Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αλινα λοιπον το κοριτσοπουλο το οποιο εχει δεν εχει δυο εβδομαδες στον δρομο και το ειχα βαλει στο ματι παναθεμα με απο την πρωτη φορα που το ειχα δει!Καλα να παθω!!

Εμφανιση Αλινας..

Μελαχρινο αδυνατο με ασακι στητο στηθακι,ωραιοτατο κωλαρακι και πολυ γλυκια φατσουλα

Στο ψητο...

Μπαινει βγαζει το στρινγκακι καθεται διπλα μου κι αρχιζει να μου τον παιζει λες κι ηθελε να τον εκδικηθει!Εκδικηση στην εκδικηση η τσαπου ψιλοσηκωθηκε αλλα μονο πετρα δεν εγινε!Φοραει την καποτα και συνεχιζει να τον παιζει ενω και καλα εβαζε το στομα της στον πουτσο κανοντας πως παιρνει πιπα...πως γινεται να παιρνεις πιπα χωρις να τον ακουμπας μονο αυτη το ξερει!Μετα απο το δυσκολο αυτο διλεπτο κι αφου η τσαπου βεβαια δεν ειχε σηκωθει οπως πρεπει ξαφνικα πεταγεται και στηνεται στα 4!Πολυ ωραια θεα αλλα με μισοκαυλωμενη την ψωλη οσο και να εσπρωχνα δεν θα τα καταφερνα οποτε στο λεπτο της λεω να ανεβει απο πανω μου!Εκει με τις βιαστικες κινησεις της το μονο που καταφερε ηταν να μου πεσει εντελως οποτε και η τελετη ελαβε τελος χωρις βεβαια να καταφερω να τελειωσω!

Κοπελα προς αποφυγιν η Αλινα συναγωνιστες προσπαθηστε καλυτερα σε αλλο σπιτι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού