Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ψαχνοντας για ενα ξεκαυλωμα μες στη ζεστη, εφτασα ως εδω. εχωντας υποψιν και καποιες κριτικες και βαζοντας το ψηστηρι απο την τστατσα, περασα. Λοιπον η Νανσυ ειναι οπως περιγραφετε, κοντο μαλλι, κορμι καλο για τα ετη της. Στα του αγωνα ομως. Χαιδεματα, γλυψιμο ρωγας-στηθους, ξανα χαιδεμα, ακα πιπουλα, απαλη βαθυα αλλα μεχρι εκει. Λιγο περασμα απο ορχεις και ξανα στον περικλα! Σε οποια προσπαθεια για χερακι και δαχτυλακι εφαγα πορτα! Λύπη Γυριζε συνεχως το κορμι της ωστε να μην εχω προσβαση. Ωσπου πηγε κι εκατσε αναμεσα στα ποδια και τελος το παιχνιδι. Οποτε κι εγω λεω ελα να το τελειωσουμε. Ανασκελα τα ποδια τουρλα στον ουρανο αλλαααα ... ρε μαστορα βαλτε πιο λιγη κρεμα!!! Μεσα εξω ολη την ωρα, γλυστραγε ο περικλας συνεχεια. Θυμός Παω να αρπαξω λιγο βυζακι να παλι τα χερακια να με εμποδιζουν "διακριτικα". Και ελαεδω μωρακι μου και παρε με ετσι! Μαλακία Τελικα την γυρισα τελειωσα και αντε γεια.Μαλακία
Συμπερασμα: Για την ηληκια της κρατιεται καλα δεν βιαζεται, αλλα δεν παιζει και πολλα αλλα εκτος τα τυπικα. Το προγραμμα που ανακοινωνει η τσα ειναι σαν τον καταλογο σε μεζεδοπωλειο αλλα στο τελος τρως δυο μεζεδες γιατι τ αλλα τελειωσανε!! Υγειενετε, καλο καλοκαιρι κι οχι σακουλες και καποτες στις ακτες μας!!! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 magaret, 6Y44, κλεοβουλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού