Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ελινα είναι μια κοπέλα αρκετά γνωστή στο στουντιακο χώρο.Ελληνιδα γύρω στα 35, ξανθό μακρύ μαλλί, καθημερινό αλλά πολύ καυλιαρικο πρόσωπο, όμορφο στήθος 2αρι με τρομερές ρωγες, και όμορφο υπόλοιπο κορμι με ωραία πιασίματα και ωραίο κωλαράκι και άψογα πόδια και περιποιημένα άκρα πάντα. Για αρκετό καιρό είχε σταματήσει, πάει τώρα κάνα 5μηνο που ξανά ξεκίνησε στο συγκεκριμένο ίδρυμα και όχι όπως παλαιότερα στο Κωνσταντινουπολεως 94. Άφιξη το μεσημεράκι στο όμορφο αυτό Στούντιο, αρκετά ήσυχο, πεντακάθαρο, πραγματικά μοσχοβολουσε απορρυπαντικο, υποδοχή από την καλοσυνατη υπηρεσία και παρουσίαση της Ελινας. Κεφάτη όπως πάντα, μου την "έπεσε" από το σαλόνι, οπότε η ήδη ειλημμενη απόφαση έγινε ακόμα πιο εύκολη. Ντουζάκι για εμένα, μικρή αναμονή και να σου σκάει κ η δεσποινίς... Το πάθος, η ένταση και η καυλα ξεχειλίζουν σε αυτήν την κοπέλα... Φιλιά αβέρτα, αναστεναγμοι, λόγια που βοηθάνε στην όλη φάση. Ξεκίνησε να με περιποιείται εκείνη με πολλά φιλιά σε όλο μου το κορμί, στο στήθος, το λαιμό, μέχρι να φτάσει χαμηλά. Στοματικό όπως το θυμόμουν από παλιά, που άλλωστε είναι και γνωστή για αυτό, με ένταση, με βάθος, με σάλιο, ενώ περιποιείται τα πάντα χωρίς αναστολες και μα και μου. Τη σήκωσα και όρθια και πήγαμε μπροστά στον καθρέφτη, έπεσε στα γόνατα, και εγώ να της κάνω mouthfucking και τα πνιξιματα σύννεφο χωρίς να κωλωνει. Μεταφορά στο κρεβάτι για να ανταποδώσω, πεντακάθαρη και μυρωδατη παντού, τέλειο μουνακι, απαλό, υγρανθηκε άμεσα, της αρέσει αρκετά, οι ρωγες της κάγκελο ενώ και με τα πατουσάκια της ήδη έπαιζε με τον ορθωμενο πουτσο μου. Σύντομα και ωραία ποδολαγνικα κόλπα που της αρέσουν κ της ίδιας και πέρασμα προφυλακτικου.

Πρώτη στάση στα 4, με ωραίο στήσιμο και η αίσθηση πολύ καλή. Ο ρυθμός άμεσα ανέβηκε, δυνατά καρφώματα και βρωμολογα και από τους δύο. Γύρισμα ιεραποστολικα με τα πόδια της ποτέ ενωμένα και πότε φουλ ανοιχτά, να δαγκώνεται, να πετάει τα μαξιλάρια, να παιζει την κλειτοριδα της, πραγματικά συμμετοχή σούπερ χωρίς όμως να σε ξενερώνει. Διάλειμμα για ανάσες με εκείνη να ανανεωνει την περιποίηση και την υγρασία στον μικρό μου φίλο και πέρασμα ξανά καποτας και εκείνη από πάνω μου με λυσσαλεο κοπανημα με βαθιές διεισδύσεις ενώ στη συνέχεια της έκοψα ρυθμό για να κρατηθώ λίγο παραπάνω και είχαμε αισθησιασμο και φιλιά και αργό κούνημα πάνω στο πεος μου. Τελευταία στάση στην άκρη του κρεβατιού με εμένα όρθιο και εκείνη πλάγια στα να έχω πλήρη εικόνα και διείσδυση και να απολαμβάνω το ύφος της αλλά και την αίσθηση του κόλπου της. Το να κρατηθώ παραπάνω ήταν ακατόρθωτο οπότε έβγαλα προφυλακτικό και τελειωσα στα όμορφα πατουσάκια της κατόπιν και δικής της επιθυμίας...

Πραγματικα η επιστροφή της Ελινας αποτελει όαση στην ξηρασία που επικρατεί σε επίπεδο και ποιότητα στα στούντιο. Υπέροχη παρουσία, που τιμάει τον πελάτη, σε κάνει πάντα να απολαμβάνεις κάθε λεπτό, δεν κάνει αγγαρεία και σου δίνει το μάξιμουμ σε ότι ζητας...

