Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
H Xριστίνα είναι ψηλή,κανονικών κιλών,λευκή και έχει ξανθά σκούρα φουντωτά μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα σε αλογοουρά.Είχε έντομο μακιγιάζ όταν παρουσιάστηκε στο σαλόνι και σαν παρουσία ήταν πάνω απο τον μέσο όρο εν συγκρίσει με τα πολλά μπάζα που είχα δει εχθές να εργάζονται στην περιοχή.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν απλό με 69 στα δέκα ευρώ.Αποφάσισα να περάσω γιατί δεν είχα βρει ακόμα καμία και δεν είχα άλλο χρόνο αν και κάτι μέσα μου μου έλεγε οτι η συνουσία αυτή θα ήταν άχρωμη όπως και οι περισσότερες άλλωστε που γίνονται σε αυτήν την περιοχή.Σε αυτόν τον οίκο δεν έχει τύχει να περάσω ποτέ απο τότε που άνοιξε τα τελευταία 2 χρόνια μπορώ να πώ όμως οτι τα κρεββάτια των 2 δωματίων που μπόρεσα να δώ είναι διπλά κάτι που ασφαλώς προτιμώ σε σχέση με κάπιους οίκους που έχουν πολύ στενά κρεββάτια.Επίσης τα δωμάτια ήταν καθαρά,τα κρεββάτια είχαν καθαρά σεντόνια και παρόλο που δεν ήταν φωτεινά το φώς ήταν στον έλαχιστα αποδεκτό βαθμό απο το να χαρακτηριστούν σκοτεινά.Υπηρεσία σε αυτόν τον οίκο ήταν η πρώην ιερόδουλη Άντζυ.Πέρασα στο δωμάτιο και η κοπέλα δεν άργησε να έρθει μιας και δεν είχε κάνεναν πελάτη.Ήταν έτοιμη να περάσει αμέσως προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο όταν την ανέκοψα και της μίλησα λιγάκι να σπάσει ο πάγος.Μου είπε το όνομα της και οτι είναι απο Ρουμανία τα ελληνικά της είναι αρκετά σπαστά αλλά ξέρει δυστυχώς τα βασικά για να συννενοηθεί και να κάνει την συνουσία αρκετά δύσκολη.Απο την στιγμή που μπήκε ήταν αρκετά ξινισμένη, χωρίς διάθεση και μες στην μίρλα.Μέσα μου ήξερα οτι κατά βάθος δεν της άρεσε αυτό που έκανε.Την έφερα κοντά μου και άρχισα να θωπεύω το όμορφο σώμα της και τα απαλά σε αίσθηση και υφή βυζιά της.Την έγλυψα λίγο στο λαιμουδάκι της και στα βυζάκια της ενώ αυτή ξεφυσούσε ανυπόμονα.Την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεββάτι όπου για λίγο άρχισα να την φιλάω στο σώμα της.Είχε κλείσει σφιχτά τα μπούτια της για να μην έχω πρόσβαση στο πολύτιμο της.Πάρα ταύτα η γλώσσα μου ανακάλυψε την περιοχή της κλειτορίδας της.Τα προκαταρκτικά όλα αυτά που περιγράφω ήταν σύντομα γύρω στα 30 δευτερόλεπτα.Σηκώθηκε αμέσως και μου είπε να ξαπλώσω.Μου φόρεσε ένα προφυλακτικό πράσινου χρώματος κάτι που ομολογώ οτι δεν μου αρέσει καθόλου.Είναι η τρίτη κοπέλα σε διάστημα ενός έτους που μου φοράει χρωματιστό προφυλακτικό.Πασπάτευε για πολύ ώρα το προφυλακτικό ελέγχοντας το εξονυχιστικά μήπως και έχει κάποια ατέλεια και σκιστεί.Κατάλαβα τότε οτι σίγουρα θα την έχει πάθει στο παρελθόν με αυτά τα φθηνής κατασκευής και ελλατωματικά προφυλακτικά που χρησιμοποιούν πολλές κοπέλες ιδίως στο Μετάξι. Της είπα να προχωρήσει στο παρασύνθημα όπου στο πλάι και με πλάτη γυρισμένη πρς τα μένα για να μην μπορώ να πιάσω τίποτα άρχισε ένα τσιμπούκι μηχανικό με χέρι.Σε λίγο της είπα να γυρίσει σε 69 όπου και έπραξε.Το γλυψιματάκι ήταν αρκετά σύντομο μιας η κοπέλα όπως φαινόταν απο τις αντιδράσεις της δεν γούσταρε να την γλύφουν.Μόνη της αποσύρθηκε και μου είπε να έρθω πάνω της.Φυσικά έγω της είπα οτι θέλω αυτή να έρθει απο πάνω μου.Ανεβαίνει λοιπόν πάνω μου και άρχισε να κουνιέται η ίδια.