Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη κυριακή βράδυ στο μωράκι καθώς μου φάνηκε πολύ πιπινάκι από τις φώτος!Και όντως έτσι είναι η βιόλα είναι ένα κορίτσι 23 Μαϊων με προσωπάκι πανέμορφο και καταγωγή από ρωσσία.Μου ανοίγει το μωρό και σφαίρα βγαίνει μια άλλη γκόμενα από το δωμάτιο,πέφτοντας σχεδόν πάνω μου!Εμμμμ Με καλωσορίζει το πιπίνι φορώντας μια ρομπίτσα,φιλώντας με σταυρωτά.Μου λεέι μην ανησυχείς η φίλη μου είναι που αργησε να φύγει..
Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή ήταν πολύ αμήχανη και προσπάθησα να σπάσω τον πάγο πιάνοντάς της την κουβέντα για να νοιώσει λίγο άνετα.Το πλησίασα και έκανα να το φιλίσω,αλλά φίλαγε μόνο με τα χείλη και στόμα κλειστό!Λεω ρε πούστη μου ελεος κάτι πρέπει να γίνει και αρχίζω και γλύφω απαλά βυζάκια,κοιλιά,λαιμό και κατεβάζω κυλοτάκι.Το μουνάκι τερμα γυαλισμένο και έλαβε την περιποίηση που του άρμοζε..Εκεί κάπου το μωρό μπήκε στο κλίμα και άρχισε να βγάζει κραυγούλες!Της λέω baby your turn now και το μωράκι πλησίασε αργα και έβαλε το χαλαρο πέος μου στο στόμα της.Μηχανική/άτεχνη πίπα θα έλεγα που δε με ενθουσίασε.Το ξαπλώνω λοιπόν κάτω και αρχίζω το κάρφωμα(έβαλε Κ-Υ gel παρ'ότι της είπα να μη βάλει)και εκεί το μωρό ξέφυγε..Δυνατές κραυγές πλέον-ίσως λίγο υπερβολικές κατ'εμε- και δαγκώματα στο χέρι και στον ώμο.Ευτυχώς δεν έχω γκόμενα αυτο το διαστημα γιατι σχηματίστηκαν μελανιές.Τούμπα στα 4 όπου έγινε καλό ματσάκι με σφαλιαρίτσες στον πωπο της και κάρφωμα σε μεγάλες στροφές.Σε κάποια φάση μου βάζει δαχτυλάκι στον κώλο για να χύσω και της έδειξα να καταλάβει ότι τέτοιες μαλακίες σε μένα δεν περνάνε και συνέχισα να δίνω πόνο.Το ξαπλώνω κάτω πάλι ανάσκελα λοιπόν και η γλωσσίτσα από το μωράκι είχε γίνει προπελίτσα κανονική δίπλα στη δική μουΝαι! Μετά από λίγο έχυσα και μείναμε έτσι για λίγο ενωμένοι..
ΕπομένωςΓερο-μύστης
Θετικά:ωραίο πρόσωπο,σωμα προς το αδύνατο-καλό,συμμετοχή καλη στο β' ημιχρονο του ματς
Αρνητικά:πολυ μετρια εως χάλια αγγλικά,χρηση gel,μέτρια πίπα,άχρωμη στην αρχή
Αυτά από μέναΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, GALLAS, petergsp και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού