Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782105
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τακτικος πελατης στο οασης,αλλα δεν ειχε τυχει να συναντησω και να γνωρισω την σοφια.με το που χτυπησα το κουδουνι μου ανοιξε η σοφια,που δεν ηξερα και περασα στα ενδοτερα.μου παρουσιασε τις κοπελες και μολις μου ειπε το ονομα της,ηρθαν στην μνημη μου οι αναφορες των συναδελφων και σε σχεση με την εμφανιση και την συμπεριφορα της την επελεξα χωρις σκεψη.για το χωρο δεν λεω,ισχυουν οτι εχει γραφτει.απλα παρα πολυ καλος.περασαμε δωματιο για προγραμμα ωρας.η κυρια τωρα,ειναι μια δυνατη μιλφαρα,με παρα πολυ καλη συμπεριφορα.ειναι γυναικα με πλουσια προσοντα,βυζαρες,μπουταρες και κωλαρα.ομορφη γυναικα που κρατιεται καλα για τα χρονια της,χωρις κυταριτιδα περιτα κιλα και κοιλιες.οχι μοντελο αλλα μια χαρα γυναικουλα.εχει ευχαριστη διαθεση και την μεταδιδει,προσχαρη και θελει να περασει καλα ο πελατης.επι το εργον τωρα,πολυ καλο μασαζ,πλατη αυχενας μεση και ποδια αλλα και στα χερια.ωραια αναζωογωνιση.μετα με πολυ προκαταρτικα,παιχνιδι ,τσιμπουκαρα ανω του μεσου ορου γλειψιμο και απο μενα και στην κορυφωση γαμισι με παθος.με μια σταση ,να εχουμε επαφη παθιαρικη με ωραια λογια και γλωσοφιλα,ιεραποστολικα για αρκετη ωρα.ετσι ηρθε η ολοκληρωση.αφου τελειωσα ,πηγα στο χαμαμ για κανα εικοσαλεπτο.αλλο πραμα μαγγες μου.πραγματικη ευεξια.λοιπον ,η σοφη ειναι οτι πρεπει για μασαζ και ερωτα.ειναι δυναμιτης και την προτεινω σε οσους γουσταρουν μιλφαρες.αν εισαι σωστος και ανδρας θα περασεις καλα.σοφη οπως ειπαμε.την αλλη βολτα καλυτερα.ζανουλα να εχεις τετοιες σαν την σοφια,που σεβεται την δουλεια της και τιμα τα χρηματα του πελατη.πολυ καλο το χαμαμ.επρεπε να μου το ειχες προτεινει απο προηγουμενες φορες.Υ.Γ.ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΤΙΜΑΝΕ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόφη
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.035
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dorcel, koumanidas, manolis69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού