Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πολλές φορές είχα δεί την Μπάρμπορα.Πολλά είχε διαβάσει.Ποτέ δεν είχα περάσει.Περνώντας,λοιπόν,απο την γειτονιά,είπα να περάσω έτσι για την κάβλα.Μπαίνω στον υπόγειο οίκο και με υποδέχτηκε μια λεκανατζού αντιπαθητική και μου είπε ξερά και αγενώς ότι "Του κουπέλα στη δουμάτιου" και με έκλασε κανονικά,μπαίνοντας στο κουζινάκι της.Έδωσα τόπο στην οργή,καθώς αδιαφορώ πλέον για σάπιες λεκανατζούδες και περίμενα τον έτερο συναγωνιστή να γαμίσει την κοινή.Μετά απο κάμποση ώρα,βγαίνει έξω γυμνή,έχοντας ξεχάσει το βρακί της μέσα στο δωμάτιο και μου λέει το πρόγραμμά της.Δίνω το 20αρικο και μπαίνω.Την εμφάνιση την έχουμε σχολιάσει πολλάκις.Την τρέλα της επίσης.Εμένα μου άρεσε η τρέλα της.Μπήκε στο δωμάτιο μετά απο λίγο,με ένα δαντελωτό στριγκάκι μετά απο 10 λεπτά.Έκανε κάτι νιαουρίσματα και με ρώτησε πως με λένε και τι ζώδιο είμαι.Όταν της είπα Καρκίνος με ωροσκόπο Σκορπιό μου εξήγησε με αστρολογική χροιά για πιο λόγο θα πηδηχτούμε όμορφα.Για κανένα 5λεπτο μιλούσαμε και μετά μου άρπαξε τον πούτσο και μου πήρε μια πίπα τέλεια,βαθειά και υγρή,άνευ προφυλακτικού μετά απο δική μου υπόδειξη.Την άφησα κανένα 7λεπτο να με τσιμπουκώνει και να παίζει με το μουνί της,σε στάση 69 για να το βλέπω.Έπαιξα και εγώ λίγο και με έχυσε,αλλά δεν πειράζει.Μετά μου πέρασε μια γαμάτη μαύρη καπότα,βαρέως τύπου και καβάλησε τον πούτσο μου,όπου και κοπανιόταν,έχοντας εμένα να παίζω με την κλειτορίδα της.Σε κάποια φάση άρχισε να έχει κολπικές συσπάσεις,αποτέλεσμα είτε οργασμού,είτε ασκήσεων kegel για προσποίηση οργασμού και στην συνέχεια την έβαλα στα 4,όπου και την σφυροκόπησα μετά σφαλιαρίσματος του κώλου της και αρκετών βρισιών απο αμφότερους.Το τέλος ήρθε πάνω στο τατουάζ σκορπιού που έχει στην μέση της.Καλά πέρασα και γούσταρα την τρέλα που έβγαζε.Μπορώ να πώ ότι μου άρεσε γιατί δεν ήταν τόσο επαγγελματίας.Ήταν μια ακόμα εμπειρία για το παλμαρέ μου,αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπάω,λόγω της κυκλοθυμίας της κοπέλας αυτής και όχι λόγω εμφάνισης ή και αποδόσεων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού