Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε μια καινουργια κοπελα , την Χριστινα.Προκειται για μια νεαρη Μολβαδη ιεροδουλη με αρκετα ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , μεσαιο στητο στηθος που μαλλον ειναι σιλικονατο , κανονικο αναστημα , λευκο δερμα και κανονικο αναστημα με καλοσχηματισμενο κωλο.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και σταση 69.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα που δεν μιλαει καθολου Ελληνικα και καταλαβαινει ελαχιστα Αγγλικα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και καθισε διπλα μου.Εγω αρχισα να χουφτωνω το κωλαρακι της.Η κοπελα αρχισε να μου κανει προκαταρκτικα.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου και εγω εγλυφα τον λαιμο της.Ηταν πεντακαθαρη και μοσχοβολουσε.Η κοπελα ξετυλιξε με το ζορι το προφυλακτικο και το εφαρμοσε στο καυλι μου.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της.Η πιπα της ειναι μετρια και με πολυ χρηση χεριου.Ειχε πολυ γρηγορο ρυθμο.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Καποια στιγμη ακουσα την τσατσα να χτυπαει την πορτα!!! Ειχαν περαει μολις μερικα λεπτα! Την σταματησα και την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το λεπτο και ομορφο καλοσχηματισμενο κοκκινο νεανικο μουνακι της.Την εγλυφα και αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα και εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση.Εχει πολυ ωραιο μουνακι!

Της τον εχωσα στην ξυρισμενη της μουναρα και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη με τραβουσε προς το μερος της.Εγω την γαμουσα και εγλυφα τα βυζια της και τον λαιμο της.Ειναι αμαρτια ομως να μην στησεις τετοιο κορμι στα τεσσερα! Βγηκα απο μεσα της και ηθελα να την στησω στα τεσσερα.Αυτη σηκωθηκε απο το κρεβατι και μου εδειξε με νοηματα οτι ο χρονος τελειωσε!!! Δεν επρεπε να ειχαν περασει πανω απο 10 λεπτα!!! Καταλαβα οτι θα μεινω με την πουτσα στο χερι! Αυτη εβαλε το στρινγκακι της αταραχη και εφυγε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Χριστινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Κανει καποια προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια και αρκετης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και της αρεσει το γλυφομουνι.Μεχρι εκει ολα καλα.Μεχρι και το ιεραποστολικο τα πηγε καλα.Μετα τα χαλασε ολα!!! Πρεπει να ειναι πολυ ψαρωμενη με τον χρονο και την τσατσα!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να παρατει τον πελατη με την πουτσα στο χερι!!! Λες και ημουν κανενα μισαωρο στο δωματιο!!! Ειναι τραγικο οι τσατσαδες την τωρινη εποχη να βαρανε πορτες και υπεραμυνονται του 20ρικου για ενα 10 λεπτο!!! ΕΛΕΟΣ! Επισης , ισως η συγκεριμενη κοπελα να μην ειναι τοσο ''καινουργια''.Ισως ειναι η Αλεξανδρα που ειχε δουλεψει περυσι παλι τετοια εποχη στη μοντελοαλυσιδα.Μοιαζουν αρκετα εμφανισιακα.Απλως εκεινη η Αλεξανδρα ειχε μικρα φυσικα βυζακια.Παντως , αν νομιζει οτι θα παραταει τους πελατες με την πουτσα στο χερι και θα εχει σταθερη πελατεια , τοτε πλαναται πλανην οικτραν! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, makhswrx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2016
Μας βοήθησες και παρά την ομορφιά της δεν θα πατήσουμε στο μαγαζί
22 Φεβρουαρίου, 2016
Τετοιο ΑΙΣΧΟΣ ...να μην πατήση κανεις στο κωλομάγαζό ρτους, η ΜΟΝΗ απαντηση...
23 Φεβρουαρίου, 2016
Το οτι σηκώνεται και φεύγει στο 10λέπτο , ειναι μάλλον επειδή της πονάει δοντι και χρειαζεται οδοντίατρο ...
23 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι έχει μια κουφάλα, ΝΑ, με το συμπάθειο. Money Mouth
Αλλά όχι στο δόντι. Κουλ
Μας το είπε και προημερών ο ΜαΛαδάκης. Μαλακία
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
14 Απριλίου, 2018
καλησπερα δεν ειναι ολες το ιδιο απο την μοντελοαλυσιδα αλλα πιστευω οτι πρεπει να διορθωαση την συμπεριφορα στο δωματιο.προσοπικα μου εκανε ενα απο τα χειροτερα δωματια δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος δεν θα ξαναδοκιμαζα να περασω παλι με την χριστινα και εας ειναι καπος ομορφουλα.
B
bar0vios
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5