Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Εμανουέλα πρωτοσυστήθηκε στο στουντιακό κοινό από ένα άλλο στούντιο στο Γκάζι και έγινε αμέσως viral λόγω των εκπληκτικών της υπηρεσιών, που έφταναν στα όρια κάθε αρσενικό, λόγω του ταπεραμέντου της αλλά και του νεαρού της ηλικίας της τότε. Εκπληκτικό αδύνατο κορμί, με ωραίο φυσικό στήθος και ωραία φάτσα. Έκτοτε έκανε αρκετά on and of, πήγε σε γραφείο, ξαναγύρισε στην παλιά της θέση μέχρι που ξαναεξαφανίστηκε για να ξαναρχίσει στο συγκεκριμένο όμιλο. Στο παρελθόν άριστες οι εντυπώσεις μου, οι συνευρέσεις μας πάντα στα κόκκινα, ποτέ άρνηση στις τρέλλες μου. Έτσι και χθες είπα να επαναλάβω μια συνάντηση μαζί της στο τωρινό της πόστο.

Πληρωμή για φουλ στα 100, και είσοδος στο δωμάτιο και γρήγορο φρεσκάρισμα. Από την αρχή της εισόδου της φάνηκε ότι κάτι έχει αλλάξει. Ένα τυπικό γεια, έβγαλε μόνη της το κορμάκι της, και χωρίς τίποτα άλλο, γύρισε σε στάση 69, και ξεκίνησε μια άνευρη, μηχανική πίπα μονότονη, από αυτέ που πιο πολύ ξεκαυλώνεις παρά φτιάχνεσαι. Της είπα να γυρίσει κανονικά να τη βλέπω, συνέχισε την ίδια άθλια πίπα, της είπα να γλείψει κ λίγο @@ το έκανε απρόθυμα, και ελάχιστα και επιφανειακά. Πάνε, τα γλειψαρχίδια μέχρι θανάτου, πάνε τα σάλια, πάνε οι αλλαγές στις θέσεις...ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Τέλοσπάντων αφού είδα ότι η μάχη είχε χαθεί, λεω τουλάχιστον ας ρίξω την τουφεκιά... Τη σταματάω από το... βασανιστήριο της πίπας, βάζω προφυλακτικό και έρχεται βαριεστημένα από πάνω μου και ξεκινάει σαν κομπρεσέρ να χτυπιέται πάνω μου βγάζοντας υπερβολικές και μηχανικές κραυγές. Περιέργως πως και μάλλον η ξενέρα λειτούργησε περίεργα έχυσα σε αυτή τη στάση μετά από κανά 5λεπτο. Μου έβγαλε το προφυλακτικό μου έδωσε χαρτοπετσέτα να σκουπιστώ και προσφέρθηκε να μου κάνει και μασάζ. Της λέω αν είναι το μασάζ σου όπως τα υπόλοιπα, καλύτερα να φύγω. Προσπάθησα να δω τι έχει συμβεί, γιατί τέτοια μετάλλαξη, και γύρισε και μου είπε, πλέον δεν είναι 19,(ωραια είναι 22 ε και?), εδώ είναι δουλειά(γιατί πριν τι ήταν όταν έκανε τα αεροπλανικά και τα στοματικά μέχρι θανάτου?) και ότι κανένας πελάτης δεν είναι εύκολος και με τον ίδιο ξενέρωτο τρόπο μάζεψε τα πράγματά της και έφυγε. Εγώ δε τη μέμφομαι τόσο για την περικοπή στις υπηρεσίες, δικαίωμά της είναι, δικό της το κορμί, αλλά πιο πολύ στην έλλειψη διάθεσης και στην αντιερωτική της συμπεριφορά.
Συμπερασματικά η κοπέλα είτε "γερμανοποιήθηκε" υπερβολικά(παρόλο που πλέον βρίσκεις και καλές υπηρεσίες στην αλυσίδα), είτε υποφέρει από βαθιά, άλυτα προσωπικά θέματα. Πάντως όσοι την τιμήσατε στο παρελθόν, όπως και εγώ, καλύτερα κρατήστε την ανάμνηση των τότε συναντήσεων σας γιατί η τωρινη Εμανουέλα δε θυμίζει σε τίποτα το κορίτσι που γνωρίσαμε προ τριετίας.
Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Studio De Paris, Kavouras13 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2019
Πρόκειται για την Εμμανουέλα που δούλευε στο Κωνσταντινουπολεως 132?
17 Ιουνίου, 2019
Πολύ σωστά! Την ίδια εμπειρία είχα και εγώ! Δεν την είχα προλάβει στο προηγούμενο μαγαζί στο Γκάζι και περίμενα να είχα μια συνάντηση ανάλογη με αυτή που είχα ακούσει... Απογοητεύτηκα πλήρως και σκέφτηκα ότι δεν είναι όλοι οι πελάτες ίδιοι και απλά δεν ταιριαξα με το κορίτσι!
Με αυτή την κριτική απλά επαληθεύτηκα!
Κρίμα... αλλά όπως είπε και ο συναγωνιστής lagonisian δικό της το κορμί, δική της και η απόδοση!!!
17 Ιουνίου, 2019
"καλύτερα κρατήστε την ανάμνηση των τότε συναντήσεων σας γιατί η τωρινή Εμμανουέλα δε θυμίζει σε τίποτα το κορίτσι που γνωρίσαμε προ τριετίας"
Οταν πρωτοξεκινησε στον Ομιλο εχασα στοιχημα. Εγω ελεγα οτι η Εμμανουελα που ηξερα απο το Κ132, δεν θα εμενε ουτε μηνα.... Απο τη στιγμη που εμεινε στον Ομιλο, ηταν ηλίου φαεινότερον οτι θα ειχε συμβει αυτο που περιγραφεις στην τελευταια παραγραφο.
18 Ιουνίου, 2019
H δεσποινίς στήν αρχη ηταν και στης κυρά Γιάννας και στη Δημοκρίτου 9. Πλέον μετά στο Κ 132 / με την πρωην, επίσης ομόσταυλη Μαριάννα ή Χριστιάνα, οι υπηρεσίας εδειχναν οτ θα χαλάσουν. Για την ασυνέχ(π)εια των εμφανίσεων της ως cg, ακούγονταν διάφορα ..AnywayΧαμόγελο
18 Ιουνίου, 2019
Και εγώ στις αρχές στο 132 είχα ζήσει μεγάλες στιγμές μαζί της στα τελειώματα της όμως στο 132 ειδα την μετάλλαξη δεν ξαναπηγα.Μολις είδα τώρα πρόσφατα ότι ξαναγύρισε στα στούντιο το σκέφτηκα να ξαναπάω αλλά κρατήθηκα λόγω των τελευταίων επιδόσεων πλέον σιγουρευτικα πως δεν αξίζει πια.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5