Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, Σαββατο βραδυ ξημερώματα Κυριακης γυρω στης 2μιση με 3 το πρωι αμα θυμαμαι καλα και μετα απο την βραδινη βολτα στην πλατεια αγιας ειρηνης κινησα προς φυλης για ξαλάφρωμα.
Ο δρομος με εβγαλε στην Ευα την οποια και γνωριζα απο μια άλλη καταθεση που ειχα κανει και ειχα μεινει ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες της κοπελας.Ηθελα κατι στοχευμενο , να εχω το κεφαλι μου ηρεμο ( και το πανω αλλα και το κατω).Εξω ψιχαλιζε , βρίσκω χωρο παρκινγκ για το αμαξι εξω ακριβως απο το κατάστημα. Ανεβαίνω τις σκάλες χτυπώ το κουδούνι και περιμενα 20 δευτερόλεπτα μεχρι να μου ανοιξουν (λεω τι εγινε πορτα θα φαμε;)Μου ανοίγει η τσατσα καθομαι ηταν και 2 αλλοι συναγωνιστες που καπνιζαν υπομονετικα μεχρι να δουμε την κοπελα. Η τσατσα μου λεει είναι η Ευα με φουλ πρόγραμμα, η γερμανιδα απαντω;Ναι μου λεει ,οκ της κανω ωραια να την δω να το σιγουρεψω γιατι δεν την παλευω και με τα ονόματα , δεν θυμαμαι πολλες φορες τις μπερδευω!Κατσε μου λεει αραξε.Τα δωματια τα μπροστινα που είναι στο σαλονι ειχαν και τα 2 κοσμο μεσα.Μετα απο λιγο βγαινει η κοπελα και την σιγουρεψα!Ναι! Ευα ξανθια με γλυκο προσωπο και πεταχτα δοντακια μπροστινα καλο κορμι ,κοιλιτσα χαλαρη λιγο (δερμα) στο υπογάστριο ,βυζι σιλικόνη που η δουλεια οντως δεν είναι τοσσο καλη όπως γραφει και απο κατω ενας άλλος συναγωνιστης.Σε γενικες γραμμες όμως καλο κορμακι,κωλαρακι,ποδαρακια,και φατσουλα.Δινω το παραβολο και παω στο μεσα δωματιο δεξια του κουζινακιου στο χωλ.Η τσατσα ηρθε στο δωματιο με ενημερωσε για τις πετσετες και για το εάν θελω να κανω μπανιο κτλ.Ωραια ατμοσφαιρα εχετε κανει εδώ της ειπα,διοτι τα φωτα δεν ηταν ανοιχτα και ο μοναδικος φωτισμος ηταν μια σομπα αλογονου στο πατωμα κατω απο τον καλογερο. Το αρκουδισιον επίσης δουλευε φουλ πρόγραμμα ζεστο.Ξεντυνομαι και μετα απο 6-7 λεπτα ηρθε το κοριτσι το οποιο με θυμοταν.Ηρθε προς το μερος μου με αγκαλιασε με ρωτησε τι κανω και αρχησε να με φιλαει στο λαιμο ,που ηταν και η αφορμή που μου εφτασε μεχρι τον λαιμο Καπέλο .Ξαπλωσα ανασκελα και αρχησε στοματικο χωρις προφυλακτικο για κανα 4 λεπτο.Ωραια πιπα ,ποτε βαθια ποτε ρηχη ,ειχε εναλλαγες ευχαριστες.Της ειπα ωραια παμε τωρα ιεραποστολικο , εβαλε λιπαντικο λιγο στο μουνακι της και μου τον οδηγησε με τα χερακια της μεσα της. Με το που μπηκα μεσα της ακουστηκε και ένα αστραποβροντο απεξω!Ωραια λεω , μετα απο λιγο την γυρισα στο πλαι και εγω να σφυροκοπω πιο δυνατα ,αυτή να βγαζει σιγανες κραυγουλες και κανει κινηση και ενωνει τα χειλη της με τα δικα μου,δεν με φιλησε με γλωσσα.Τα βροντιδια εξω δυνάμωναν και η βροχα επεφτε ραΪ θρου!Να μην τα πολύλογο η καταθεση ηρθε ετσι στο πλαι χωρις να κανω χρηση αναλ γιατι δεν κρατιόμουν και βολευομουν ετσι.Η κοπελα το τιμαει το 20αρι , είναι δεκτική ,γλυκια , ησυχη χωρις πολλα αουα και λογια ,και δεν κλεβει σε βαθος. Θα την ξανα προτιμήσω. Αφου τελειωσα με αγκαλιασε και μου φιλουσε στο στερνο για κανα λεπτο,μετα σηκωθηκε μου εδωσε χαρτι ,πλυθηκε και εβαλε λιστεριν που υπηρχε στον νιπτήρα.Εξω ειχαν ανοιξει οι ουρανοι ,παλι καλα που ειχα παρκαρει μπροστα. Πανω απο 7 στα αλλα δεν μπορουσα να βαλω γιατι είναι νεος ακομη στις κριτικές ,στην κοπελα μπορω μεχρι το 8 αλλα και το 7αρι καλο είναι.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
orbital80
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
53
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού