Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τα προβλήματα σύνδεσης στο ίντερνετ με καθυστέρησαν μια βδομάδα αλλά κάλιο αργά πάρα ποτέ.
Κυριακή βράδυ με εκλεκτό συνοδοιπόρο γυρομπουρδελιάσαμε στο μαγικό Μετάξι μέχρι να μας καταπιεί ο ρομαντισμός που πηγάζει από την όξινη μυρωδιά της κατρουλίλας και από το τραγούδι των τριζονιών. Το μαγαζί που έκανα την κατάθεση ήταν από τα πρώτα που επισκεφτήκαμε, στην αρχή δεν θέλησα να πάρω κάτι γνωστό και την απέρριψα, η ώρα όμως είχε πάει έντεκα, στα περισσότερα μπουρδέλα οι κοπέλες άλλαζαν βάρδια και έτσι έχοντας χάσει την πρώτη επιλογή μου, πήγα στην δεύτερη για να πάω από εκεί στην τρίτη και να καταλήξω ξανά στην Βέρα. Με την Βέρα είχα συναντηθεί για πρώτη φορά τρία χρόνια πριν σε ένα από τα μπουντρούμια της Μ. Αλεξάνδρου 22Α και από τότε πρέπει να έχω πάει μαζί της πάνω από δέκα φορές, τότε δήλωνε δεκαεννέα χρονών με λιγότερα πιασίματα όπως και πιο σφιχτό στήθος. Το έντονο χαρακτηριστικό της όπως και τώρα είναι τα μάτια της που βγάζουν ένα θλιμμένο και αθώο βλέμμα.
Η περίπτωση της είναι καθαρά εγκεφαλική, έχει αγγίξει παράξενες πλευρές του εγκεφάλου μου και κατορθώνει κάθε φορά να με αφήνει τόσο ευχαριστημένο όσο και ανολοκλήρωτο.
Δεν υπήρχε κανένας στην αναμονή και πέρασα αμέσως στο δωμάτιο, ο χώρος στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση, πάτωμα με μαυροκάτι πλακάκι, ένα παγκάκι σε μια γωνία, κρεβάτι και νιπτήρας με το κλασσικό πολυαπορρυπαντικό για πεόλουτρα. Φτωχός και παρηκμασμένος χώρος όμως ίσως για πρώτη φορά μετά από τόσα γαμήσια εκεί μέσα πέτυχα τόσο καθαρά σεντόνια.
Η Βέρα ήρθε στο δίλεπτο, ίσα που είχα προλάβει να γδυθώ και φόραγε ένα κίτρινο σετάκι εσωρούχων και τις κλασσικός πορνογόβες με το δεκάποντο πλας τακούνι. Η μεγάλη διαφορά με τις άλλες φορές είναι ότι έβαψε -αποτυχημένα- τα μαλλιά ξανθά, το σφιχτό μελαψό κορμάκι της και τα μεσαία βυζάκια παρέμειναν όπως τα ήξερα. Με την είσοδο της και την κλασσική καλησπέρα έβγαλε τις γόβες και κατέβηκε ξανά στο φυσικό της 1.65.
Ξάπλωσα και ήρθε δίπλα μου, έκανε απόπειρα να ανοίξει την καπότα ενώ το εργαλείο μου ήταν ακόμα σε λήθαργο. Την σταμάτησα και της ζήτησα να έρθει λίγο για αγκαλίτσες, φιλάκια, μαλακίες μέχρι να πάρω τα πάνω μου και το έκανε αμέσως ανταποδίδοντας και αυτή τα φιλιά και τα χάδια αν και είναι μαζεμένη με τα χουφτώματα και δεν δείχνει να το γουστάρει.
Γρήγορα μου μπέτωσε και με ρώτησε αν θέλω πίπα, ακολούθησε σωστό πέρασμα καπότας και τσιμπουκάκι που έχει βελτιωθεί πολύ μέσα στον χρόνο. Η πράξη έγινε σε δυο στάσεις με αυτή από πάνω και πισωκολλητό. Μέσα στο κεφάλι μου ακούστηκε η φωνή που έλεγε "Ξεμούνιασε τη" -όπως και κάθε φορά μαζί της- και την πήδηξα όσο πιο δυνατά μπορούσα, ειδικά στα τέσσερα που την είχα γραπώσει από τα κωλομέρια και την σφυροκοπούσα με τρελό μίσος μέχρι να αδειάσω στην καπότα.
Με συνοπτικές διαδικασίες ντύθηκε με καληνύχτισε και έφυγε φορώντας το παγωμένο χαμόγελο που έχει στο σαλόνι.
Όπως είπα και πριν η φάση της είναι εγκεφαλική και το ευχαριστιέμαι μαζί της, δεν ξέρω όμως αν αυτό αν θα λειτουργήσει και με άλλους πελάτες γιατί στην ουσία το γαμήσι μαζί της είναι ένα τυπικό άδειασμα και σίγουρα μπορεί κάποιος να βρει πολύ καλύτερα με δέκα ευρώ. Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου και ο χρόνος παραμονής της στο δωμάτιο ήταν μέσα στα τυπικά όρια των δέκα λεπτών.
Αμερόληπτα. Για τα χοντρά και μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Βέρα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, antiosmuchachos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2015
Δύο λέξεις κρατώ . Πεόλουτρα και ..... μπέτωσε !
Όντως η Ελληνική γλώσσα είναι θησαυρός !
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1