Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρισκόμουν κοντά στην περιοχή και είπα να επισκεφθώ τον οίκο αυτόν. Δεν πέτυχα καμία γνώριμη αλλά 2 μωρά από Βενεζουέλα. Σκέφτηκα να δοκιμάσω. Επέλεξα την Αλεξάνδρα λόγω κώλου, πιο ωραίος στα μάτια μου. Είναι καστανή,με μακρύ μαλλί και ψηλή θα έλεγα,με τσουπωτό κώλο (τσουπωτή την είπε και η υπηρεσία Σπασίκλας ). Η κυρία ήταν ευγενέστατη και ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα και για τα 2 κορίτσια. Μπήκα λοιπόν. Η κοπέλα από το σαλόνι είχε πει ένα ξερό "hola" αλλά φαντάστηκα ότι θα μπορέσω να επικοινωνήσω μαζί της, εξ' άλλου δεν θα ανέλυα κάνα Κυπριακό...
Από την αρχή δεν καταλάβαινε τίποτα, ούτε σε Αγγλικά ούτε σε νοήματα. Προκαταρκτικά τίποτα απολύτως, μπήκε και άρπαξε κατευθείαν το πεσμένο μου πέος και προσπαθούσε να το ανοίξει, επιχειρούσα να της δώσω να καταλάβει ότι δεν θέλω να το ανοίξει,τίποτα. Φτάσαμε στο σημείο να το αρπάζει,να της το παίρνω και πάλι από την αρχή. Μετά πό ορισμένες φορές, μου είπε να περιμένω κι έφυγε. Λογικά ρώτησε και μπήκε με το προφυλακτικό και με ρώτησε "προφυλάκτικ?". Εκεί κατάλαβα ότι θα μου τον είχε πάρει στο στόμα ακάποτα μάλλον χωρίς να ρωτήσει....Στην καταφατική απάντηση μου το έβαλε στο εντελώς πεσμένο μου πουλί κι άρχισε πίπα...εκεί αν κι έβαζε δόντι δεν πόνεσα κι έδειξε με ματιές κλπ κάποιο επαγγελματισμό.Η στάση της δε επέτρεπε όμως το χούφτωμα Λύπη .Με ρώτησε "σεξ?" είπα ναι κι έβαλε τζελ. Προσπάθησα να της εξηγήσω ότι θέλω να γυρίσει στο πλάι να μπω από πίσω της να βλέπω κωλάρα όσο μπαίνω αλλά μπα. Τότε αφού κατάλαβε ότι κοιτούσα με λαγνεία τα ποδαράκια της έβγαλε το ένα παπούτσι και μου έβαλε το πατουσάκι στη μούρη και τα δάχτυλα στο στόμα. Πολύ καλό, με καύλωσε φουλ και ξεπέρασα το μέρες αξύριστο πόδι της. Της το έβαλα σε ιεραποστολική στάση και τελείωσα εκεί.
Έχει προδιαγραφές αλλά κάπου το χάνει. Με χάλασε κυρίως η τρίχα κι όχι τόσο η δυσκολία επικοινωνίας....
Anyway....στην επόμενη εμπειρία μου ελπίζω να περάσω καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, xristos2010

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού