Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21032
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθημερινή βράδυ και είμαι κουρασμένος ξάπλα στο κρεββάτι, ξαφνικά αρχίζω και έχω ορεξούλες
και θέλοντας να σπάσω λίγο την μονοτονία ήθελα κάτι σε τσοντέ φάση και όχι αγαπούλες και αγκαλίτσες,
έτσι μια απο τις επιλογές που είχα εκείνη την ώρα ήταν να κάνω την επαναληπτική με την Dianna,
πήρα τηλέφωνο και κανόνισα να πάμε για συνάντηση στον Priamo, επειδή έχει περίεργη συμπεριφορά δεν ήθελα
να είμαι ούτε σε καλό χλιδάτο ξενοδοχείο που με ξέρουν άλλα ούτε και incall, έτσι πάω
στο Πρίαμο λίγο νωρίτερα και περιμένω στην σειρά μου γιατί είχε πολύ κόσμο για να εξυπηρετηθεί.
Φτάνει και η δική μου σειρά στον γκισέ, ρωτάω ποια δωμάτια είναι ελεύθερα και παίρνω το μεγάλο, εκείνο που έχει το
τεράστιο κρεββάτι και είναι ιδανικό για παρτούζες, σκάω επάνω στο δωμάτιο, μου φέρνουν και έξτρα πετσέτες που
πάντα ζητάω και περιμένω την μικρή καύλα.
Ξαφνικά ακούω μουσική στον όροφο και έντονα έξω από την πόρτα μου, κατάλαβα ότι έπρεπε να ανοίξω και καθώς άνοιξα βλέπω την τρελή
με ένα χαμόγελό μόλις με είδε και με θυμήθηκε μέχρι τα αυτιά, στα χέρια κράταγε το μικρο jbl, κινητό και την τσάντα του Άγιου Βασίλη
με τα δώρα.
Μπαίνει μέσα, φιλιά αγκαλιές και βούρ την έχωσα να κάνει μπάνιο γρήγορα στο ένα απο τα δύο μπάνια που διαθέτει το δωμάτιο και εγώ πήγα στο άλλο
για μπανάκι.
Μέτα το μπανάκι ήθελε κουβέντα, χαζό κούβεντα βασικά ενω εγώ ήθελα σεξ εδώ και τώρα, της ανοίγω την τσάντα με τα "δώρα",
διαλέγω κάποια σύνεργα και ξεκινάμε πριν προλάβει να πάρει ανάσα γιατί μπορεί να γύρναγε το παιχνίδι υπέρ της με τις μαλακίες της (όσοι την έχουν πάρει ξέρουν),
την βάζω να μου πάρει πίπα καθώς της έχω χώσει και έναν δονητή στο μουνί της και αρχίζω να την πιέζω ανελέητα στο κεφάλι και να της το γαμάω άγρια, τότε καύλωσε
και η μικρή όπου γουστάρει τέτοιες καταστάσεις και της άλλαζα συνέχει στάσεις ώστε να της γαμάω το στόμα σε διάφορες παραλλαγές και ενίοτε να έχω καλή πρόσβαση στο μουνί της, κάποια στιγμή της είπα ότι θέλω να την γαμήσω και φόρεσα προφυλακτικό και άρχισα να την γαμάω νιώθοντας οτι γυρνάμε τσόντα, σε διάφορες στάσεις με ξύλο, φτυσίματα και αυτή να θέλει και άλλο, να μου ζητάει κάτι ακροβατικές στάσεις να μου φέρνει και το μαστίγιο κάποια στιγμή για να φάει ξύλο και με αυτό, γενικά η κοπέλα
αν καταφέρεις και τα βρεις μαζί της και την κοντρολάρεις μπορεί να περάσεις τέλεια, στην συνάντηση μαζί της ακροβατείς απο το τέλειο ραντεβού στο αποτυχημένο, δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να έχεις ένα μέτριο ραντεβού μαζί της, η σου αρέσει και περνάς τέλεια ή θα φας μεγάλη ξενέρα.

Η συνάντηση έγινε μερικές μέρες πριν το lockdown.

Εγώ με την συγκεκριμένη δύο φορές που συναντήθηκα πέρασα πολύ καλά όπως και αυτή, αφού φτάσαμε να μου ζητάει το τηλέφωνο μου και το Instagram και να μου λέει ότι είμαι ο έρωτας της και διάφορα τέτοια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kontopodis, Κυριος Κ., Mark777 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2020
Σε καταλαβε η γκομενα οτι εχεις φραγκα και οτι εισαι απλας.
Μαγκια σου φιλε, να τα εχεις να τα χαιρεσαι και να γαμας τις άμεσα και τις εμμεσα με αυτα!
Αρχηγος
review reaction 1 cupracing
02 Ιουλίου, 2020
Καλημέρα συναγωνιστή να σου κάνω μία μικρή ερώτηση.. Τα λεφτά η κοπέλα τα παίρνει μπροστά ή στο τέλος?
03 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα παίρνει στο τέλος και αν θυμάμαι καλά δεν ασχολείται καν με τα χρήματα των έξτρα υπηρεσιών.
review reaction 1 hornyasfuck
03 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Νίκο, η συγκεκριμένη δεν νομίζω να έχει τόσο κόλλημα με τα χρήματα (δεν διαφωνώ με το σχόλιο σου),
πάντως το σεξ το ζει και τα πιο πολλά χρήματα της τα χαλάει στα sex shop και σε κάτι άλλο που δεν μπορεί να υποθεί απο εδώ.
review reaction 1 hornyasfuck
10 Μαρτίου, 2022
Instagram εχεις να δωσεις;
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5