Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από μια σειρά καλών συναντήσεων με σίγουρες επιλογές αποφάσισα να δοκιμάσω κάτι νέο και διάλεξα τη Riana. Να ευχαριστήσω τον αγαπητό petergsp για την κριτική που έγραψε και έκανε την επιλογή μου ευκολότερη. Σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω και όσους γράφουν κριτικές και στο forum και προσφέρουν πληροφόρηση.

Η συνάντηση κλείστηκε σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής, στην ώρα της η Riana χτυπάει την πόρτα και βλέπω μπροστά μου μια πολύ ψηλή και καλλίγραμμη κοπέλα. Φορούσε casual ρούχα, τζινάκι και εφαρμοστό μπλουζάκι, που αναδείκνυαν τις καμπύλες της. Το σύνολο συμπλήρωναν γόβες στιλέτο που την έκαναν να δείχνει ακόμη πιο ψηλή. Η πρώτη εντύπωση πολύ θετική και προμήνυε ότι θα ακολουθήσει μια ωραία συνάντηση.

Νεαρή κοπέλα από τη Μόσχα, πρώην αθλήτρια του καλλιτεχνικού χωρού με πολύ θετική ενέργεια. Όμορφο πρόσωπο, πανέμορφα μάτια, λάγνο βλέμμα με ένα μόνιμο χαμόγελο. Σώμα αψεγάδιαστο, γυμνασμένο, σφιχτό, σχετικά αδύνατο αλλά όχι ανορεξικό, με μικρό βυζάκι και μικρά τατουάζ.

Πέρα από την καλή εμφάνιση έχει πολύ καλή συμπεριφορά, δεν προσπαθεί να κλέψει χρόνο και έχει διάθεση να ευχαριστήσει. Αγγλικά μέτρια προς λίγα συνεπώς περιορισμένη επικοινωνία.

Στα του αγώνα πολύ καλή συμμετοχή και πολύ θερμή σαν να είναι η γκόμενα σου. Αν και σχετικά νέα έχει γράψει χιλιόμετρα στο χώρο και αυτό φαίνεται στην τεχνική και στην εμπειρία.

Καλά να περνάτε αγαπητοί συναγωνιστές ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
10.632
Πόντοι:
24.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, petergsp και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2019
Κρατάω μόνο ότι ήταν σαν να είσαι με την κοπέλα σου , γιατί κάτι άλλο δεν κατάλαβα Χμμμ; φιλικά !!
19 Μαΐου, 2019
ΟΚ, καλή η κριτική σου στα γενικά, στις λεπτομέρειες πως τα πάει ; δηλαδή φιλιά, δακτυλοσκοπήσεις, στοματικό, τυχόν μα-μου σε στάσεις, και άλλα διαδικαστικά όπως ζελέδες και λοιπά ψεκαστικά ; ο προηγούμενος πχ. αναφέρει ότι η κοπέλα δεν ήθελε στοματικό εκ μέρους του.

επίσης γράφεις ότι είναι πολύ ψηλή (στο 1.72), δηλαδή συγνώμμη αλλά για μια κοπέλα 1.80+ τι θα έγραφες ;
το καλλιτεχνικό άθλημα που λές τι είναι, πατινάζ ; όχι τίποτα άλλο αλλά κάθε φορά που παρακολουθώ διοργάνωση στην τηλεόραση μου έρχεται η φαντασίωση
24 Μαΐου, 2019
Είναι αληθινές οι φώτο;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3