Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
15 Αυγουστος 13:00 το μεσημερι και επισκεψη στο εν λογω ντελο .

Παργκινγκ με την μια , στο σαλονι δεν υπηρχε ανθρωπος,

δινω 25 στην τσατσα για κουλουρι , και μπαινω στο δωματιο , το οποιο ειναι κλασσικο φυλης, η κοπελα , ουτε που την ρωτησα πως την λενε, ειναι καλη για δεδομενα ντελο, ξανθια 1.65 ,( δεν καταλλαβα αν ειναι ελληνιδα ή οχι ) μιλαει αψογα ελληνικα παντως. της λεω γδησου τελειως, τησ κακοφανικε λιγο αλλα γδυθηκε προθυμα , το βυζι , 3ακι αλλα κρεμασμενο, σωμα αδυνατο , μετρια γυμνασμενο και συμπαθητικα οπισθια. σου καθαριζει την περιοχη με μωρομαντιλα και γλυφει μονη τα @@, επλυνα τα χερια μπροστα της της ειπα οτι θα της δωσω δωρακι και με αφησε να μαμησω και τις 2 τρυπουλες της με το δυο δαχτυλα (πριν βαλει λυπαντικο) σε σταση 69% , μετα απο 2 -3 λεπτα σε αυτη την φαση δεν κρατηθηκα καιξεφορτωσα ( κανει πολυ καλο κλαρινο, δεν μιλαει αλλα βγαζει ωραιους αναστεναγμους).

Μου λεει δυστηχως τελειωσες και τελειωσαμε, της λεω μα εγω ηρθα για λοκο , μου λεει δεν γινεται, με το που βγαζω ομως και τις δινω ενα 20αρικο , τα ξεχασε ολα, μου τον καθαρισε, μου τον εγλυψε ακαπελα κανενα 5λεπτο και στηθηκε στα 4ρα βαζοντας λιπαντικο, το κακο ειναι οτι λογω του λιπαντικου δεν καταλαβαινεις στενοτητα, αλλα το rimming και τα σκαμπιλια πηγαν συννεφο, ειχα τελειωσει κιολας και ημουν ανετος, μετα απο κανενα δεκαλεπτο (με αλλαγη 2 στασεων - παντα λοκο μονο) ειχα ιδρωσει και εβλεπα οτι δεν θα τελειωνα, εβγαλα το σκουφακι ξαπλωσα και της ζητησα να μου τον παιξει γλυφωντας μου τα @@ και να με κοιταζει στα ματια, σε κανενα 3λεπτο τελειωσα 2η φορα.

Συμπερασμα: με 45ευρω πηρα λοκο καθησα 20 λεπτα και τελειωσα 2 φορες,value for money, δεν διαμαρτυρεται δεν λεει μη και μη, τα μονο μειον ειναι το βυζι.

Αυτες τις μερες που δεν εχει κοσμο και δεν βιαζεται καραλεει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2009
Υπηρεσίες
XPEP
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
221
Πόντοι:
5.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού