Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περασαν σχεδον 4 ωρες απο την ωρα που εφυγα απο εκει και το μυαλο μου ειναι ακομα εκει!

Πρωτη μου φορα με την Εφη και νωμιζω οτι και να γραψω δεν θα ειναι αρκετο.

Μπενω μεσα η κοπελα ηταν στο δωματιο, ρωταω την ξινη τσατσα πια δουλευει για να σιγουρευτω και με το που λεει Εφη μπαινω κατευθειαν στο δωματιο χωρις να περιμενω να τη δω.

Περιμενω μεσα και σε κανα δεκαλεπτο ανοιγει η πορτα και εφανιζεται η Εφη.

Ομωλογω δεν την περημενα ετσι...αυτη ειναι Γυναικα με Γ κεφαλαιο. Στα γουστα μου.

Σεξυ εσωρουχα, προσωπο πολυ ομορφο καθαρο χαμογελαστο, επιδερμιδα απαλη, ξανθα μαλλια μεχρι τους ομους της, βυζακι μεσαιο προς το μεγαλο, σωματακι γεματο πολυ ωραιο με πολυ καλα πιασηματα και κωλο... ο κοσμος ολος.!

Γενικα θυμηζει την μεση Γυναικα την οποια ολοι θα θελαμε να εχουμε διπλα μας!

Καθολου βιασυνες με πολυ καλη διαθεση η κοπελα σε κοιταει μεσα στα ματια και κανει τα παντα για νε σε ευχαρηστησει, προκαταρτικα που σε αναστατωνουν...αριστα με τονο! χαδια και φιλια παντου πιπα παρα παρα πολυ καλη χαδακια στα μπαλακια.

Ξανα χαδακια και φιλακια χουφτοματα σε ολες τις στασεις παντου φιλακια και γλυψιμο στα βυζακια της, αυτη σε προτρεπει να πιασεις οτι θελεις χωρις να διαμαρτηρετε...σε κερδιζει μονο και μονο με την συμπερηφορα της.

Η σταση που καναμε για μενα ηταν μια και μοναδικη! Απο κατω αυτη τον επιασε μονη της και αφου τον ετριψε λιγο πανω στο μουνακι της τον εβαλε μεσα και κοιτωντας με στα ματια ολοκληρωσα με ανοιχτο το στομα και με την σκεψη ποτε θα βρω χρονο να ξαναπαω!

Η κοπελα για μενα ειναι επαγγελματιας με ολη τη σημασια της λεξεως και δεν υπαρχει (χωρις να εχω δωκιμασει την Αφρουλα) στην θεσσαλονικη ομια της πουθενα.

Οποιος δεν εχει δοκιμασει με την Εφη νωμιζω πως χανει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Έφη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού