Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21032
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν η γυναίκα είναι ανώμαλη ,έκφυλή ,πορνόβια ,γαμιόλα του κερατά και ότι άλλο φανταστείται το έχεται .Εγώ ο φουκαράς ζήτησα να ντυθή γραμματέας και αυτή μονο ντυμένη γραμματέας δεν ήρθε ,έσκασε στο σπίτι μου με δυο σακκίδια λες και πήγαινε για την κατάκτηση του εβερέστ ,όπου έβγαλε από μέσα ,δονητές ,σφήνες για πρωκτό απλές ,άλλες σφήνες με τηλεχειρισμό, μαστίγια [διαφόρων ειδών] αλυσίδες, άλλες αλυσίδες ,διάφορα είδη τζελ ,μονο το δεκατιανό ξέχασε να βγάλη.Αφού περνάω το πρώτο σοκ μου ζητάη να την δέσω ,δεν την δένω καλά μου ζητάη να την λύσω και να την ξαναδέσω ,να την βαράω με τα μαστίγια και να μου λέει ποιο δυνατά ,να βάζη τις σφήνες στον κώλο [αυτές με τον τηλεχειρισμό]και να προσπαθώ να βρω την δόνηση που την εφτιαχνε,να μου λεει πάρε παράταση χρόνου ,παίρνω παράταση χρόνου ,να ανοίγη το ψυγείο μου και να λέει ,εγώ τρώω και εσύ πηδάς .Στα αρκετά χρόνια πορνοκαριερας μου ήταν η πρώτη φορά που έχασα τον έλεγχο να κουμαντάρω μια γυναίκα.τελικά κάπου τελείωσε και ο χρόνος [ευτυχώς]και έφυγε .Την επομένη μέρα η γυναίκα που φροντίζη το σπίτι μου έπαθε πλάκα [και αυτή ]τα πάντα άνω κάτω.Α..ξέχασα οι φώτο είναι αρκετά ακριβείς, καλή χρήση αγγλικών και αν την πρότεινα ,ειλικρινά δεν ξέρω ,από εμένα ίσως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
330€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
162
Likes:
24.408
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, alpula και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2019
Απολαυστικός!!! Πραγματικά θα θελα να ναι σε μια γωνια...
14 Δεκεμβρίου, 2019
Αν οι φωτο είναι αληθινές όπως λές η κοπέλα είναι μουναρος
Θα την τσιμπήσω την επόμενη εβδομάδα
Θα έχετε feedback ....
14 Δεκεμβρίου, 2019
Αυτή η Ντιάνα γαμώτο όσο μου αρέσει τόσο με τρομάζει Κεφάλι σε τοίχο! Γλώσσα μου αρέσει το PSE οκ αλλά δείχνει να μην έχει όρια η συγκεκριμένη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3