Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έκανα την μ@λ@κι@ να μην διαβάσω τις προηγούμενες κριτικές και πέρασα στο δωμάτιο μιας και στο σαλόνι ξεγελάει με χαμόγελο και με βυζιά μεγάλα και νεαρή σε ηλικία μπήκα χωρίς σκέψη αν και προηγουνταν πριν από μένα ένας ακομη πελάτης ...Έκανα το ντουζ μου και περίμενα την σειρά μου Γαμήσου από δίπλα με τον προηγούμενο το μόνο που ακουγόντουσαν ήταν ομιλίες και μόνο αντί για βογγητά και τα συναφή, λέω τι γίνεται για να συζητήσουν την πήρε, μάλλον έφαγε την ήττα του και αυτός.. Τον ξεπετάει μέσα σε 7-8 λεπτά και μετά από λίγο έρχεται σε μένα χωρίς να έχει καθόλου ντουζ και υποθέτω χωρίς καν να πλυθεί.. Της λέω ντουζάκι δεν κάνεις? Με κοιτάει σαν να την έβρισα και απαντάει για ποιο λόγο Κεφάλι σε τοίχο! ..Της λέω αφού ήσουν πριν με άλλον πελάτη το σωστο είναι να έρθεις καθαρή.. Μου λέει δεν χρειάζεται σε όλους κάνω και είσαι ο πρώτος που μου το λες.. Εκεί κατάλαβα ότι το παιχνίδι χάθηκε ήδη και που πήγα και έτυχα Θυμός και όντως επιβεβαιώθηκα.. Είχα ξενερώσει εντελώς και όλα γιναν σε μισή στύση κυριολεκτικά και έλεγα από μέσα μου να τελειώνω να φύγω.. Πίπα παρόλο που όπως προείπα ήμουν μισοσηκωμενος έβαζε μόνο το πάνω μέρος μέσα στο σεξ αστεια πράγματα όταν πήγα να της χουφτώσω τον κώλο τραβιοταν στα πλάγια και δεν με άφηνε και όταν την ρώτησα γιατι το κάνει αυτό μου απαντάει με ένα ύφος ψηλωμενο ότι με 30 ευρό στο απλό πολλά ζητάω ..30 ευρό θέλουμε σχεδόν δυο μέρες να τα βγάλουμε εδώ στο Ελλαδισταν.. Τεσπα τραγικά πράγματα το μόνο που έκανα στο τέλος μετά την ξενερα που έφαγα ήταν να τον παίξω για να τελειώσω απλά αγγίζοντας τον κώλο της γιατί για χούφτωμα με απλό πρόγραμμα ούτε λόγος.. Πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο και φυσικά ούτε καν να μπείτε στον κόπο να βρεθείτε εκεί πέρα, αν και νομίζω αργά ή γρήγορα θα της δώσουν πόδι μιας και πάνω κάτω σε όλους κάνει τα ίδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.424
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, pasok, alladalla και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού