Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Αλιονα ολοι την ξερετε ειδικα οι λατρες του στοματικου... απο τοτε που θεωρουνταν η βασιλισσα εχουν αλλαξει πολλα προς το χειροτερο.. Εμφανιση αρκετα παχουλη πλεον γι αυτο κ φοραει συνεχως κορμακια αφηνοντας εξω μονο το στηθος... Στα του αγωνα τωρα δινω το εικοσαρικο κ περναω στο μεγαλο δωματιο στο βαθος δεξια.. μου λεει ερχομαι σε δυο λεπτα... Τελικα για καποιο λογο μαλλον τσακονωταν με την τσατσα κ ηρθε μετα απο ενα τεταρτο... με το πουερχεται πιανει την κουβεντα.... Η κοπελα παιδια δυστυχως εχει ψυχολογικα ισως παιρνει κι ελαφρια ηρεμιστικα χωρις να ειμαι σιγουρος... αρχισε να μου λεει για τον πατερα της πως πεθανε για την μητερα της για την ζωη της γενικοτερα... αποτελεσμα χτυπαει η τσατσα την πορτα... συνεχιζει η Αλιονα την ιστορια... μετα απο πεντε λεπτα ξαναχτυπαει η πορτα.... Ξεκιναει η Αλιονα μια βαθια υγρη πιπα χωρις να περιποιηθει την γυρω περιοχη αν κ ημουν αρωματισμενος κ πλυμενος... της λεω να κανουμε λιγο σεξ? Μου λεει την επομενη φορα... καλα λεω κ τελειωνω σε δυο λεπτα... συνολο αγωνα Τρια λεπτα κι αρνηθηκε να κανουμε λιγο σεξ... Συνολο συνευρεσης μαζι μετην ιστορια της ζωησ της 17 λεπτα περιπου αλλατι να το κανεις.... Απο σημερα ποτε ξανα εκει γιατι κλεβει χρονο.... Το κερασακι πριν φυγει τηςλεω πολυ γρηγορα τελειωσα κ μου λεει τι γρηγορα ενα τεταρτο καθησα μαζισου... Τα συμπερασματα δικα σας.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
41
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jomptien(1), alfa291, el_pero και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2019
Είναι πολύ κρίμα ρε φίλε... Μέχρι τώρα νόμιζα ότι το κανεί χωρίς να το καταλαβαίνει- απλά μιλάει πολύ. Αρχίζω,όμως να πιστεύω ότι το κάνει για να γλιτώσει "λεπτά αγώνα".
Αλλάζει πασουλες στην άμυνα και στο κεντρο μέχρι το 85', μετά κάνει δύο επιθέσεις και τα υπόλοιπα στο "after game show" του Bourdela TV.
Ευχαριστούμε για την κρητική
Έσωσες 20ευρακι.
13 Ιουνίου, 2019
Είναι μεγάλη γυναίκα τύπε μου και είναι κουρασμένη ..
13 Ιουνίου, 2019
Οι δικοί τους τις πηγαίνουν πίττα πόλο,
εμπλοκή,και εμείς επειδή μας βρήκανε μαλακούς, μας καίνε τα μπλέ εισιτήρια
στις ψυχοθεραπείες τους.
Τι άλλο θα δούμε ακόμα; Σπασίκλας
13 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ ότι είναι μεγάλη... Αλλά αν θέλει να δουλεύει να δουλεύει τίμια έστω αυτό το δεκάλεπτο... Όχι να τρώει χρόνο κ για τρία λεπτά να κάνει μόνο πίπα κ να σου λέει ότι καθήσες κ παραπάνω.... Κ η Ανδριάνα είναι πιο μεγάλη που δούλευε εκεί παλιά πρωινή βάρδια αλλά το τιμάει το εικοσαρικο ούτε αποφεύγει το σεξ ούτε τρώει με πονηριές όλο το χρόνοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
13 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμα είναι μεγάλη και έχει κουραστεί
να κάτσει στον πάγκο και να αφήσει
κάποια νεώτερη που έχει όρεξη να παίξει
μπαλίτσα.. μην κουράζει και εμάς Κουλ
14 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε... Ήμουν πελάτης της κ να σημειώσω πάντα πάω καθαρός αρωματισμενος κτλ... Το κάνει επίτηδες να τρώει χρόνο κ στο τέλος σου κάνει μια πίπα να σε τελειώσει κ σου λέει κι όλας είδες πόση ώρα καθήσες λες κ είμαστε ηλίθιοι... Ποτέ ξανά γιατί είναι πονηρή πολύ κ μας περνάει για μαλ.....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6