Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόκειται για την Φωτεινή που δούλευε παλιότερα στο Περγάμου 27Α όροφος.Για όσους δεν την ξέρουν είναι ξανθιά,ψηλή και λεπτή,το προγραμμά της είναι απλό απ'όσο ξέρω δηλ.δεν προσφέρει έξτρα υπηρεσίες ή ακάποτο τσιμπούκι.Είναι έμπειρη γυναίκα,ξέρει να καβλώσει τον άντρα,περνάει την καπότα με μαεστρία με το στόμα της και γαμιέτε ευχάριστα και με συμμετοχή,είχα καλή αίσθηση του κόλπου της την γάμησα σε 2 στάσεις με παραλλαγές η πρώτη αυτή από πάνω να δίνει τον ρυθμό κι'εγώ να κουνιέμαι ελαφρα,ύστερα την γραπώνω με το ένα χέρι απ'τον κώλο με το άλλο απ'την πλάτη και κατεβάζω το κορμί της προς τα μένα ώσπου να ακουμπάνε τα βυζιά της στο δικό μου πλέον σώμα και αρχίζω τις τάχιστες παλινδρομήσεις για αρκετή ώρα,διάλειμα για ανάσα 1 δεύτερο και ξανά.Μετά γύρισμα σε ιεραποστολικό με τα πόδια ορθάνοιχτα,ύστερα βάζω τις γάμπες της στους ώμους μου και σπρώχνοντας με το σώμα μου ώστε να στηρίζομαι με τα χέρια και τα ακροδάχτυλα των ποδιών τότε ήταν σε τέτοια θέση που γαμούσα σαν ελατήριο,μετά επαναφορά στην προηγούμενη κατάσταση και κάπου εκεί ήρθε το τέλος,ήταν ωραίο γαμήσι εγώ το ευχαριστήθηκα τουλάχιστον και από τις εκφράσεις του προσώπου της νομίζω το ευχαριστήθηκε και αυτή.Γενικά είναι ένα gilf που δεν φημήζεται για τα έξτρα της αλλά δεν πάει χαμένο το εικοσάρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx, Duke Nukem

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού