Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο φωτογράφος πρέπει να πιεί ότι ήπιε κι ο Σωκράτης... και μάλιστα επί 2 για να είμαστε σίγουροι.
Πήρε ένα πανέμορφο κορίτσι που δε χρειάζεται ούτε φωτοσοπ και έφτιαξε κάτι που δεν ξέρεις τι είναι.
Η μικρή (λέει 25 αλλά δείχνει μικρότερη) είναι ένα μοντελε κουκλί με το πιο υπέροχο χαμόγελο σε έσκορτ εβερ.
Πρόσωπο για να την χαζεύεις.... μοναδικά χαρακτηριστικά, πρέπει να ανεβάσει κάνα 2 σελφι για να γίνει προσκύνημα!!!!
Κορμί αδύνατο με πολύ ωραίες αναλογίες, μικρό στήθος (άσσος) με υπέροχες ρόγες, σκληρές και όμορφες.
Όποιος ξέρει τι σημαίνει στήθος κολυμβήτριας θα καταλάβει. Προσωπικά με τρελαίνει αυτό το στυλ, όπως και οι πανέμορφοι ανοιχτοί ώμοι της.
Λεπτή μέση, όμορφα ψηλά πόδια, κωλαράκι μοντέλου και πανέμορφο δέρμα και δάχτυλα.
Πεντακάθαρη και παραπάνω!!! Μπιμπελο!!!
Πήγα δυστυχώς για μισάωρο γιατί δεν μπορούσα παραπάνω αλλά εύκολα καθόμουν κάνα 2 μέρες.
Ωραία στησιματα... να μη χορταίνεις να τη βλέπεις, πίπα νορμάλ, αλλά ποιος νοιάζεται με αυτό το πρόσωπο και ειδικά όταν σε κοιτάζει...
Γούσταρε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε και άντεξε σε όλα τα ανεβασματα.... το ζούσε... και μετά κατάλαβα γιατί. Μάλλον ήμουν το 1ο ραντεβού απ όταν ήρθε. Ντροπή παιδιά!!!
Σταματάω εδω.
Τα υπόλοιπα ανακαλύψτε τα μόνοι σας.
Επικοινωνία υπερανετη στα Αγγλικά.
Πρώτη φορά Ελλάδα.
Έχει δουλέψει στης Μέρκελ...
Στο τέλος τα πήρε όλα στην προσωπάρα της.... όνειρο!!!
Μου θύμισε λίγο την Kelly όταν την είδα, αλλά απίστευτα πιο όμορφη!!!! Πιο γλυκιά αλλά και πιο ντροπαλή....
Προσωπικά θα μπορούσα να την παίρνω μερικές ώρες κάθε μέρα.
Επιβάλλεται δε επανάληψη για πολύωρο ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Jack Skellington, xlm και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2019
ωπ, τι γίνεται προμότορα;

Π
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Pok μου έταξαν 3 ευρώ έκπτωση και ένα πακετάκι κουφετάκια mentos, οπότε τι να κάνω υπέκυψα!!!
19 Αυγούστου, 2019
Επειδή σήμερα την ξανάδα και μ αρέσει να είμαι δίκαιος, ήταν κούκλα, με ένα πορτοκαλί φόρεμα κσι φλατ όμορφα παπούτσια, αλλά υπερβολικά προβληματισμένη, σκεπτική και πιο τυπική από χθες.
20 Αυγούστου, 2019
η αληθεια ειναι πως ειχα συνηθισει να διαβαζω your lover πιο μεγαλες κριτικες...Στις 2 τελευταιες δεν ειναι οπως οι προηγουμενες σου.
20 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η θα περίμενε κανα μονόπετρο η της πηγαν καμια μούφα από Μοναστηράκι μεριά ...
28 Αυγούστου, 2019
Επειδη λογω της κριτικης σου πηρα την κοπελα, μπορω να πω πως ο,τι λες δεν ισχυει. Η χειροτερη εμπειρια.
28 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο πρώτο ραντεβού έπαιξε ότι ακριβώς γράφω.
Από κάτω εάν διάβασες το σχόλιο μου μετά τη 2η συνάντηση την αμέσως επόμενη μέρα ειδοποίησα για την διαφορά της συμπεριφοράς.
Αυτά!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7