Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σε όλους! Πρώτη μου κριτική εδώ και δεν είμαι ακριβώς σίγουρος πως πάει το πράγμα. Υποθέτω πρέπει να είσαι 50% αντικειμενικός και 50% υποκειμενικός, μα έλα που μετά από 3 συναντήσεις μ' αυτή την υπέροχη κοπέλα, αυτό γίνεται κάπως δύσκολο..! Τι να κάνουμε, προφανώς της έχω αδυναμία -κακό είναι κι αυτό;; Όπως και να 'χει πάντως, εγώ θα προσπαθήσω για το 50-50 ή, αν όχι αυτό, τουλάχιστον να καταλήξω σε κάποιο αντικειμενικό συμπέρασμα.

Αυτά τα ολίγα λοιπόν για πρόλογο... Κύριοι, παρακαλώ προσδεθείτε στις θέσεις σας! Αρχίζουμε.

Η Έλενα είναι μια ωραία και κομψή 40άρα (συν κάτι ψιλά) που την περίοδο αυτή διανύει ξεκάθαρα μια δεύτερη νεότητα. Αδυνατώ να εξηγήσω με άλλον τρόπο το πως ομορφαίνει και "κοριτσίζει" περισσότερο κάθε επόμενη φορά που τη βλέπω! Το πρόσωπο της είναι μάλλον καθημερινό, με την πατίνα του χρόνου σχετικά εμφανή απάνω του, μόνο που αυτό ουδεμία σημασία έχει απ' τη στιγμή που είναι τόσο γλυκιά μ' αυτό το όμορφο (και διαρκώς παρόν) χαμογελάκι της... Δυο ώρες συνεχόμενα να τη φιλούσα, στο τέλος θα ζητούσα και παράταση -και πέναλτι μη σας πω! Κατεβαίνοντας προς το σώμα της, εκεί είναι που τα πράγματα αγριεύουν... Η κοπέλα είναι κορμάρα, έχει σχεδόν τέλειο σώμα για την ηλικία της, ενώ για τα δικά μου γούστα συγκεκριμένα, είναι φανταστικό ανεξαρτήτως ηλικίας. Στο δίλημμα "αδύνατες ή με πιασίματα?" η σταθερή μου απάντηση είναι "πολύ αδύνατες συν 3 με 7 κιλά", και μέσα σε αυτήν ακριβώς τη χρυσή τομή κινείται και η Έλενα.

Και δεν είναι μόνο ότι έχει τα επιθυμητά κιλά -είναι ότι τα πάντα σ' αυτήν την κορμάρα είναι επιθυμητά! All-natural με όμορφες, αληθινές καμπύλες, υπέροχο στήθος φινιρισμένο με δυο αξιορούφηχτες, δίμετρες ρώγες, που θα πρέπει κανείς να επιχειρήσει deepthroat (ΝΑΙ κύριοι!) για να τις περιποιηθεί δεόντως, πανέμορφα πόδια με ακριβώς όσο πρέπει μπαμπάτσικα μπουτάκια (τα λατρεύω τα άτιμα!) και ωραία, περιποιημένα άκρα. Τι μετρίου αναστήματος και κουραφέξαλα μου λέτε?? Μπφφφ..! Από την εποχή των pin-up girls (και ίσως από πάντα) ως την εποχή της Melissandre του Game of Thrones, οι πιο ωραίες, θηλυκές και καυλιάρες γυναίκες κοιτούσαν τον κόσμο απ' το συν/πλην 1,64 (με λιγοστές εξαιρέσεις). Όχι πείτε μου δηλαδή! Δείτε την Έλενα και πείτε μου! Δε μπορείτε να φανταστείτε αυτόν τον κορίτσαρο σε κάποια ασπρόμαυρη αφίσα, να φορά κοντό κομπινεζόν και να τουρλώνει ζωηρά τον ποπό της, σαν κλασικό pin-up girl του B' Παγκοσμίου;; Ε, εε;; Δεν σας καταλαβαίνω ορισμένους!! Λοιπόν τώρα, πέρα απ' την πλάκα, η Έλενα έχει υπέροχο σώμα για την ηλικία της και, προσωπικά μιλώντας, τ' ομολογώ πως είναι το σώμα που παρακαλάω να πετύχω κάθε φορά που γράφω "milf" σε κάποιο τσοντοσάιτ, μα σχεδόν ποτέ δε βρίσκω... Έπηξε ο τόπος από πλαστικοποιημένες τουμπανο-μιλφ αμερικανικού τύπου -που πήγε το αληθινό..;