Σε λίγο την ακινητοποίησα την τράβηξα κοντά μου όσο μου επέτρεψε τουλάχιστον αυτή γιατί ήταν ιδιαίτερα αμυντική και άρχισα να την καρφώνω εγώ μαλάζοντας τα στήθη της.Όταν έφερα τα χέρια μου στα κωλομέρια της και της χάιδεψα την κωλοτρυπίδα της με το δάχτυλό μου τινάχτηκε σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα και άρχισε να βρίζει στα Ρουμανικά.Δεν είχα βάλει δάχτυλο απλά την χάιδεψα.Κατέβηκε απο πάνω μου βιαστικά και μες την μίρλα και της είπα να στηθεί σε πισοκωλητό.Εκεί άρχισα να την καρφώνω ενώ αυτή με ξινισμένο ύφος μου είπε να κάνω σιγά.Αφού μείναμε για λίγο σε αυτήν την στάση αλλάξαμε σε ιεραποστολικό.Πάλι η ίδια προτροπή γεμάτη με νεύρα και ξινίλα για πιο απαλούς ρυθμούς.Οι διεισδύσεις τουλάχιστον οφείλω να ομολογήσω οτι γινόταν κανονικά χωρίς κάποιο εμπόδιο απο μέρους της πέρα του ότι απαιτούσε να γίνονται σε πιο απαλούς ρυθμούς,Σε πιο στενή επαφή των κορμιών μας ξεφυσούσε και με απέτρεψε μιλώντας στα Ρουμάνικα.Όταν ρούφηξα το ένα βυζί της απαλά αυτή με χτύπησε στα πλευρά με νεύρα και μου έδειχνε το βυζί της μιλώντας Ρουμάνικα.Προφανώς η κοπέλα θα έχει αρνητική εμπειρία απο άλλους πελάτες άξεστους και την δικαιολογώ σε ένα μέρος αλλά της δίνω άδικο στο ότι εξαιτείας της δυσανασχέτησησς που της δημιουργεί αυτή η εργασία τους εξομοιώνει όλους το ίδιο.Συνέχισα να την πηδάω στην ιεραποστολική χαιδεύοντας το μουνί της ενώ αυτή με κοιτούσε με ένα μείγμα ξινίλας,αποστροφής και απάθειας.Δεν μου έδωσε κατά την διάρκεια της συνουσίας ούτε ένα χάδι,δεν έκανε ούτε ένα βογγητό ευχαρίστησης.Γαμούσα μια κοπέλα χωρίς συμμετοχή και κάτω απο αυτές τις συνθήκες ήταν αδύνατο να χύσω.Στο τέλος την έβγαλα και άρχισα να την παίζω ενώ αυτή δεν έκανε τίποτα απολύτως να με βοηθήσει.Πολλές φορές φτάνει μόνο ένα αισθησιακό χάιδεμα.Το μόνο που έκανε ήταν στα οκτώ λεπτά να σηκωθεί και να φύγει.Της είπα να μείνει λίγο ακόμα και μου είπε οτι είναι για δέκα λεπτά.Επίσης μου είπε με νεύρα "Μήπως θέλεις να μείνω για μισή ώρα;" Εγώ το μόνο που της είπα ήταν οτι πρέπει να σταματήσει να κάνει αύτην την δουλειά και να βρει να κάνει κάτι άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2012
φίλε προφέσσορ, λυπάμαι αλλα θα γίνω κακός Λύπη. Εσύ φταίς που μπήκες. Αφού ήσουν αρνητικά προκατελειμένος καλύτερα να το είχες αποφύγει να γλίτωνες και το 10ρικο. Ξέρω οτι είναι δύσκολο πολλές φορές, αλλα με αυτοέλεγχο το καταφέρνεις. Προσωπικά έχω πέσει θύμα πολλές φορές σκεπτόμενος με το κάτω κεφάλι αλλα πλέον προσπαθώ να μήν περνάω αν δεν είμαι 101% σίγουρος ότι θέλω να περάσω. Ελπίζω οτι θα είναι η τελευταία άσχημη εμπειρία σου. Κουλ
26 Νοεμβρίου, 2012
ευχαριστω για αυτη τη κριτικη φιλε μου...ειχα σκοπο μεσα σε αυτες τις μερες να περασω σε αυτο το μαγαζι για την συνγκεκριμενη κοπελα....ευχαριστω που με απετρεψες απο το να χασω ενα 10ευρω και να χαλασω τη διαθεση μου
26 Νοεμβρίου, 2012
Dawn η κοπέλα που είδα ήταν η τελευταία στο Μετάξι και δεν είχα άλλο χρόνο στην διάθεση μου.Ήθελα να δοκιμάσω πέρα απο τα στάνταρ και κάτι καινούριο.Η τελευταία μου άσχημη εμπειρία σίγουρα δεν θα είναι αυτή μιας και είναι κανόνας ότι όταν δοκιμάζεις κάτι για πρώτη φορά μπορεί να την πατήσεις.Πάντως δεκτή η ευχή σου.

Μελαγχολικέ Άγγελε χαίρομαι που σου φάνηκε χρήσιμη η κριτική μου και σε βοήθησε να μην χάσεις τα τα χρήματα σου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3