Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Call-Girls 8883
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινή συνάντηση με την Άννα.Μετά απο κάτι λάικ που μου έβαλε σε μνμτα στο φόρουμ,είδα ότι έκανε εγγραφή κ μπήκα στο τρυπάκι να της στείλω μνμ.
Καθότι νέα κ χωρίς συμμετοχή με μνμτα,δε θα μπορούσε να μου απαντήσει,οπότε της έστειλα το μέιλ μου κ όλη η επικοινωνία έγινε μέσω μέιλ.
Κανονίσαμε αρχικά να έρθει σπίτι μου,αλλά προεκυψαν κάποιες στραβοτιμονιές της τελευταίας στιγμής κ έτσι τραβήχτηκα νότια προάστια.

Η Άννα είναι μία κοπέλα που κοντεύει τα δεύτερα άντα.Το πρόσωπό της μέτριο για τα δικά μου γούστα.Όχι άσχημο.Απλά δεν έχει τη γλυκύτητα που εγώ επιζητώ.Πιο πολύ άγριο κ έκφυλο θα το χαρακτήριζα.Στανίση στα 35-40 της θα έλεγα ,αν την παρομοίαζα με κάποια.
Το σώμα απλά δεν υπάρχει.Σώμα που θα ζήλευαν κορίτσια 20 χρόνια νεότερα.Σώμα χωρίς ίχνος πιτόγυρου,πίτσας ή μπέργκερ..Αψεγάδιαστο!!Ίχνος κυτταρίτιδας.
Στήθος στητό με ωραία ρώγα που δε χορταίνεις να έχεις στο στόμα κ να πιπιλάς.2αράκι στο μέγεθος.Κώλος??Ποίημα.Για πολλά χαστούκια!!Είναι σίγουρα το δυνατό της σημείο..
Στο σεξ θέλει να έχει το πάνω χέρι.Με ξάπλωσε στο κρεβάτι κ μου είπε,"τώρα θα σε περιποιηθώ εγώ".
Απόλαυσα μία από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν πάρει.Σίγουρα της αρέσει να πιπώνει κ γι αυτό είναι εξπέρ σε αυτό το κομμάτι.Στην αρχή ξεκίνησε με φτυσίματα κ γλείψιμο στις θηλές,στον αφαλό κ μετά κατέβηκε στην επίμαχη περιοχή.Απο πολύ χαμηλά για αρχή με λίγων δευτερολέπτων γλειφοκώλι,μετά περιποίηση του κάθε όρχεος,αργά,βασανιστικά,με ρουφήγαμτα κ εμένα να υποφέρω από καύλα κ εκείνη σαδιστικά να συνεχίζει στον ίδιο ρυθμό.Δεν άντεξα κ πολύ κ δεν την άφησα να τελειώσει όπως ήθελε την πίπα(κ μου το έκανε παράπονο μετά),φόρεσα σκουφί κ την πήρα με μανία στα 4.Χαστούκια φουλ κ ζήταγε κι άλλα.Τέτοιος κώλος είναι αμαρτία να φύγει από το δωμάτιο χωρίς να έχει κοκκινίσει.Ανταποκρίθηκε τέλεια στις όποιες αγριάδες μου.Τελείωμα στο έκφυλο πρόσωπό της.Μετά το τελείωμα έμεινε ξαπλωμένη κ έγλειφε τον καρπό των κόπων μου,κοιτάζοντάς με με λαγνεία.
Παίχτηκε ακόμη ένας δυνατός γύρος με ανάλογα φτυσίματα,χαστούκια,γλειφομούνια(εδώ να πω οτι υγραίνεται για πλάκα).Άλλα δε χρειάζεται να κουράσω με περισσότερες λεπτομέρειες.

Στο σόσιαλ,θα τη χαρακτήριζα μαγκάκι.Δεν είναι το κοριτσάκι που λέει σε όλα ναι,κατακεραυνώνει αυτά που την ενοχλούν,δεν προσποιείται αν κάτι δεν της αρέσει.Η συμπεριφορά της είναι συμπεριφορά περπατημένης γυναίκας.
Μόνο μου παράπονο,ότι μου είχε τάξει πρωκτικό κ όταν ήρθε η ώρα δε μπόρεσε.Επίσης τη βρήκα λίγο φειδωλή στα φιλιά,σαν να τα απέφευγε.Δε με πολυένοιαξε όμως.Θέμα με το χρόνο δεν είχε.Περάσαμε κατά ένα 10λεπτο περίπου την ώρα χωρίς να κοιτάξει ρολόι ή να φανεί βαριεστημένη.

Στη δουλειά πάντως μου είπε οτι δεν ξέρει αν θα συνεχίσει σαν ανεξάρτητη,ίσως να συναντά κάποιους κατ επιλογή κ κάτι τέτοια.
Επειδή ξέρω οτι θα μου έρθουν πμ κ θα ρωτάτε τρόπους επικοινωνίας κ μετά από δική της παραίνεση παραθέτω δημόσια το μέιλ, με το οποίο έγιναν οι συνενοήσεις.Είναι το εξής:"papa.aleka@yahoo.com".
Αν παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ παρακαλώ οι ανtμίν να σβήσουν αυτή την παράγραφο κ να μείνει η υπόλοιπη κριτική.
Καλό σκ σε όλη την παρέα!! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.318
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula, 6Y44 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2019
ρε φίλε 150ε για 40 ετων και χωρις κώλο ???? τρελαθηκαμε τελείως ???
19 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Trap άλλη φορά θα σε ρωτάω..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
19 Μαΐου, 2019
Πολλά)!
19 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ίδιο θα έγραφα και εγώ Money MouthMoney Mouth
19 Μαΐου, 2019
Όντως πολλά λεφτά, αλλά δικά σου είναι, όπως θες τα χειρίζεσαι.Χαμόγελο
Εγώ έχω μια άλλη ένσταση. Πώς πήγες με μία που δεν φαίνεται καν το πρόσωπό της και γιατί τότε είναι ανεξάρτητη αφού πέρνει όσα και οι άλλες που είναι σε γραφεία; Αν δεν κάνω λάθος οι ανεξάρτητες δεν υποτίθεται ότι παίρνουν λιγότερα απο τις άλλες;
K
kostas21d
19 Μαΐου, 2019
Φίλε με την περιγραφή του τσιμπουκιού νόμιζα ότι έβλεπα τσόντα! Ναι! πολύ παραστατική κριτική.
20 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ολες αυτές οι κυρίες με ελάχιστες εξαιρέσεις που ήταν στο προηγούμενο γραφείο ανέβασαν τον πήχη τοσο ψηλά που τώρα η σφαλιάρα πάει σύννεφο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7