Για κάποιους το κεφάλαιο εμφάνιση ολοκληρώνεται με το δίπτυχο κεφάλι και σώμα (άντε και το ντύσιμο στο τσακίρ κέφι). Για άλλους εκεί ξεκινά. Υπάρχουν τόσα ακόμη, που φαινομενικά μπορεί να μη συνδέονται καν με την εμφάνιση, πλην όμως είναι εκείνα που γεμίζουν υποσυνείδητα την εικόνα, και εν τέλει ξεχωρίζουν τις ερωτεύσιμες γυναίκες από τις ανέραστες, τις καυλιάρες από τις ξινομούνες. Πράγματα όπως το πως ανταποκρίνονται στο φλερτ, το πως κινούνται, αν είναι περιποιημένες ή όχι, αν είναι ρομαντικές/ευαίσθητες, η φωνή τους, το γέλιο τους, η μυρωδιά τους... Πχ εγώ πάντα προσέχω μια περιποιημένη γυναίκα που κρατάει καφέ. Άκυρο; Σίγουρα! Σέξυ; Σιγουρότατα! Τέλος πάντων, η Έλενα σκοράρει σε πολλά από αυτά που ανέφερα... Ή, για να γίνω πιο συγκεκριμένος, σκοράρει στα πάντα. Τις "ξαπλώνει" όλες τις κορίνες.. Τι να πρωτοπώ; Να πω για το φλερτάκι μαζί της που πάει σαν το πινγκ-πονγκ σε Ολυμπιάδα (λες, λέει, λες, λέει... και, κυριότερα, ξέρει τι λέει); Για τη φωνή της που είναι πιο σέξυ κι από σολάρισμα σε σαξόφωνο..; Άλλοτε ζαβολιάρα μες στο νάζι, κι άλλοτε παθιασμένη και ψιθυριστή... Να πω μήπως για το ταλέντο της να σε κάνει να χαμογελάς όταν χαμογελάει -αυτό το σπάνιο χάρισμα που μόνο οι πιο πρόσχαρες και γλυκιές γυναίκες έχουν...; Ή μήπως να πω για τις κινήσεις της που εκπέμπουν τόση θηλυκότητα που την "κόβεις με το μαχαίρι";; Απλά πεθαίνω με τον τρόπο που σαλιώνει τα δυο της δάχτυλα για να χαϊδέψει την κλειτορίδα της... ή όπως πηγαίνει τα χέρια της πίσω από το κεφάλι όταν βρίσκομαι κολλημένος πάνω της...

Και σα να μην ήταν αρκετά όλα αυτά, είναι και παντρεμένη!! Μη μου πείτε ότι δεν είναι σέξυ αυτό!?!? Όλοι ξέρουμε ότι ο πιο νόστιμος καρπός είναι ο "απαγορευμένος"!
(Γράφοντας αυτές τις γραμμές, ξεπήδησε στο μυαλό μου ένας διάλογος από την ταινία "The Last King of Scotland" που εξηγεί μια και καλή γιατί οι παντρεμένες είναι οι καλύτερες! Θα τον μετέφερα εδώ, αλλά δεν είναι το ίδιο αστείος να τον δείτε γραμμένο... Είναι και καλή ταινία πάντως, κάντε ένα κόπο. Παρεμπιπτόντως, η παντρεμένη της ταινίας είναι η φλογερή Scully των X-Files! Μόλις 1,60 λέει το google και υποπτεύομαι ακόμα λιγότερο!)

Όπως θα έχετε καταλάβει μέχρι εδώ, η βαθμολογία μου περιορίζεται απ' το σύστημα (και έχω τύψεις γι αυτό!) -αν όμως είναι δυο πεδία που πραγματικά νιώθω σα να κλέβω εκκλησία, αυτά δεν είναι άλλα από τη διάθεση/συμμετοχή στο σεξ και τη συμπεριφορά. Μα μόνο 7;; Είναι ποτέ δυνατόν;; Λοιπόν σας το λέω εγώ: δεν είναι! Το είχα υποψιαστεί πριν τη γνωρίσω και το επιβεβαίωσα κάμποσες φορές αργότερα: η κοπέλα αυτή είναι σκέτος θησαυρός! Η άψογη συμπεριφορά της στο ραντεβού είναι απλά συνέπεια του ακόμα πιο άψογου και αληθινού χαρακτήρα της... Αυτό είναι κάτι που το λένε όλοι ανεξαιρέτως για την Έλενα κι εγώ απλώς προσυπογράφω φαρδιά-πλατιά. || Σάμπως όμως, εκείνο το εφταράκι για τη διάθεση στο σεξ είναι λιγότερο άδικο;; Σας το λέω εγώ ξανά: δεν είναι! Κύριοι, εδώ μιλάμε για τον ορισμό του gfe -μια κοπέλα άκρως θερμή και ορεξάτη, μια χουχουλιάρα ψιψίνα θα έλεγα, που κάνει ό,τι είναι δυνατόν για να περάσει αυτή καλά κι εσύ καλύτερα!

Κλείνοντας λοιπόν γιατί πλάτιασα, ίσως να μην είμαι εγ ... ... ... ... εεεπ! Για μισό λεπτό! Για την επικοινωνία δεν έγραψα τίποτα. Σκουντάτε ρε σεις! Λοιπόν, η επικοινωνία με την Έλενα είναι απλά Α-Ψ-Ο-Γ-Η. Πως να μην είναι όταν έχεις να κάνεις με μια τόσο γλυκιά και ευδιάθετη κοπέλα;; Είναι απλά η χαρά της ζωής, τι να λέμε τώρα... Μπαίνεις στο δωμάτιο κλωτσώντας αντικείμενα και βγαίνεις σφυρίζοντας Monty Python...
https://youtu.be/SJUhlRoBL8M
Είναι απλά χαρισματική.

Κλείνοντας λοιπόν γιατί πλάτιασα, ίσως να μην είμαι εγώ ο πιο αντικειμενικός κριτής της Έλενας (πως γίνεται να είσαι ενθουσιασμένος και αντικειμενικός ταυτόχρονα?), όμως στο φινάλε, τί είναι τέλος πάντων η αντικειμενικότητα; Τίποτα περισσότερο από απλώς πολλές υποκειμενικότητες που συμφωνούν μεταξύ τους... Κι αν κάτι έχει διαφανεί τόσο καιρό που "τρέχει" το νήμα της Έλενας (και στις δεκάδες κριτικές που γράφτηκαν εκεί), αυτό είναι πως οι περισσότεροι συμφωνούν μαζί μου κι εγώ με τους περισσότερους: με την κοπέλα αυτή περνάς φίνα! Αντιλαμβάνομαι την ειλικρινή διάθεση ορισμένων φίλων από κάτω με τις αρνητικές κριτικές, αλλά η δική μου -επίσης ειλικρινή- γνώμη είναι ότι η Έλενα, μπορεί μεν να μην είναι το ινσταγκραμικό μωρό που ίσως κάποιοι ψάχνουν, όμως δεν παύει να είναι μια καυλιάρα και εμφανίσιμη γυναίκα που πλημμυρίζει το δωμάτιο με τη θηλυκή της αύρα και την καλή της διάθεση. Το real deal που λέμε.


υγ: Φυσικά και την προσέχεις στο δρόμο! Την έχω δει στο δρόμο..! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
XR
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, panagos7, ser2000 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2019
Oλα ωραία ρε παιδιά.Αλλά σας αρέσει η Ελενα στο πρόσωπο?Αν είναι δυνατόν?
(Updated: 23 Αυγούστου, 2019) 22 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθόλου φίλε, τρελός είσαι?!
Η τραγική αλήθεια είναι ότι αναγκάζομαι να πηγαίνω μαζί της!! Το παλιοθήλυκο με βιντεοσκόπησε κρυφά στο 1ο ραντεβού κι έκτοτε μου 'χει κάνει τη ζωή πατίνι! Απειλεί να καταστρέψει την οικογένεια μου...όλα όσα έχτισα!! Γερο-μύστης

"Αν δε με κάνεις να χύσω 4 φορές πριν από σένα, η γυναίκα σου θα τα μάθει όλα" γρυλίζει, κραδαίνοντας απειλητικά το αντίγραφο της βιντεοκασέτας! Έχω γίνει ένας σκλάβος του έρωτα, ένα σκεύος ηδονής! Κλείνω τα βουρκωμένα μάτια μου για να μην αντικρίζω την ασχήμια της, και της κάνω γλυκό και τρυφερό έρωτα για ώρες ατέλειωτες... γιατί αυτοί είναι οι σκληροί της όροι! Τρεις φορές άντεξα ο φουκαράς, να δω πόσες ακόμα.... Κουλ


( Έλα φίλε, σοβαρά τώρα. Φυσικά και μου αρέσει το πρόσωπο της και μάλιστα πολύ. Τρεις φορές συναντηθήκαμε, αν δε μου άρεσε θα πήγαινα να ξεζουμίσω διπλανές πορτοκαλιές.

Προς υπεράσπιση μου πάντως, και για να μην παραπλανηθεί κανένας από τον δικό μου ενθουσιασμό, στην κριτική έγραψα αυτό που σκέφτηκα την πρώτη φορά που της άνοιξα την πόρτα: μια εμφανίσιμη συνολικά κοπέλα, με συμπαθές καθημερινό πρόσωπο. Αν με ρωτήσεις τώρα, 4 μήνες μετά, το πρόσωπο της είναι το πιο όμορφο πράγμα πάνω της, μπροστά ακόμα κι από τα μπουτάκια της που 'ναι το 2ο καλύτερο! Τι να κάνουμε, χημεία λέγεται αυτή η μαγική κόλλα στο κεφάλι μας, και κάνει ότι γουστάρει Καπέλο )
XR
Xeryus Rouge
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2