Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογοήτευση πρέπει να πω.Μπαίνω στο δωμάτιο και μύριζε τσιγάρο. η 1η εντύπωση δεν ήταν καλή και ήμουν έτοιμος να φύγω (κρύα υποδοχή, ένα φιλάκι με άφησε να δώσω στο μάγουλο και χαριστικά..),άλλα τα κόκκινα εσώρουχα και το πλούσιο μπούστο με έκαναν να μείνω. φακίδες στο στήθος και την έκαναν να δείχνει μεγάλη σε ηλικία. Σώμα λεπτό , ψηλή στο 1,8 (εντυπωσιακή σε αυτό) με ξανθά μαλλιά και συμπαθητικό πρόσωπο άλλα με άσχημο χαμόγελο ψεύτικο. μου πρόσφερε νερό και παντόφλες και με έστειλε στο μπάνιο. όταν βγήκα και ξάπλωσα , είχε βάλει τόσο gel που παρολίγον να πέσω από το κρεββάτι...δηλαδή ήμαρτον. Φιλιά με το σταγονόμετρο , ίσα-ίσα που ακούμπαγε το χειλάκι, μην πάθει τίποτα το lip gloss.γδύθηκε και το στήθος φυσικό μεν αλλά με βυζόπτωση δυνατή, και ο κώλος θα χρειαστεί προπόνηση στο μέλλον, με άρχισε στην πίπα , η οποία ήταν καλή και όταν με βρήκε έτοιμο που έβαλε προφυλακτικό χωρίς πολλά πολλά.Δεν με άφησε ούτε να χαϊδεύω βυζάκια , ούτε δακτυλάκια...τα βρήκε όλα too much (όχι το ένα, όχι το άλλο ,έχεις νύχια και τέτοια).Αγγλικά τα βασικά. Τελικά ανέβηκε πάνω μου και μετά από λίγο αφού το γυρίσαμε στο ιεραποστολικό με ξεπέταξε..έλεγα να φύγω κατευθείαν αλλά επειδή είχα 10 λεπτά από το μισάωρο (ενημερωτικά είχα δηλώσει 1 ώρα) της ζήτησα ένα μασάζ. μου είπε ότι δεν ξέρει αλλά μπορεί να μου βάλει λίγη κρέμα Κεφάλι σε τοίχο! όταν την άπλωσε σαν να απλώνει σφολιάτα(ευτυχώς ήταν επώνυμη) πρέπει να έφυγα εντός του 1 λεπτού. Το μόνο καλό ήταν τα χρήματα τα πήρε στο τέλος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.324
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2019
Σαν να απλωνει σφολιάτα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Να σαι καλα ρε φιλε με εκανες και γελασα !!
23 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2