Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175240
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
3.0
Έκανε κρύο και μπήκα στο Αβέρωφ για να ζεσταθώ από τα θερμόαιμα γερόντια. Ήταν η δεύτερη φορά που πήγαινα. Φορούσα τζην παντελόνι και από μέσα μαύρο κολάν. Είχα μαζί μου και μία πλαστική τσάντα. Είμαι 28 χρονών. Τρόμαξα να συνηθίσω το σκοτάδι και μετά πήγα και κάθησα στα μπροστινά καθίσματα, ὀπου έβγαλα το τζην μου και τα αθλητικά παπούτσια,τα έβαλα στη τσάντα και φόρεσα ψηλοτάκουνα μποτάκια που είχα στη τσάντα μου, μένοντας με το μαύρο κολάν. Σηκώθηκα και πήγα στα πιο πίσω καθίσματα, όπου σχεδόν αμέσως κάθησαν δίπλα μου 2 από τα 25 άτομα που περίπου περιφέροταν στην αίθουσα. Ήταν από 60 και πάνω. Αυτός από τα δεξιά ήταν πιο θαραλέος και έπιασε αμέσως το μπούτι μου. Μόλις κατάλαβε ότι φορούσα κολάν πέρασε μονομιάς το χέρι του πίσω μου, μέσα από το κολάν και τράβηξε προς τα πάνω το στρινγκ μου. Ένιωσα τα κωλομέρια μου να χωρίζουν και τα μπούτια μου να τρέμουν. Ο άλλος από αριστερά το κατάλαβε και πέρασε και αυτός το χέρι πίσω μου και μου ζουλούσε τα κωλομέρια. Και οι 2 σχεδόν ταυτόχρονα πήραν τα χέρια μου και τα βάλανε πάνω στα παντελόνια τους. Δεν έφερα αντίρηση και άρχισα να τους το πατάω και να τους το ζουλάω. Καταλάβαινα πόσο εύκολα μεγάλωνε και γινότανε σκληρό. Τα χέρια τους πίσω προσπαθούσαν να φτάσουν στην τρύπα μου, αλλά εγώ παρότι είχα ανάψει δεν τους άφηνα, γιατι ντρεπόμουνα να μου βάλουν δάχτυλο. Κάποια στιγμή αυτός από τα δεξιά προσπάθησε με δύναμη να μου κατεβάσει το κεφάλι μου στο παντελόνι του. Εγώ αντιστάθηκα και του είπα 'όχι'. Εκείνη τη στιγμή άναψαν τα φώτα και αισθάνθηκα άσχημα ανάμεσα σε 2 άγνωστους ηλικιωμενους. Ο ένας μου είπε να πάμε στον εξώστη όταν σβήσουν τα φώτα και δέχτηκα. Όταν ανεβήκαμε επάνω ήταν άλλοι 3 στον εξώστη. Μου μισοκατέβασε το κολάν και φάνηκε το στρινγκ μου. Με έπιασε τα κωλομέρια μου και με έσφιγγε επάνω του. Ο άλλος μου τα έπιανε και αυτός και με πόναγε όπως μου τα έσφιγγε. Είχα ανάψει πολύ ανάμεσα σε άγνωστους ηλικιωμένους. Έτσι όταν είδα ότι είχε προφυλακτικά δέχτηκα να δοκιμάσω να του το γλύψω. Πρώτη φορά έγλυφα έτσι δημόσια, αλλά αν και ντρεπόμουνα λίγο το έκανα με πολύ όρεξη. Σκλήρυνε μέσα στο στόμα μου και όπως ήμουνα στα γόνατα με τράβηξε αρκετές φορές το κεφάλι μου επάνω του, μέχρι να τον νιώσω να τρέμει και να τα αδειάζει με δύναμη. Του χάιδεψα τα αυγουλάκια του για να τα βγάλει όλα και σηκώθηκα να φύγω, γιατί ένιωσα πολλά χέρια πάνω στα καπούλια μου και στα μπούτια μου, και η αλήθεια είναι ότι φοβήθηκα λίγο. Το τζην και τα αθλητικά μου τα έβαλα έξω από το σινεμά. Μπορεί να ξαναπάω, αν και είδαν τη φάτσα μου και με ξέρουν τώρα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2019
foystitsa
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LEFTY2, Kariolitsa, ISINAS και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2019
Αφου αυτό γουστάρεις δεν χωράνε ντροπές.
20 Ιουνίου, 2019
Δώσε πόνο.... Να ζήσουν τα μπαρμπάδια Γερο-μύστης
05 Ιουλίου, 2019
Παω στοιχημα οτι εχουν εγγονια και ψηφιζουν Νεα Δημοκρατια.
PV
Peter Van Norden
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3