Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ψηλή κοπελλα γύρω στα είκοσι από Ουκρανία . Το σώμα καταπληκτικό .....και εδώ τελειώνουν τα ωραία....
Το πρόσωπο μέτριο....η έκφραση χάλια....επικριτική....αμέτοχη....πάγος....ούτε μαλακια δεν μπορούσε να κάνει....άγαρμπη ..
Κοινώς δεν το έχει το σεξ καθόλου....πόσο μάλλον να κάνει και αυτή τη δουλειά....
Όχι σε όλα....όχι γλυφομουνι όχι πίπα....ούτε καν με προφύλαξη....φιλί κτλπ...ούτε κατά διάνοια....κοιτούσε το ρολόι συνέχεια...και βογκαγε από την αγγαρεία....δεν το έχω ξαναπαθει ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΟΜΟΔΙΝΟΠΟΙΗΣΗ σε τέτοιο βαθμό....
Άχυστος μετά από πολλλαααααα χρόνια ...
Πάντα ήμουν της γνώμης ότι η γυναίκα η το έχει η δεν το έχει....η συγκεκριμένη δεν τοχει...Θυμός
Στα βασικά ...σεξ και μασάζ θα βάλω για πρώτη φορά ΜΗΔΕΝ.... έχει και άποψη βέβαια την οποία δεν κάθησα να ακουσω ...

OMG...
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.648
Πόντοι:
3.990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, xlm, Καστράτο και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2019
Μπραβο συναγωνιστη που εγραψες για αυτην και ο κοσμος θα γλιτωσει τα λευτα του. Οι φολες πρεπει να φυγουν απο την αγορα.
04 Μαΐου, 2019
Μπράβο ρε Tribal. Μας γλίτωσες... Φαντάζομαι και ότι οι υπόλοιπες δύο καινούργιες μουνάρες θα είναι παρόμοιας άποψης.
04 Μαΐου, 2019
Τυπε αυτοι δουλευουν με την λογική της αρπακτής. Φέρνουν συνεχως νεες γκομενες χωρις να ειναι δοκιμασμενες για την δουλειά αυτη.
04 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτή σίγουρα δεν έχει δοκιμαστεί....οι άλλες ίσως να είναι καλύτερες....μια δοκιμή θα σας πείσει....το Καζακστάν μου φάνηκε πολύ πιο προσιτό και η Ινα αλλά ήθελα την πιπίνι μουναρα ο μαλακας ....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4