ.

Εμφάνιση (πρόσωπο): Λίγο τσόντα... Η μόνη φωτογραφία που της μοιάζει είναι αυτή με το άσπρο νεγλιζέ (!!) που κοιτάει προς τα κάτω. Χείλια φτιαγμένα, παίζει να έχει κάνει και μερικά τραβήγματα στο πρόσωπο. Μαλλί ξανθό αλλά τζίβες. Ωραία μπλε ματάκια. Μύτη νομίζω και αυτή πειραγμένη. Γενικά πρέπει στο παρελθόν να είχε καλό χορηγό (μου είπε ότι είχε "άντρα" που την φρόντισε για χρόνια και χωρίσανε), που πλήρωνε για τα ρεκτιφιέ, αλλά την παράτησε για κάποια καινούργιο μοντέλο...

Εμφάνιση (σώμα): Νταρντάνα! 1,80+, με πλούσια προσόντα. Τα βυζιά είναι πολύ μεγάλα αλλά φτιαγμένα (φαίνονται οι ουλές) και όχι D "Natural" που λέει το πρακτορείο. Γαμεύσημα. Κιλά βάλτε συν 9 από αυτά που λέει το πρακτορείο (61), αλλά είναι πολύ καλά κατανεμημένα. Κωλάρα ζουμερή, χωρίς όμως κυτταρίτιδα κλπ., που την δίνει με +50. Περιποιημένα άκρα. Διάσπαρτα τατουάζ. Το σώμα φέρνει στην φωτογραφία που είναι όρθια και φοράει το λευκό φόρεμα μπροστά στον καθρέφτη, αλλά λίγο πιο γεμάτη.

Επικοινωνία: Καλά αγγλικά, μια χαρά συνεννόηση.

Πάμε τώρα στην συμπεριφορά και στο σεξ... Χτυπάει η πόρτα στα +10 από την ώρα την περίμενα (το πρακτορείο είχε ενημερώσει για 10λεπτη καθυστέρηση), και ακούω "Housekeeping!" Ωραία λέω, και χιούμορ η γκόμενα. Ανοίγω, βλέπω την MILFάρα με τους βύζους, την κωλάρα, ντυμένη με ένα εφαρμοστό φόρεμα, βλέπω και το 1,80 με τα flat πέδιλα, "εδώ είμαστε λέω". Αρχίζει κάτι ναζιάρικα, μου πιάνει λίγο την κουβέντα, την στέλνω στο μπάνιο, "I want to look perfect for you" μου λέει. Περνάει ένα 10λεπτο... Βγαίνει, φοράει το λευκό see through της φωτογραφίας, και κάτι λευκές ζαρτιέρες, σούπερ. Την βάζω να γονατίσει μπροστά μου, και αρχίζει το κλαρίνο. Καλό, όχι κάτι ιδιαίτερο. Σε προτροπή μου να τον πάρει βαθιά μου λέει "no deep throat, maybe next time"... Μάλιστα. Καλό καραμέλωμα πάντως, και πήγαινε και προς τα πολύ κάτω, αλλά δεν άφησα. "Ξέρεις να τα χρησιμοποιείς;" την ρώτησα, δείχνοντας τις βυζάρες, "yes" μου λέει, και ξεκινά μια μέτρια βυζομαλακία.

Πάμε για κυρίως πιάτο, σκέφτομαι. Για κώλο της είχα πει από πριν (+50) κανένα θέμα, ίσα ίσα που έδειχνε να γουστάρει την ιδέα. Βγάζει και ένα μικρό δονητάκι "for my pussy", το χώνει μέσα, και έρχεται και κάθεται όρθια πάνω στο καυλί μου, εγώ καθιστός στην άκρη του κρεβατιού, και το χώνει στον κώλο. Σφιχτή, ωραία αίσθηση, άρχισε να καυλώνει και να χαϊδεύεται, αλλά δεν κοπανιόταν πάνω κάτω, τον είχε όλο μέσα και απλά κουνιόταν κυκλικά. Την στήνω στα 4, μπαίνω στον κώλο, και αρχίζω εγώ κοπάνημα, που εκεί μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο. Με το ένα χέρι έπαιζε με το μουνί της, μούγκριζε, κάτι στα Ρώσικα έλεγε, κάποια στιγμή έριξε και ένα "I'm coming", μπορεί όντως να έχυσε, εγώ πάντως ευχαριστιόμουν κωλοκάρφωμα. Κάποια στιγμή την σηκώνω, την βάζω γονατιστή μπροστά μου, με αρχίζει σε πίπα και μαλακία, παίρνω την κατάσταση στα χέρια μου καθώς εκείνη ρούφαγε τα μπαλάκια μου, και την χύνω (ποσότητα, όχι μαλακίες) στο πρόσωπο (+30). Όπου η γκόμενα αρχίζει να τα γλύφει και να τα πασαλείβει στο πρόσωπό της, και να μου λέει "να μου στέλνεις κάθε μέρα, είναι σούπερ η κρέμα σου"! Αφού τα κράτησε για κανά 5λεπτο σαν μάσκα!!! Αυτό δεν το έχω ξαναδεί σε πουτάνα...

Και εκεί γυρνάει η ιστορία. Πάει στο μπάνιο, και γυρνάει μετά από λίγο, και με αρχίζει σε μια ακατάσχετη πάρλα. Για καταδύσεις, για μια Μπλέ Τρύπα στην Αίγυπτο, για τον γκόμενο που την είχε βασίλισσα, μπουρου, μπουρου. Ήταν ξεκάθαρο πως η γκόμενα απλά δεν ήθελε 2ο γύρο. Δεν σταμάταγε να μιλάει. Ε, και γω για να μπω στο κλίμα και να ξεκινήσω 2ο γύρο στο μονόωρο δεν είμαι εύκολος, πέρασαν 15 λεπτά με το μπούρου - μπούρου, και στο παρά 10 χτυπάει και το κινητό "πάω να ντυθώ" μου λέει. Πήγαινε, σκέφτηκα, και είχα ήδη ξεκαυλώσει.

Εν κατακλείδι, εάν δεν θέλετε 2 γύρους στην ώρα, θέλετε μια νταρντάνα MILF με βυζάρες και κωλάρα, που να δίνει κώλο και να γουστάρει CIF, και μπορείτε να την πάτε σερί για 45 λεπτά, τότε βουρ στον πατσά. Αλλιώς δοκιμάστε κάτι άλλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.062
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IANNAI, Dimitris Baggio, makhswrx και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2017
Ακριβώς αυτό που θέλω.. Αντέχει όμως 45 ή στα 15 κλατάρει??Χμμμ;
08 Ιουλίου, 2017
Μπάσκετ και σε ήθελε για γκόμενο? ..... Money Mouth
08 Ιουλίου, 2017
πωωωωωω κριμα τα 220! ελπιζω να μη σε πηρα στο λαιμο μου κ να το φχαριστηθηκες καπως... το μισαωρο μαλλον καλυτερη επιλογη μου φαινεται
09 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν τα έκλαψα. Ο πρώτος γύρος ήταν πολύ δυνατός. Αλλά σίγουρα για μισάωρο είναι η κιουρία...
15 Οκτωβρίου, 2017
Φίλε με έσωσες.Ήμουν έτοιμος να την πάρω...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5