Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191914
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ενθουσιασμένος από την κριτική η οποία γράφθηκε παρακάτω για την Νίκη, πήγα κι εγώ να τη συναντήσω να δω αν όντως ισχύουν τα διθυραμβικά σχόλια τα οποία γράφθηκαν. Ουσιαστικά, τα μόνα στοιχεία τα οποία προσωπικά επαλήθευσα είναι ότι είναι ξανθιά (μάλλον όχι φυσική) και ότι έχει ωραίο κορμί. Βυζάρες δεν έχει εκτός αν ο συναγωνιστής παρακάτω ως «βυζάρες» ορίζει τα όμορφα στήθη έστω κι αν δεν είναι μεγάλα. Εγώ όμως όταν λέω «βυζάρες», εννοώ μεγάλα στήθη και όχι τα (όμορφα) μεσαία προς μικρά της Νϊκης. Αυτά για να ορίζουμε σωστά τις έννοιες. Από πρόσωπο πάντως όχι σπουδαία πράγματα.

Στα του αγώνα τώρα, εγώ συνάντησα την πλήρη απογοήτευση. Κατ' αρχήν, η κοπέλα είναι σαχλοκούδουνο και μόλις μπήκε μέσα άρχισε να μου λέει και να με ρωτάει κάτι βλακείες τις οποίες δεν μπόρεσα καν να συγκρατήσω και σε κάθε περίπτωση αδυνατούσε να φτιάξει έστω και λίγη ερωτική ατμόσφαιρα. Κάνει κάποια λίγα προκαταρκτικά -όχι σπουδαία πράγματα και για φιλιά ούτε λόγος- και μου φοράει προφυλακτικό. Πίπα σχετικά καλή τεχνικά αλλά τελείως μηχανική ίσα-ίσα για να κάνει τη δουλειά της. Μετά βάζει μπόλικη κρέμα σε σημείο που να μην καταλαβαίνω σχεδόν τίποτα ενώ κατά τη διάρκεια των τριών κλασικών στάσεων που άλλαξα (από πάνω, από κάτω, στα τέσσερα) ήταν εμφανής η βιασύνη της να τελειώσω για να φύγει πράγμα το οποίο μου την έσπασε ακόμα περισσότερο και σε συνδυασμό με την μπόλικη κρέμα η οποία δεν δημιουργούσε τις κατάλληλες προϋποθέσεις για αυτόν τον σκοπό, έκανε την όλη διαδικασία για μένα εντελώς ψυχαναγκαστική. Τελικά επήλθε το επιθυμητό τέλος και ακόμα και τότε η τύπισσα έδειξε το πόσο σαχλοκούδουνο είναι καθώς επακολούθησε ένας σύντομος αλλά εντελώς τραγελαφικός διάλογος μεταξύ εμού και αυτής. Το καλό τουλάχιστον είναι ότι πήρα το απλό πρόγραμμα και δεν έκλαψα παραπάνω χρήματα. Γι' αυτό και συμβουλεύω όλους όταν είναι να πάνε πρώτη φορά με μία κοπέλα (έστω κι αν έχουν διαβάσει τα πιο εγκωμιαστικά σχόλια) να παίρνουν πάντα το πιο απλό πρόγραμμα που δίνεται ούτως ώστε να μην κλάψουν πολλά χρήματα σε περίπτωση που δεν επιβεβαιωθούν οι προσδοκίες τους. Δυστυχώς κι εγώ δεν έχω τηρήσει πάντα αυτήν την αρχή και το έχω πληρώσει ουκ ολίγες φορές. Κατά τα άλλα, η καθαριότητα του σπιτιού σε υψηλά επίπεδα όπως πάντα, το πάρκιν ανετότατο και ο τσατσός η κλασική φιγούρα που είναι τόσα χρόνια δεν δημιούργησε κάποιο πρόβλημα.

Όσον αφορά στην κριτική η οποία γράφθηκε προηγουμένως για την εν λόγω κοπέλα, δεν έχω την κακή διάθεση να την θεωρήσω ως κριτική προώθησης του εν λόγω χώρου και ως εκ τούτου θα προβώ στις εξής υποθέσεις οι οποίες εκπηγάζουν από την εμπειρία την οποία είχα: Ή η κοπέλα δεν είναι η ίδια Νϊκη για την οποία γράφθηκε η κριτική (πράγμα το οποίο μάλλον δεν είναι το πιο πιθανό) ή ήταν μία από τις πολύ κακές ημέρες της ή δεν της έκανα σαν πελάτης και ήθελε με αυτόν τον τρόπο να μου δείξει ότι δεν επιθυμεί να την ξανασυναντήσω. Αν μεν ισχύει το πρώτο, τότε φταίει το studio το οποίο δημιουργεί σύγχυση σε όσους το επιλέγουν, αν δε ισχύει το δεύτερο, έχουμε να κάνουμε με μία εξαιρετικά κυκλοθυμική κοπέλα η οποία αδυνάτει να κρατήσει κάποια υψηλά στάνταρντς απόδοσης ενώ τέλος αν ισχύει το τρίτο, την παραδέχομαι πραγματικά αν σε τέτοιες δύσκολες οικονομικά εποχές έχει την πολυτέλεια να επιλέγει πελάτες και φυσικά δεν είμαι διατεθειμένος να την δυσαρεστήσω. Παρ' όλ' αυτά, εξακολουθώ να μην είμαι απολύτως πεπεισμένος ότι η κριτική η οποία έχει γραφθεί για την συγκεκριμένη δεν είναι κριτική προώθησης καθ' ότι υπήρξε και η κριτική για την Λίζα η οποία εγάζεται στο ίδιο στούντιο και η οποία επίσης διαψεύσθηκε από πρόσφατη κριτική. Όπως και νά 'χει, εγώ κατέθεσα την δική μου εμπειρία και ο καθένας κρίνει καταλλήλως και αποφασίζει.

σ.σ. Απλώς να σημειώσω ότι η ημερομηνία επίσκεψης είναι ενδεικτική...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
giant123
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
172
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Drake88, Doctor T

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2015
φιλε, σεβαστα οσα ειπες αλλα το περι "προώθησης" με προσβαλει. εμενα μια χαρα μου εκατσε κ δεν βιαζοταν καθολου. εγω φταιω που καθομαι κ γραφω κριτικες...
03 Αυγούστου, 2015
Ίσως ήταν υπερβολικό αυτό που έγραψα, αλλά αυτό το οποίο συνάντησα εγώ σε σχέση με ό,τι έγραψες στην κριτική, δεν είχε καμμία σχέση.
04 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να πω ρε φιλε. εχω την χαρηκα την κοπελα. τεσπα. δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας για τετοια θεματα. θα ξαναπαω συντομα κ θα σας πω. ΓλώσσαΓλώσσα
23 Αυγούστου, 2015
λιγο αργοπορημενη η απαντηση αλλα για το συγκεκριμενο καταστημα επειδη σχεδον ποτε δεν ξεχναω προσωπο, εχω παρατηρησει οτι χρησιμοποιει το ονομα καποιας κοπελας που εχει πελατεια(επειδη εχει καλη συμπεριφορα και υπηρεσιες) και για αλλες κοπελες.δεν εχει και πολλη σημασια εξαλλου αφου το αληθινο τους ειναι σιγουρα καποιο αλλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4