Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το λοιπον, απογεματακι και καυλωμενος ον ειπα να κανω κανενα τριολε μπας και ηρεμησω.Ναι! ΚΑνοντας ενα μικρο γυρο στα γνωστα στεκια και στα αναλογα του γουστου, κατεληξα εδω. Βγηκε η Ειρηνη και μου ειπε το παραμυθι της και καπακι η Ευα, οπου πεταξε και την παρτουζα. Μεγάλο χαμόγελο Λεω ο.κ ερχεται η τσα και δινω το αντιτιμο, τριακοντα αργυρια και περναω μεσα. Κανω φρεσκαρισμα αραζω να αερισω λιγο τα δυδυμα και τον περικλα και νασου η ρηνιω, τα βγαζει ξαπλωνει κι αρχιζει χαιδεματα και ερωτησεις τυπου: σου αρεσουμε, θελεις να κανουμε κολπα κ.λ.π. νασου και η ευα μες στο χαμογελο. Με ανγνωρισε και επεσε πανω μου με τα γνωστα "μωρακι μου" καυλιτσα μου" κ.α. Αρχισαν τα γλυφοβυζα,ρωγες και στηθος και η Ειρηνη κατεβηκε κατω με τη μια! Η ευα εκανε κατι γλωσοφιλα και ακολουθησε. Εγινε μια μαχη μετο πια θα γλυψει τι, αλλα επικρατησε η λογικη και μοιραστηκαν οι ρολοι! Μια η μια πανω στο περικλα μια η αλλη. Σε καποια φαση εχω παραδωθει και με εχουν μουσκεψει στα γλυψιματα και τα σαλιωματα. Η ειρηνη πιο kinky θα ελεγα μου σηκωσε ποδια και κατεβηκε στις κατω χωρες! Γλωσα βαθυα .. που λεμε και ακολουθησε κι η ευα ηρθε η ειρηνη και μου λεει ποιαν θελεις πρωτα? Τι? ποιος? γιατι με ξυπνατε τωρα? Λεω ελα εσυ καυλα απο πανω. Οπερ και εκαθησων! Ανεβηκε, βολευτηκε και ξαπλωσε πανω μου. Γλυψιματα στ αυτι και λαιμο καυλολογα του στυλ: Ωραια καυλα μου ναι ετσι γαμα με και τετοια. Στο μεταξυ η Ευα να συνεχιζει την δουλεια στις κατω χωρες αμειωτα! Καποια στιγμη σηκωνει κεφαλι με κοιταει και μου κλεινει ματι. Αρχικα δεν το πιασα αλλα το νοιωσα!! Εβγαλε πουτσα εβγαλε καποτα εγλυψε ξαναβαλε καποτα και ξανα μεσα! Ξανα γλωσα χαμηλα και καραμελωμα. Ξεπεζευει η ειρηνη και παει κι αυτη κατω. Οποτε ερχεται και καβαλαει η Ευα δινοντας μου βυζι για βυζαγμα. Ειμαι στα τελευταια ποσο να αντεξω κι ακουω πορτα !! Να σου γαμησω! Πεταγεται η ευα με κατι ρωσικα. Ξανα πορτα οποτε η ευα με φωνη παλι στα ρωσικα. Γυρναει με κοιταει: οχι μωρακι μου αυτη χαζη ντεν ξερει! Και ξεπεζευει και παει προς ενισχυση του κατωθεν μετωπου. Εχει βγει πλεον η καποτα και οι εναλλαγες γινονται σχεδον μηχανικα! Κοντευω να τα παιξω ριχνω ματια κατω και το θεαμα με κανει ακομη πιο καυλωμενο. Η ευα να με κοιταει με το πουτσο στο στομα και η ειρηνη καπου χαμενη αναμεσα στα ποδια μου, μονο ενα ξανθο κεφαλι να κουνιεται! Ετοιμαζομαι και γινεται το μπερδεμα. Η ειρηνη βαζει δαχτυλο σηκωνεται και μοιραζονται με την αλλη πουτσα και εγω χτυπαω κοκκινο! Αρχιζω να χυνω! Φυγαν καν δυο αερα και τα αλλα ολα στομα της Ευας! Καταπιονα κανονικα! Σταργγισμα, ολα κατω. Αφου ηρεμησαν τα πραγματα η Ευα ξαπλωσε διπλα με χαμογελο και χαιδευε τις ρωγες "μας" (ενα χερι εμενα ενα στις δικες της!!) και η Ειρηνη σκουπιζε το μαγουλο απο την ριπη που εφαγε! ΟΛα καλα. Στην εξοδο ηρθε η τσα και ζητησε συγνωμη για το χτυπημα!!! Μπραβο τους εαν εγινε θεμα και την εβαλαν να το κανει.
Συμπερασμα: Εαν ειστε λατρεις των βαριων κορμιων και του τριο με θειες της διπλανης πορτας που ξερουν να γαμιουνται και το ψιλογουσταρουν ή τουλαχιστον ετσι δειχνουν, καλως ηρθατε περαστε να ξεκαυλωσετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Eύα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ειρήνη
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, pilotgr, arkas1986 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού