Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782095
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα είμαι νέο μέλος και είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική για κάποια κοπέλα. Μετά από μία βαρετή μέρα στη δουλειά και αφού Διάβασα για αρκετή ώρα τα σχολεία για αρκετές κοπέλες κατάληξαν στη Στουρνάρη 29 για ένα χαλαρωτικό μασάζ με τη Σόφη. όμορφος χώρος αρκετά καθαρός και μετά από μία σύντομη παρέλαση πέντε έξι κοριτσιών κατέληξα στο δωμάτιο με τη Σόφη. Η κοπέλα χαμογελαστή και ομιλητική από το πρώτο λεπτό προσπαθεί να σπάσει τον πάγο και να δημιουργήσει μία ατμόσφαιρα GF. Όσον αφορά το πρώτο σκέλος τα του μασάζ δηλαδή πολύ καλό μασάζ με πίεση στα σημεία που της είπα και με αρκετή δόση από χάδια έτσι ώστε να σε φέρει στο σημείο που πρέπει. Στα του αγώνα τώρα: Μία από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει ποτέ η κοπέλα το χει και με το παραπάνω αργά αισθησιακά κοιτώντας σε στα μάτια από τη μία να στο γλύφει και από την άλλη να το κρύβει μέσα στις απίστευτες βυζάρες της και να δείχνει ότι το απολαμβάνει και αυτή. Όταν Την τράβηξα κοντά μου για για να τη χαϊδέψω και να τη γλύψω είχε ένα δερματάκι λείο και απαλό και μύριζε εκπληκτικά. Περιποιημένη και καθαρή κοπέλα όσο δεν παίρνει. Αφού τα κατάφερα και κρατήθηκα και δεν τελείωσα στην πίπα με μία της κίνηση με καβάλησε και άρχισε να κινείται τόσο αργά και αισθησιακά απόλυτη καύλα. Το τελείωμα ήρθε στα τέσσερα μετά από αρκετό σφυροκόπημα που έδειχνε να το απολαμβάνει όσο και εγώ. Είναι από τις γυναίκες που όσες φορές και να χύσεις θα συνεχίσει να στο σηκώνει για να την ξανά γαμισεις. Το σίγουρο είναι πως θα το ξανά επισκεφτώ σύντομα το Σοφάκι γιατί αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της και από τη στιγμή που με έκανε να περάσω εκπληκτικά θα είναι η πρώτη μου επιλογή για την επόμενη φορά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόφη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manolis69, R3D_STABILO, chris121 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2019
Ωραία περιγραφη, κλεμμένος τίτλος....αφου υπήρχε για τη Λια! Αστειεύομαι.....υποκειμενικά ολα.,
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1