Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περαστικός για μία μέρα στην Αθήνα με τρελό itinerary (APAC=>EMEA=>LATAM μέσω Αθηνών) και είπα να προσθέσω μία βιζιτοεμπειρία και από την πατρίδα. Στο τρελό αυτό δεκαπενθήμερο ταξίδι, έχω ρίξει ήδη 3 μπαλάκια στην ανατολή και έχω κανονίσει άλλα 4 στην δύση. Κοίταξα λοιπόν τις επιλογές, παρατήρησα ότι η Αλεξία επέστρεψε στο AGN αλλά ήταν κλεισμένη (λογικό), to GDE φόρτωσε τα ορφανά του diva (not my cup of tea, sorry guys, απορώ με το κόλλημα στην ζήνα, λίλα και άλλες βαλκάνιες δήθεν από την Αμερική, πόσο μαλάκες μας περνάτε? Εξαιρείτε η Αφροδίτη που δυστυχώς παραμένει ορφανή και την ψάχνω) αλλά κατά τα λοιπά τίποτα το αξιόλογο, το GES το έχω διαγράψει από τα bookmarks μου, όπως και το dream, οπότε κατέληξα στο σύνηθες ύποπτο μαγαζί, στο glamour. Vlada in Athens again, the best body in town, αλλά την έχω φάει την φόλα της μούγκας, της ψύχρας και δήθεν δεν καταλαβαίνω κλπ, οπότε άντεξα στον πειρασμό, η Victoria παρόλο που οι φωτός/video είναι εντυπωσιακές, παρατήρησα έλλειψη κώλου (γυναίκα χωρίς κώλο, λιμάνι χωρίς μόλο), με τις φωτό της Sarah χλιμίντρισα αλλά διάβασα για χαλαρότητα και είπα όχι, Lola επίσης δεν μπορεί να μην το σκεφτείς, αλλά δεν μπορώ το μαλλί μικρόφωνο, η Mia μου προκάλεσε την προσοχή αλλά τελικά το μάτι μου καρφώθηκε και έκλεισα την Linda, χωρίς να έχω διαβάσει τα λεγόμενα του παίχτη παρακάτω. Οι φωτός της είναι ακριβείς, αφαιρείς λίγο το γκλος των επαγγελματικών φωτό και έχεις την Linda. Βέβαια, 25 δεν είναι με την καμία, 30κάτι θα έλεγα. Πάμε στα κριτήρια λοιπόν.
Πρόσωπο -7- και δεν είναι ψηλότερα γιατί είναι πολύ μα πάρα πολύ κλασικό ρωσικό, πιο πολύ δεν γίνεται, αυτό το στρογγυλό κλπ. και η οδοντοστοιχία είναι κάπως, παρατηρήστε φωτός και θα καταλάβετε. Έχει όμως πολύ ωραία μάτια και οκ, ειδικά με το μαλλί ανοιχτό είναι ένα καθαρό πρόσωπο που με βεβαιότητα σε τραβάνε τα μάτια και ίσως τα χείλη, που oh yes, είναι φυσικά.
Σώμα -8- και δεν είναι παραπάνω επειδή και αυτή έχει ένα απαράδεκτο τεράστιο τατού στην πλάτη, τελείως περιττό και ιεροσυλία, εάν αναλογιστεί κανείς ότι το κορμί της είναι (ήταν?) για πασαρέλα και δεν χρειάζεται διακόσμηση φυλακόβιων. Πόσο πολύ θα το μετανιώσουν όλες αυτές με τα τεράστια τατού σε πλάτες, μανίκια κλπ, πόσο χαζές είναι.... Βυζί πλαστικό, καλή δουλειά, με έξυπνο τατού πάνω στις ουλές. Πανύψηλη, πάνω στα τακούνια με βεβαιότητα περνάει κριτήρια στρατονομίας (>1,85), οπότε εγώ ο τάπας κάπως αγχώθηκα και δεν υπήρχα καν στο δωμάτιο. Με κοίταγε σαν τον μικρό μαθητή τοτό. Εντυπωσιακό κορμί, αλλά θέλει λίγο μία βόλτα σιγά σιγά προς κανένα γυμναστήριο, ίσως κανένα ποδηλατάκι, κάτι τέλος πάντων γιατί ο χρόνος και η τεμπελιά δεν συγχωρούν. Τύπος κορμιού λεπτού, μοντέλο φάση, τελείως αντίθετο από το ανατολικό κορμί. Ωραίο όμως, χυτό, σαν αρχιτεκτόνημα.
Συμπεριφορά -9- και δεν είναι 10 λόγω αδυναμίας συνεννόησης. Κατά τα λοιπά, Ρωσίδα παλιά σχολής, όπως τις ξέρουμε. Σε έχει πασά και το χαίρεται μάλιστα, κυρίως αυτό (σου βγάζει παπούτσια, κάλτσες κλπ)
Επικοινωνία -4- και δεν είναι παραπάνω γιατί δύσκολα επικοινωνείς. Δεν είναι όμως μηδέν, δεν είναι ότι δεν καταλαβαίνει χριστό.
Διάθεση/Σεξ -8- κυρίως επειδή μουσκεύει και εμφανώς γουστάρει να γαμιέται, αλλά δεν είναι παραπάνω γιατί λείπει τεχνική και το κάτι τις που θα σε στείλει αδιάβαστο. Πίπα πενταήμερης (δεκαετίας 80), στήσιμο στα 4 χωρίς σπάσιμο μέσης, αλογάκι χωρίς κουνήματα μέσης κλπ. Μούσκεμα πάντως γίνεται και παίρνει και πρωτοβουλίες, δεν κλέβει και προσπαθεί. Θα μάθει και αυτή, που θα πάει.
Απόδοση -7- γιατί είναι μία τίμια πρόταση που δεν θα κλαις τα λεφτά σου, θα θυμάσαι το κορμί της, τα μάτια της και ότι γινόταν μούσκεμα, αλλά δεν θα σε κάνει να ψάξεις το πρόγραμμά σου για να την ξαναδείς άμεσα.
Επανάληψη -Ίσως- για τους λόγους που αναφέρω στο κεφάλαιο Απόδοση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, geroksouras, Iso13 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
ωραία τα λες και ως συνήθως είσαι ακριβής χωρίς να βάζεις σάλτσες και ρομάνζα. αλλά ούτε εσύ ούτε ο προηγούμενος συναγωνιστης αναφέρετε το μεγάλο μείον (για μένα τουλάχιστον) της κοπέλας : τελείως άκωλη και αν δεν ήταν τόσο ωραία σε όλα τα άλλα θα με είχε χαλάσει πραγματικά. κατά τα άλλα με τάραξε στο "ντα ντα ντα" και "μαμα" που φώναζε όταν αναψοκοκκίνησε το μουτράκι της,
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1