Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 4 10
Citytours 6565
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με Eva στις 2/9. Η συνεννόηση με το πρακτορείο εύκολη. Χτυπάω και μου ανοίγει η κοπέλα στις φωτογραφίες μπορεί και λίγο ομορφότερη, μικρή (21 χρονών είπε και έτσι μου φάνηκε), με ένα υπέροχο κωλαράκι και ένα μικρό και ίσως αδιάφορο στήθος. «Ωραία», λέω μέσα μου, «από εμφάνιση είναι άψογη για να δούμε πως πάμε από υπηρεσίες». Δεν προλαβαίνω καλά καλά να μπω μέσα και μου λέει ξερά, με τα μάλλον μέτρια αγγλικά της, να πάω για μπάνιο και να αφήσω τα λεφτά. Ούτε μια απλή σύσταση δεν είχαμε κάνει! Το προσπερνώ και μπαίνω για μπάνιο.

Βγαίνω και με περίμενε στο κρεβάτι. Πάω να την φιλήσω και τραβιέται τις λέω « τι γίνεται;» και μου λέει « πως δεν φιλάω». Αρχίζω να τα παίρνω αλλά λέω «στα κομμάτια έχουμε το κορμί εδώ πέρα, που θα πάει θα την ζεστάνω την κατάσταση και θα περάσουμε καλά». Συνεχίζουμε με πίπα η οποία ήταν μέτρια προς χάλια με πολύ χέρι. Την γυρνάω σε 69 για να αφήσει τα χέρια της και μήπως από τη δική μου περιποίηση δω κάτι διαφορετικό. Απογοήτευση και πάλι, «φως» δεν είδα. Στην μάχη τώρα γίνανε όλες οι τυπικές στάσεις με καλύτερη, για αυτήν και για εμένα, με αυτήν στα 4 όπου τότε μόνο δέχτηκα από μέρους της κάτι. Τελείωμα στο στοματάκι της και μετά 100στάρι για την τουαλέτα για να τα φτύσει.

Λίγο πριν φύγω θεώρησα σωστό να της εξηγήσω , έστω από τα λίγα που ξέρω, κάποια πράγματα για το πώς θα γίνει πιο καλή. Το κίνητρο μου για το μίνι φροντιστήριο που της έκανα ήταν πως είναι κρίμα τόσο ωραία πιπινάκια να μην προσφέρουν ολοκληρωμένο πακέτο. Αυτή μου απάντησε πως είναι το πρώτο της τουρ και πως το βλέπει σαν ένα τρόπο να βγάλει κάποια λεφτά και μετά ίσως να μην ξανακάνει τουρ, κοινώς ήρθε για «αρπαχτή».

Φεύγοντας στο μυαλό μου τριγυρνούσε μία φιλοσοφική συζήτηση που διάβασα σε ένα thread εδώ σχετικά με το αν είναι καλύτερα τα φρέσκα μικρά πιπίνια ή οι μεγαλύτερες που είναι συνειδητοποιμένες και ξέρουν τι κάνουν . Πάντως, προσωπικά, ο πόντος χθες ήταν υπέρ των μεγαλύτερων. Εν τέλει την Eva μάλλον θα τη ξαναέβλεπα άλλα αφού έχουν περάσει μερικά τουρ (αν συνεχίσει) μήπως και «στρώσει», γιατί με αυτή την νοοτροπία που έχει δεν πέρασα καλά όσο και αν μου άρεσε η εμφάνιση της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού