Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269848
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό την Κυριακή 02/06 στο κλαμπ.Άφιξη γύρω στις 24:30,εκείνη την ώρα υπήρχαν άλλα 3 ζευγάρια στο κλαμπ. Ο χώρος είναι ίδιος όπως τον θυμόμουν από την τελευταία μου επίσκεψη.Μοναδική αλλαγή η barwoman η οποία είναι καινούργια κι εντελώς άσχετη με την δουλειά,ίσως είναι απλά μια φίλη/γκόμενα του μάριου,πάντως σίγουρα δεν έχει ξανακάνει αυτήν την δουλειά ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Πήραμε ένα breezer και μια radler τα οποία ακόμα περιμένουμε να μάθουμε πόσο ακριβώς κοστίζουν για η ξανθιά μπαργουμαν το σκεφτόταν κανα τέταρτο μέχρι να αποφασίσει πόσο τελικά έχουν και μάλλον μας είπε μια τιμή στην τύχη ΜαλακίαΜαλακία.Τέλος πάντων από εμένα μαύρο εντελώς σε αυτήν πατσαβούρα η οποία απλά ξενερώνει τα ζευγάρια.Γύρω στις 01:30 έγινε η πρώτη κίνηση από ζευγάρια να πάνε προς τον σκοτεινό χώρο μέσα δεξιά από τις τουαλέτες.Δεν χάσαμε χρόνο εγώ και η καυλιάρα κοκκινομάλλα μου και πήγαμε για μια πρώτη εξερεύνηση ΓλώσσαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ένας 45αρης τύπος μαζί με μια κοντή γεματούλα γκόμενα είχαν ξεκινήσει με τσιμπούκι κι εμείς πλησιάσαμε σιγά σιγά κοντά τους.Αφού φασωθήκαμε για λίγο εναλλάξ σαν ζευγάρια η δικιά μου ξεκίνησε να τσιμπουκώνει τον τύπο και φυσικά περίμενα κι εγώ κάτι ανάλογο από την δικιά του.Δυστυχώς όμως όπως με ενημέρωσε η ίδια ήταν εκεί επί πληρωμή από τον 45αρη τυπά και δεν μπορούσε να κάνει κάτι περισσότερο μαζί μου ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Αμέσως σταμάτησα την δικιά μου και άφησα με το πουλί στο χερί τον τρόμπα 45αρη.Εκείνος σάστισε και φυσικά δεν έβγαλε λέξη αφού κατάλαβε ότι δεν είμαι πρωτάρης ούτε χαζός για να με κοροιδέψει.Τέλος πάντων το προσπέρασα σύντομα αφού στα επόμενα 5 λέπτα είχε σκάσει μύτη ένα γνωστό μας παράνομο ζευγάρι με έναν 37αρη ψιλοφουσκωμένο κύριο και την 32αρα φίλη του η οποία φορούσε ένα μαύρο φόρεμα χωρίς εσώρουχο από κάτω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Αμέσως ξεκινήσαμε να φασωνόμαστε και να γλείφει ο ένας τα βυζιά της γυναίκας τους άλλου.Ο 37άρης έγδυσε την δικιά μου και της έκανε ένα πολύ δυνατό γλειφομούνι,ενώ εγώ δέχτηκα ένα ωραίο και υγρό τσιμπούκι από την φίλη του.Στην συνέχεια έβαλε καπότα κι έσκισε δυνατά την μουνάρα της δικιάς μου,ενώ εγώ έγλυφα τις βυζάρες της φίλης του και την δαχτύλιαζα.Η δικιά μου γούσταρε πολύ το γαμήσι του 37αρη και αφού έχυσε συνέχισε να της γλείφει την μουνάρα και τς βυζάρες της,ενώ της έκανε κι ένα σκληρό φίστινγκ.Εγώ τελείωσα με στοματικό από την φίλη του και μετά χαλαρώσαμε όλοι μαζί για λίγο στο μπαρ.Η ώρα κόντευε 03:00 και ήμασταν μόνο 3 ζευγάρια στο κλαμπ.Καπού εκεί αποχωρήσαμε κι εμείς μιας και νωρίτερα είχαμε κάνει παιχνίδι και σε παραλία ΧαμόγελοΚουλΝαι!Ναι!.Έχω καταλήξει στο συμπεράσμα ότι οι Πέμπτες και οι Κυριακές είναι οι μέρες που επισκέπτονται το κλαμπ συνήθως παράνομα ζευγάρια και πρωτάρηδες,εξού και ο τίτλος της κριτικής. Εμείς αν και νόμιμο ζευγάρι δεν έχουμε θέμα με αυτό αρκεί να μην προσπαθήσει να μας ξεγελάσει κάποιος που έχει πληρώσει μια βίζιτα απλά για να μπει στο κλαμπ. Μεγάλο μείον η ξανθιά μπαργούμαν που δεν ξέρει που πάνε τα 4 ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Ο μάριος κλασσικά στον κόσμο του απλά ανεβοκατεβαίνει και ανοίγει την πόρτα τις Πέμπτες και τις Κυριακές.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
6 ευρώ/ποτό
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IT-G7, axman, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2020
Τώρα που διάβασα την κριτική σου κατάλαβα γιατί σου απαγορεύτηκε η είσοδος! Το να προσπαθεί μια κοπέλα εντελώς καινούρια στη δουλειά να την κάνει σωστά δεν την αποκαλείς πατσαβούρα!! Κ αν θες να σου μιλήσω κ πιο ανοιχτά πατσαβούρα είναι η γριά που σε συνοδεύει η ξανθιά κοπέλα είναι από τα πιο γλυκά κ όμορφα κορίτσια του μαγαζιού!
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κοκκινομάλλα γκόμενά σου ξέρει ότι ανεβάζεις γυμνές φώτο της εδώ μέσα? Το φόρουμ σε μάρανε γύφτο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2