Αυτά από εμενα. Σας ευχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2020
Όνομα κοπέλας
Ελίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2020
Δεν την ξέρω την κοπέλα αυτή στην κριτική που διαβάζω μπορεί να αξίζειαλλά δυστυχώς το μαγαζί αυτό έχει πάρει την κάτω βόλτα θυμάμαι όταν πρωτοανοιξε είχε κάτι πολύ καλές όπως μια Ολίβια μια Μαριλένα Ελληνίδα σούπερ την Εμμανουέλα μέχρι πριν κάνα χρόνο ενάμιση Επίσης Ελληνακι.
Τώρα είδα κάτι ασχημιες πραγματικά Μια Βαλέρια και άλλη μία Μελαχρινή πεσμένη μιλφ άλλωστε και το περιτύλιγμα που φοράνε για να κρύψουν λέει πολλά μα το χειρότερο είναι πως αυτές οι γυναίκες πριν καμία τετραετία δούλευαν στα μπουρδέλα με 20€ο και φυσικά ο χρόνος που περνάει αφού είναι μεγάλες 40φευγα δεν δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τα απίστευτο πόσο 59€που ζητάνε εγώ απορώ ποιος και από ποια τσέπη θα έβγαινε ποτέ 50€ο για τόσο μέτριες γυναίκες όχι αυτό είναι απαράδεκτο και πρέπει να το γνωρίζετε για να μην σας πιάνουν κορόιδα Άθως δεν νομίζω να δώσετε ποτέ 17€ο για ένα πακέτο τσιγάρα ή 5€ο το λίτρο σέ κάποιο βενζινάδικο.
Κρίμα πάντως λυπηρό να βλέπεις τέτοια εικόνα σε στούντιο γυναίκες που δούλευαν σε μπουρδέλα άσχημες πεσμένες μακάρι να γυρίσουν οι κοπέλες που δούλευαν παλιά εκεί
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και κάνε μια εξαίρεση και πήγαινε και πέρασε με την Ελίνα...με ευχαριστείς μετά...ΚαπέλοΚαπέλο
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τωρα αν λες ότι η βαλερια είναι ασχημη,μαλλον την μπερδευεις με άλλη κοπελα,θα μου πεις γουστα
είναι αυτά και αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκοβαγιας,μια γυναικα 1,75 με κορμι λαμπαδας
και κουκλιστικο προσωπο,τωρα σιγουρα το ροστερ του μαγαζιου αυτου δεν εχει προυπηρεσια σε μπουρδελο
22 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε σεβαστή η άποψη σου για την Βαλέρια που όπως σωστά λες γούστα είναι αυτά και καθένας το βλέπει διαφορετικά όμως η αλήθεια είναι ότι ακριβώς πριν πέντε χρόνια η Βαλέρια δούλευε σε μπουρδέλο με20€ο συγκεκριμένα στο Διδύμου16 προφανώς και δεν την είχες γνωρίσει τότε πιο παλιά οπότε εντάξει όμως καλό είναι να γνωρίζουμε από που προέρχεται η καθεμία και σε καμία περίπτωση να μην δεχόμαστε την κοροϊδία αυτή είναι πολύ κρίμα να κάνουμε μάγκες κάποιες γυναίκες που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν 50€ο!!! Κακά τα ψέματα είναι σαν να πας να αλλάξεις λάστιχα στο αμάξι σου και ο λαστιχας να σου έβαζε λάστιχο 5ετιας και να είχε το θράσος να στα πουλήσει σε τιμή καινούργιων δεν νομίζω να το δεχοσουν ποτέ.
Στο προηγούμενο σχόλιο μου μίλησα με συγκριτικά παραδείγματα ανέφερα ονόματα,μπορώ να σου προτείνω μερικές ακόμα Μιλφ που αν σου αρέσει αυτή η κατηγορία γυναικών θα είχε ενδιαφέρον να τίς δεις να τίς αξιολογήσεις και να κρίνεις πια πραγματικά αξίζει να διεκδικεί 50€ο και ποια πρέπει να επιστρέψει στο φυσικό της χώρο που είναι το μπουρδέλο των20€ο, ενδεικτικά αναφέρω:

Λίντα θεσσαλιας136,Λίλυ-Κλαρα Θησεως40,365πειραιως193, Γκλόρια Αντιόχειας 64
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4