Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτη ειναι η τριτη κριτικη με την οποια ολοκληρωνεται η τριλογια μου για το ρομαντικο και καλτ Μεταξουργειο!Ναι! Το αποκαλουμενο και Disney!Ναι! Το Μεταξι βολευει πιο πολυ για τσαρκα απο οτι η περιοχη της ΦυληςΓερο-μύστης.Ειναι κυριως τρεις παραλληλοι δρομοι (Κολωνου,Ιασωνος,Κολοκυνθους) και τρεις καθετοι (Μεγαλου Αλεξανδρου,Λεωνιδου,Κεραμεικου).Ειναι σαν να βρισκεσαι σε ενα θεματικο κεντρο γεματο απο μπουρδελα!Ναι! Ειδικα ο πεζοδρομος της Ιασωνος θα επρεπε να προστατευεται απο την Ουνεσκο ως πολιτισμικος θησαυρος!Ναι! Τεσπα, μην σας κουραζω.Θα προχωρησησω στην εξιστορηση της τριτης συνευρεσης που ειχα.

Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σκοτεινο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Τζεσσικα.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με σχετικα ομορφο προσωπο , μικρο νερουλιασμενο στηθος , ψηλο αναστημα , μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο σε κοτσιδα , μελαμψο δερμα και ωραιο αδυνατο κορμι! Ειναι ο ορισμος του στυλιαριου! Απλως μου φανηκε οτι ο κωλος της εχει μια μικρη χαλαρωση.Φορουσε μεγαλα στρογγυλα σκουλαρικια και πολλα κοσμηματα και χρυσαφικα.Ηταν σαν την γυναικα του Φαραω!Ναι! Εχει και ενα μεγαλο εγχρωμο τατουαζ χαμηλα στο ενα ποδι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Φωκαιας 25α οροφο σε διδυμο με την Τζινα καθως και Φυλης 109α στον οροφο.Επισης εχει δουλεψει Ιασωνος 19β στον οροφο.

Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Κοιτουσα στην μικρη τηλεοραση μια ενδιαφερουσα τσοντα.Υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Τζεσσικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου γλυφει και να μου φιλαει τα βυζακια.Ταυτοχρονα επαιζε με το καυλι μου.Το εκανε αρκετα ωραια.Τα προκαταρκτικα ομως ειχαν μικρη διαρκεια.Το καυλι μου ειχε γινει ηδη πετρα.Μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Στην αρχη ηταν λιγο αγαρμπη αλλα μετα βελτιωθηκε.Ευτυχως τουλαχιστον δεν χρησιμοποιουσε το χερι της.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Οταν σταματησε την πιπα με ρωτησε πως θελω να ξεκινησουμε το κυριως μενου.

Την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησαμε στην ιεραποστολικη σταση.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζακια και την φιλουσα στον λαιμο και στο προσωπο.Ειναι δεκτικη σε φιλακια στο σωμα.Ηθελα ομως να την δοκιμασω και στα τεσσερα.Ειναι αμαρτια να μην στησεις τετοιο στυλιαρι στα τεσσερα! Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Την ξεμουνιαζα και της εριχνα χαστουκακια στα κωλομερια!Κατσικογάμης Αυτη εβγαζε καποια αληθινα επιφωνηματα και εδειχνε να ποναει! Την γαμουσα και την επιανα απο τον λαιμο , απο τα πορνοτακουνα.Ειχα καυλωσει βλεποντας αυτο το στυλιαρι στημενο στα τεσσερα!Γλώσσα Την γαμουσα και κοιταζομασταν απο τον καθρεπτη.Εριχνα και μερικες ματιες στην τσοντα στην τηλεοραση για να μπορεσω να χυσω!Ναι! Μετα απο κανενα πενταλεπτο εντονου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε καρτερικα μεχρι να πεταξω ολα τα φλοκια.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τζεσσικα ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Δεν ειναι καμια υπερμουναρα αλλα για τα δεδομενα της περιοχης του Μεταξιου ειναι μια καλη επιλογη εμφανισιακα.Κανει προκαταρκτικα μικρης διαρκειας και η πιπα της ειναι μετρια.Παντως απο τις λιγες κουβεντες που ανταλλαξαμε μου φανηκε μια ευγενικη,συμπαθητικη και τιμια ιεροδουληΧαμόγελο.Δεν ανηκει δηλαδη στην κατηγορια των ιεροδουλων ''Μη μου απτου!'' Ειναι δεκτικη σε φιλακια στα βυζακια και γενικα στο σωμα της.Απλως δεν συμμετεχει κατα τη διαρκεια του κυριως σεξ.Παντως το θετικο ειναι οτι κατα τη διαρκεια ολης της συνευρεσης αποπνεει μια θετικη αυρα!Κουλ Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Αν σας αρεσει εμφανισιακα τοτε μπορειτε να την τιμησετε μια φορα στο 10ρικοΓερο-μύστης.

Κλεινοντας επιτρεψτε μου να κανω συγκριση των τριων εμφανισιμων κορασιδων που τεσταρα στο ΜεταξουργειοΓερο-μύστης.Θεωρω οτι απο πλευρας εμφανισης και υπηρεσιων καλυτερη ειναι η Ελενη απο Κολωνου 30βΧαμόγελο , δευτερη η Τζεσσικα και τριτη η απαραδεκτη Ντιανα.Εχω κανει στο παρελθον απιστευτα γαμησια στο Μεταξι σε gfe κλιμα.Απλως το Μεταξουργειο θελει πολυ υπομονη και ψαξιμο.Κατεβηκα τα σκαλοπατια και βγηκα στην ρομαντικη οδο Ιασωνος.Καπου εδω τελειωσε η τριλογια μου που ειναι αφιερωμενη στο Μεταξουργειο!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού