Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296034
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μικροκαμωμένη, πονηρή παιδούλα χωρίς όρια, έξυπνη αλλά υποτακτική, αθώα που τα δέχεται όλα με αφοπλιστική ειλικρίνεια, πριγκίπισσα του απόλυτου σεξ αλλά αξιοπρεπής και υπερήφανη, ναι, η Ιόλη/Αλίκη των ονείρων μας, σε μια απερίγραπτη εμπειρία, που θα προσπαθήσω, ως νέος Λιούϊς Κάρολ, να σας μεταφέρω: 9 Ιουλίου 2019, Τρίτη βράδυ στο Κέντρο. Η Ιόλη καταφθάνει ντυμένη απλά, με πέδιλα που αφήνουν να φαίνονται τα υπέροχα ποδαράκια της. Χαμόγελο αθώο και πονηρό ταυτόχρονα, άρωμα διακριτικό, κορμάκι εύθραυστο αλλά γεμάτο εμπειρία (και χάδια άλλων...). Ζηλεύω, καυλώνω, τη θέλω! Φίλοι αναμένουν σε άλλο δωμάτιο του ξενοδοχείου, ξέρω ότι θα την πάρουν μετά, η μικρή θα περάσει όλη τη νύχτα και σε άλλες αγκαλιές, πέρα απο τη δική μου, θα πάρει και άλλα πέη από παντού, μπρος-πίσω, όλα αυτά μαζί και ταυτοχρόνως, στις τρυπούλες της. Καποια στιγμή, οι φίλοι μου ζητούν να τους πει απευθείας το τί δέχεται να κάνει σε βιντεοκλήση, γυμνή, ξυπόλυτη, ανάσκελα, με χύσια δικά μου στο πρόσωπο, ήδη ανοιγμένη μπρος και πίσω (από μένα) και το πριγκιποπούτανο το κάνει, ενώ οι άλλοι την παίζουν συνεχώς και χύνουν βλέποντάς την! Ξαφνικά, μούρχεται μια ιδέα: να προσθέσω κι άλλη γυναίκα, τη Χριστίνα (κορίτσι για προχωρημένα πράγματα)! Ναι, έρχεται!
Ανάμεσα τους, λοιπόν, ο ευτυχισμένος-εγώ! Η μία να γλύφει την άλλη, να χύνουν βογγώντας, να τον παίρνουν από όλες τις τρύπες, να δέχονται (ελαφρύ) ξύλο παντού, να αγωνίζονται ποιά θα με ευχαριστήσει περισσότερο! Η Ιόλη με το μικρό στήθος και τις σκληρές ρόγες, να το τρίβει πάνω στο εντυπωσιακά μεγάλο, με τις ανάλογες ρόγες της Χριστίνας! Η Χριστίνα να μου κάνει (παθιασμένο, της αρέσει!) γλυφοκώλι, που, παρότι δεν είμαι φίλος (ντρέπομαι), με τρέλανε, ενώ η Ιόλη να τη γλύφει απο πίσω, χώνοντας της ένα μεγάλο βύσμα στον πρωκτό, μέχρι που χύνει! Αχ! Να είσασταν εκεί!... Μετά απο λίγη ώρα ετοιμάζομαι να τα δώσω όλα (όσα μου έχουν μείνει) στην Ιόλη (στόμα), η Χριστίνα είναι στο μπάνιο, ακούει όμως τί γίνεται και τρέχει, να δει την Ιόλη να τα παίρνει και να τη γλύφει μετά!... έλιωσα... Ξερω ότι τις πήρανε άλλοι στη συνέχεια, τα καυλοπουτανάκια τον γαμιόντουσαν όλη νύχτα από όλες τις τρύπες, μου στείλανε μάλιστα και μηνύματα για τα συμβάντα (ξέρανε πόσο με καυλώνουν αυτά)!
Λοιπόν, τους τελευταίους δυο-τρεις μήνες δεν έχω μυαλό (και πούτσο, συγχωρείστε με), παρά μόνον γι αυτές τις δύο! Σίγουρα είναι θέμα προσωπικής «χημείας», αλλά τα κορίτσια (χωρίς να έχω οποιαδήποτε αλλη σχέση με αυτές-μακάρι να είχα) είναι απίστευτα! Περνάω καλά, νοιώθω ευτυχισμένος, κάπως σαν τον Λαγό στη Χώρα των Θαυμάτων!
Κι εσείς, Συναδελφοί: χαίρετε, αγαλλιάσθε, και γαμάτε ασύστολα (αλλά χωρίς να κάνετε κακό σε καμμία), γιατί ο Χρόνος μας ροκανίζει ανελέητα... και... «καιροί ού μενετοί»!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2019
Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
135
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, doc_lin, deus69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2019
Ωραίος φίλε μου. Πάντα τέτοια!!! Η Χριστίνα ποια είναι!!!
19 Αυγούστου, 2019
Κοστος; η Χριστίνα είναι ελληνιδα; πως την βρίσκουμε;
19 Αυγούστου, 2019
Ελπίζω φίλε να ξύπνησες πρίν πληρώσεις ΜαλακίαΜαλακία
Τώρα όλοι θα ψάχνουν να βρούν πιά είναι και η Χριστίνα να κάνουν διπλό με την μικρή.
Συγνώμη αλλα πολύ προμόσιον είναι η κριτική σου.
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς αδελφέ μου! Η Ιόλη είναι αξιόλογη σε υπηρεσίες αλλά έχει μια μούρη ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ....
19 Αυγούστου, 2019
Να την η ΧΡΙΣΤΙΝΑ..
Προτελευταια κριτικη..

https://www.bourdela.com/call-girls/girls/xristina2/

Εμμμμ
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χριστίνα xxx θα τη βρεις εδώ, αν κοιτάξεις CG Χριστίνα xxx .
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, Ελληνίδα! Χριστίνα xxx (τη βρίσκεις εδώ CG ). Κόστος 80€ για 1 ώρα (απλό), κάνει πρωκτικο (+ 20€) και παρτούζα (+ 20€ με άλλη γυναίκα), αλλά καλύτερα να τη ρωτήσεις! Η Ιόλη, 150 με πρωκτικο!
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν κατανοώ το σχόλιο σου και το, μάλλον προσβλητικό, gif. Αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι, καντο με πολιτισμένο τρόπο!
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.bourdela.com/call-girls/girls/xristina2/
20 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με όλα τα σχόλια σου επιβεβαίωσες το πόσο δίκιο είχα στο σχόλιο μου και για την ψεύτικη κριτική.
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2