Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488370
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κεφάλι σε τοίχο!
Ειπα και εγω να δοκιμάσω μια πορνοσταρ Κεφάλι σε τοίχο!
επισκεψη το απογευμα,στο σαλοναρισμα φανηκε καλη μετριο προσωπο,σωμα αρκετα καλο και δινω το παραβολο(απλο προγραμμα)να περασω πανω σε δωματιο.
το δωματιο μετριο,κανω ντουζακι και περιμενω την πορνο-ΣΤΑΡ.Μετα απο λιγο εμφανιζεται η κοπελα με ρωταει τα τυπικα και αρχιζει κατι ψευτοφιλακια στο κορμι κτλ,περασμα προφιλακτικου και αρχιζει μια πιπα αδιαφορη με αρκετο παιξιμο σαν να ηθελε να με τελειωσει νωρις,μετα ανεβαινει απο πανω εχωντας βαλει τα ποδια της πανω απο τα δικα μου για να αποφευγει την πληρη διεισδηση και κρατωντας το στηθος της για να μην αγγιζω.μετα την γυριζω ιεραποστολικα οπου και εκει αρχισε το μαρτυριο.να κανει πως ποναει και να τραβιεται συνεχως(ουτε παρθενα να ηταν)αφου τρωω την πρωτη ξενερα την γυρναω απο πισω και ενω ειμαι διπλα στο κρεβατι παιρνει μια σταση που ουτε μπασκετμπολιστας να ημουνα δεν θα μπορουσα να την γαμησω καλα(δευτερη ξενερα),αφου τελικα δεν μπορω να κανω κατι γυρναει και αρχιζει να μου τον παιζει για να με τελειωσει(τριτη ξενερα).τελικα αφου ουτε εκει δεν το ειχεΚεφάλι σε τοίχο!τελειωσα μονος μου με το ζορι.τελικο συμπερασμα πορνοσταρ με συμπεριφορα παρθενας. η κοπελα η θελει να κανει αρπαχτη η θελει μεγαλητερα προγραμματα για να δειξει κατι παραπανω.παντος απο μενα μακρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
reggina moon
pussymaniac
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
448
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΕΤΙΔΕΑΣ, alex71, downunder και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2019
σε ευχαριστω για την κριτικη, με αφορμη της, εψαξα για τις ταινιες της και απογοητευτηκα, εχω δει πολυ καλυτερες και φανταζομαι οτι η αποδοση της κοπελας εκει μεσα θα ειναι 100 φορες χειροτερη απο αυτη στην ταινια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1